משופץ
מנוע ערכת החלפת JGA25-370 מכוון מנוע DC-מנוע 6V חשמלי מכוון מנוע מומנט גבוה CW CCW היפוך המנוע (מהירות(סל ד) : 133 סל ד)

מנוע ערכת החלפת JGA25-370 מכוון מנוע DC-מנוע 6V חשמלי מכוון מנוע מומנט גבוה CW CCW היפוך המנוע (מהירות(סל ד) : 133 סל ד)

סקירת זמינות: במחסן.
ILS 86.67

מנוע נמוך, חום נמוך, אובדן, התנגדות ללבוש, חיי שירות ארוכים. -מנוע כיוון סיבוב : CW או CCW, תמיכה הפוכה סיבוב; לשלוט בכיוון השעון או נגד כיוון השעון סיבוב של המנוע על ידי שינוי החיבור של קטבים חיוביים ושליליים. -מומלץ ההנדסה המטען אינו עולה על דירוג מומנט; בחר את לא עומס מהירות DC 6 V. -ציוד חומר : מתכת ציוד שהופך את מנוע החיים יותר. -המנוע מתאים לכל סוגי מיקרו ציוד אוטומציה.ככל לאשר את המתח ואת המומנט של המנוע אתה בוחר מתאימים את מתח ועומס של הפרוייקט שלך לפני הרכישה, אין להגביל את טווח השימוש של המנוע.מנוע זה יש את המאפיינים של מהירות גבוהה וקטנים size Voltage : 6 VModel : JGA25-370 Uses : משק appliances Certification : CEfeature : -מנוע כיוון סיבוב : CW או CCW, תמיכה הפוכה סיבוב; לשלוט בכיוון השעון או נגד כיוון השעון סיבוב של המנוע על ידי שינוי החיבור של קטבים חיוביים ושליליים.-מומלץ ההנדסה המטען אינו עולה על דירוג מומנט; בחר את לא עומס מהירות DC 6 V.-הציוד חומר : מתכת ציוד שהופך את מנוע חיים זמן רב יותר?המנוע מתאים לכל סוגי מיקרו ציוד אוטומציה.ככל לאשר את המתח ואת המומנט של המנוע אתה בוחר מתאימים את מתח ועומס של הפרוייקט שלך לפני הרכישה, אין להגביל את טווח השימוש של המנוע.ישים מקומות : משק appliances Product משקל : 150 גרם/5.29 ounces Product גודל (אורך * רוחב * גובה) : 68*20*20 מ " מ / 2.68*0.79*0.79 inches Package כללה : 1 x מנוע חשמלי.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר

זה שרשרת אופניים גנרטורים שרשרת אופניים לנהוג את ההילוכים כדי לייצר חשמל ואחסון אנרגיה לתוך סוללת ליתיו

מטאל הילוכים היה להבטיח חיי שירות ארוכים יותר, גבוה הרגע של כוח ופחות רעש.הילוך המנוע הוא סוג מסוים של מנ�

פגז סגסוגת אלומיניום, איכות האור, פיזור חום מהיר, מהיר עליית טמפרטורה.לאמץ מיובאים מסבים, רעש נמוך, מבצע, �

אמין חומר : עשה בעיקר של מתכת ברזל, גנרטור מנוע קטן בגודל, נמוך רעש, יציב בביצועים, גדול מומנט, והוא יכול לש

אלחלד, מרוכבים עם דיור יחיד בולט הר להתקנה קלה.מראש משומנים החיים של יחידת מבטל בלגן ותחזוקה.משתמש VIBCO פט�

חוזק גבוה, אלומיניום, דיור, חורר חור ברגל על הר הבית.נירוסטה פיר.גבוה בתדר רטט 21,000 VPM.הליכי פליטה לנמל משם �

נירוסטה מוט תמיכה מבטיחה יציבה לינארית נסיעה; חזק, עמיד, חיים ארוכים; טוב , יכולה לשמש מנוע תואם עם מטאטא

Scroll