Tekil Mesaj gösterimi

Alt 19.Temmuz.2019, 15:31
Manken Manken isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator

Standart Zengin Sürtük Bölüm 2

Bölüm 2: Günaha Devraldı

Adam onun cum batırılmış speedos aldı ve onları yıkadı, sonra onun odasında onun kirli giysiler sepet içine koydu. Adam karar verdi Kyle hakkında yaptığı yoğun rüyadan sonra serinlemek için yüzmeye git. Rüya dizisi ve Kyle ile yaptığı garip koşudan sonra Kyle'ı bu şekilde düşünmekten suçlu hissetti. Sonuçta o sevdi Corey..... Ya da öyle düşündü....

Kyle aletlerini indirdi ve amcasına tuvaleti kullanma ihtiyacı konusunda İspanyolca konuştu. Kyle eldivenlerini çıkardı ve alnındaki terleri sildi. O adam hakkında düşündüğü gibi dudaklarını yaladı. İlk k** * da bir araya geldi, çok basit bir özellik olacağını biliyordu. Bu şekilde çocuk 30 yaşında, kaslı vücudunu kontrol ettim onu biliyordu emdi için..... ve dikkati çok severdi.*

Adam'ın uyluğundan aşağı doğru koşan cum ile tuvalete koştuğunu görmek, bu çocuğun onun için zaten sıcak olduğunu doğruladı. Şimdi kapalı almak için dönüş oldu.....

Adam sildi kendini kapalı ve yeni bir mavi speedo koymak. O aynaya kendini kontrol ve speedo ona cilt sıkı olduğundan emin yaptı. O loved varlık güçlü için kızdırmak Kyle ile onun göt ve arasında kurs bu oldu Sadece flört ediyorum.*

Adam biraz daha bronzlaşma losyonu koydu ve sadece Kyle'a çarpmak için odasından çıktı.

"Kyle?! Ne?.... Nereye gidiyorsun?"Adam, ikinci koşusundan korktuğunu söyledi Kyle.*

"Banyoyu arıyordum bana nerede olduğunu gösterebilir misin?"Kyle dedi.*

"Aman.... ah.. Evet! Tam şurada."Adam utançtan kurtulmaya çalıştığını söyledi. Adam işaret banyo ve dedi. "Biraz Gatorade alacağım, sen ve Amcan için bir tane ister misin?"

"Evet, bu güzel olurdu. Teşekkürler dostum."Kyle dedi.*

Adam büyük açık mutfağa gitti ve gitti banyo uzak uygun mesafede olan buzdolabına. Kyle kapıyı yarı açık bıraktı... Adam onu görebilsin diye yeter.*

Kyle sikini çıkardı ve işemeye başladı, Gatorade şişelerini alırken Adam'a baktı. Adam yanlışlıkla yerden birini düşürdü ve onu almak için eğildi, Kyle'ın speedo kaplı bakiresine baktığını bile fark etmedi kıç.*

Kyle dudaklarını yaladı ve o sinirli olarak kendini masturbasyon başladı. O beyaz çocuklar sıkı küçük eşek etrafında yalama dilini hayal. Onun içinde baktı tam oldu 9 inç uzunluk.*

Adam yanına baktı ve banyo kapısının açık olduğunu fark etti ve Kyle'ın bir hardon ile işediğini görebiliyordu. Neler gördüklerini inanamadı. Sadece dick daha önce Corey'nin olduğunu gördü ve bu tam anlamıyla sadece görüyordu. Daha önce hiç bu kadar büyük bir tane görmemişti ve ağzı yerde idi.*

Kyle bakmıyordu ama taze eti hissediyordu etine bakıyordu. Onun kötü sırıtış yüzünde ortaya çıktı. Sadece istediği çocuğu vardı.*

"Oh üzgünüm, kapıyı kapatmayı unuttum!"Kyle Adam'a baktığını söyledi.*

"Hiçbir sorun yok! Ummmm...." Adam başka ne diyeceğini bilmeden söyledi, ama gözleri hala o büyük horoz şimdi ona bakarak kilitlendi.*

"Ne Adam?"Kyle, adam'ı trance ile uyandırdığını söyledi.*

"Ben ummm... Ben alacağım hızlı bir yüzme. Uhhh... İşte Gatorade."*

Adam havuza çıkıp atladı. Kyle, tam boyda yüzerken adam'a göz kulak oldu. Kyle onun peşinden çalışıyordu geri yürüdü sert yumuşak gitti, ama o çocuk bir göz tutmak için emin yaptı.*

Suda iken Adam daha sonra geliyordu onun erkek arkadaşı onun odak tutmaya çalıştı. İleri geri suya kadar yüzdü kolları ve bacakları yorgundu. Adam nefesini yakalamak için havuz kenarında oturdu, o Kyle'ın gözleri etrafında döndü zaman ona kilitlendi. Aniden Adam belki Kyle daha sonra sadece olduğunu hissettim onunla ilgileniyorum.*

Kyle onun Gatorade birkaç gulps aldı ve çevresinde yeni toprak ekleyerek amcası yardımcı geri döndü. Adam bu onun aramak için iyi bir zaman olduğunu hissetti erkek arkadaş yukarı ve işler biraz kontrolden çıkmıştı önce erken gelmesini söyle.*

Kyle, Adam'ın evin içinde yürüdüğünü izledi. O Adam gitmişti pencerelerden görebiliyordu odasına. O sıkı speedolara gireceğini bilerek başını yukarı ve aşağı salladı.*

"...Bu yüzden dört civarında gelebileceğini umuyordum."Adam telefonda söyledi Corey ile. "Gardner ve muhtemelen 3'e kadar:30 civarı terk etmezler."*

"Bu benim için sorun değil, gece için başka ne planladın?"Corey dedi.*

"Ben de umuyordum günün geri kalanında sadece sen ve ben oluruz. Umarım sadece akşam yemeğini yapar ve evime gelip birkaç film izleriz...."

Adam gece bu gece yapmıştı Corey bilmiyordum bekaretini alması için Adam bunu bilerek yaptı.*

Bu arada Kyle Amcasına kısa bir mola verdiğini söylemişti. Adam'ın kapısına kadar süzüldü ve orada konuşmayı dinledi telefonda hoparlör.*

"....Ve sadece takılmak biliyorum.... Oh ve sana bir sürprizim var."Adam çapkınca söyledi.*

"Sana sürprizler vereceğimi düşündüm."Corey denilen.*

"Tabii ki beni şaşırtmayı düşünüyorsun ve şaşırtıcı olsa iyi olur."Adam dedi.

"Yoksa ne? Beni başka biri için mi terk edeceksin?"Corey şaka yollu söyledi.

"Olabilirim...... Ben sadece k * * ding bebeğim."Adam gülüyor dedi.*

Kyle bunu duyduğunda, öldürme zamanının geldiğini biliyordu. Kyle yine gülmekten Adam şaşırtıcı kapıyı açtı itti.*

"Oh Bebeğim... Ben Gardner'ın bir şey için bana ihtiyacı var."Adam dedi.

"Tamam, seni sonra ararım, seni seviyorum."Corey dedi.

"Ben de seni gerçekten seviyorum."Adam bu sözleri vurgulayarak söyledi, o gerçekten olsa bile öyle demek istememiştim.*

Siz "yani bitti mi?"Adam yatağından kalkmayı istedi.*

"Yaklaşık 30 dakika içinde ve yarın bazı çiçekler dikmek için geri döneceğiz."Kyle dedi.*

"Büyük."Adam dedi sonra Kyle'ın elinin kasıklarını ovuşturduğunu fark ettim.*

"Konuştuğun erkek arkadaşın mıydı?"Kyle dedi.

"Evet oldu."Adam dedi.*

"O şanslı bir adam. Gerçekten şanslı bir adam."Kyle dedi kendini daha açık bir şekilde ovmak.*"Bahse girerim her gece ona verirsin."*

Adam bunu söylemesine şaşırdı. "Hayır... neden böyle düşünüyorsun?"*

"Değil mi? Gerçekten yani... birlikte o seksi vücut ve orada sıkı küçük eşek, o her gece vuruyor olmalı."Kyle dedi.*

Onun "hayır, öyle değil... Corey iyi bir adam."Adam dedi.

Kyle'ın göz Kaş gül soru. Senin "yani bakire" mı diyorsun?...........Mükemmellik."*

Kyle yürüdü ve çocuğu yatağa geri itti ve üstüne oturdu.*

"Aman Tanrım! Ne yapıyorsun?!!!" Adem bağırıyordu.*

Ağzı hızla Kyle'ın eliyle kaplıydı, altından kurtulmak için elinden geleni yaptı ama büyük kaslı latino'ya kıyasla çok zayıftı. Kyle gömleğini çıkardı ve unbucked pantolonu ve Adam'ın sürprizine, onun üstünde olan muhteşem vücudu ıslatmak için uğraşmasını durdurdu.

Adamın cesedi üzerine baktı, göğsüne kabul sadece onun rüya gibiydi kıllı oldu. Doğal Vücut kokusu yakında Adam'ı sarhoş ediyordu ve onu başka bir dünyaya götürüyordu. Nasıl açıklayacağını bilmiyordu.*

Kyle onun kontrolü altında onu vardı çocuklar gözünde görebiliyordu bir sonraki adımı atmanın zamanıydı.*

"Ben aşağı yalın ve seni öpeceğim. Eğer bu son şey çığlık eğer yapıyor olacak."Kyle dedi. O ciddi değildi ama bu çocuk suları alacağını biliyordu akıcı. Ayrıca çocuğun zayıf olduğunu biliyordu ve söylediği her şeyi yapardı.*

Elini kaldırdı ve dudaklarını Adam'ın üzerine çabucak dikti. Adam Kyle ilk başta tüm işi yapalım ama sonra yavaş yavaş var içine ve onu geri öptü. Öpücük tutkulu, seksi ve açtı. Kyle ağzına dilini kaymış ve Adam onu tatma üzerine emdi.

Adam erkek arkadaşı ile aldatıyordu gardner.... Adam'a göre, adam corey'nin 200.000'ine kıyasla yılda 40.000 dolardan daha az para kazanmıştı ve burada onu eğiyordu. *

Adam kendini üstte adam unutmadan gidelim ondan daha az kazandı ve aniden bu adamdan daha fazlasını görmek istedi. Demek, "elbiselerini çıkar yeterince uzun onu öpmeyi bıraktı."*

Kyle gülümsedi ve Adam indi ve geri kalanını çıkardı kıyafetleri, muhteşem vücudu ortaya. Adam'ın ağzı önünde duran seksi damızlık görünce düştü.*

"Aman Tanrım."Adam nefesinin altında Kyle'ın büyük horozuna baktığını söylüyor dikkat ayakta. Daha büyüktü o zaman olacağını düşündü.*

"İstediğin bu mu çocuk?"Kyle, yarı sarkık etini ona salladığını söyledi. Adam sadece saçmalamak damlayan ile ona baktı ağzının kenarı. "Evet, Bunu istediğini biliyorum."Dedi.

Kyle Adem'in üstüne geri koydu ve vücudunu ona karşı ovuşturdu. Sürtünme adam'ı delirtti. Kyle'ın kıllı kıvırcık göğüs yapma pürüzsüz vücudu ile temas onun için çok fazlaydı ve küçük bir kız gibi inlemesine neden oldu. Bunu görmek Kyle'ın gülümsemesini sağladı. Onun gibi erkekleri görmeyi sevdi ve orada kadının rolüne dönüştü ve Adam tahmin edilebilirdi.*

Adam ellerini Kyle'ın kaslı terli kollarını ve sırtını yukarı ve aşağı ovuşturdu. Adam Kyle'ın tamamen insan olduğunu ve bekaretini almak için doğru adam olduğunu fark etti. Tüm düşünceler Corny Corey yakında kayboldu.....

Kyle devirdi ve adam'ı üstüne çekti, tıpkı Adam's day dream gibi. Adam kyle'ın sikini speedolarına karşı sürtüyor gibi hissediyordu için. Adam, cildi sıkı spandex çıkarmak için yeterince manevra yaptı ve Kyle ona dönmesini söyledi.*

Adam öyle yaptı ve Kyle kıçını iyi bir görünüm elde edebilmesi için eğildi. Kyle yaladı onun dudaklar o çocuklar onun için açık eşek dışarı baktı gibi. "Benim için aç bebeğim."Dedi.*
*
Çok küçük görünüyordu son derece küçük ve sıkı anüs baktı gibi onun horoz sarsıldı onun büyük 9 incher veya bu konuda herhangi bir dick için. O kıçı açarken eğlenecekti.....
*
Kyle kıçını tokatladı ve Adam bağırdı.*

"Kapa çeneni, Amcam hala dışarıda. Yani biz bunu çabuk yapmalıyız."Kyle dedi.*

Kyle adam'ı üstüne çekti ve sonra Adam onunla yüzleşene kadar arkasını dönmesini söyledi. Adam gergin hissetmeye başladı. *Kimseyle bu kadar ileri gitmedi önünde.*

"Bu ilk kez bunu yapmanın en kolay yoludur."Kyle, ikinci düşüncelerini kesintiye uğrattığını söyledi. Kyle bir şekilde erkeklerin aklını Okuyabilirdi, Adam'ın geri dönmek istediğini gördü ama bunun olmasına izin vermeyecekti.*

O Adams yüzünü çekti onun ve sert onu öptü. Adam'ın vücudu yavaş yavaş inşa edilmiş tüm gerginliği serbest bıraktı ve yakında vücudu rahatladı. Kyle onu öpmeye devam etti tutkuyla, Adams ağızda inilti ağzının içini tonguing. Uzandı ve kıçını yakaladı ve elinde kil gibi yoğruldu. Adam vücudunun Kyle'ın içine eridiğini hissediyordu. tarif edemediği bir his yaşadı.

Aniden derin kıçını içinde bu kaşıntı hissettim. Bu onun için yeni bir şeydi ve artık dayanamadığı noktaya geldi. Adem Kyle'ı öpmek için yeterince uzun süre durdu ," lütfen sik beni. Al Beni! Bir horoz içimde nasıl bir his olduğunu bilmek gerekir!"*

Kyle'ın duymak istediği buydu. Öpücüklerini ve ön sevişmeyi biliyordu bu çocuklar her zaman.*

Adam Kyle'ın achingly sert dick yakaladı ve onun delik karşı ovuşturdu. O bir şey ile kini yağlamak zorunda hikayeleri okuma hatırladı, ama tüm o kullanmayı düşünmek tükürdü. Eline tükürdü ve Kyle'ı salladı. Kyle'ın yapabileceği tek şey gülümsemekti, çocuğu hevesle horoz için yalvarıyordu.*

Kyle'ın dick tükürmek ile kaplıydı kez, Adam kalktı ve başını deliğine yerleştirdi ama çok sıkıydı. Birkaç denedikten sonra hala kırılacaktı.

"Hayııır.... Lütfen beni içeri alın!"Adam yalvardı. Kyle onun dick düzenlenen ve Adam kıçını yaymak çalıştı onun dick üzerine dudaklar ama kapalı tersledi. Sinirli büyüyen, Adam Kyle'ın dick neredeyse yarısını alarak kıçını aşağı çarptı. Adam acıdan yüksek sesle bağırdı.*

"Kahretsin!"Kyle bağırdı değil bunu yapmasını bekliyordum. Kyle'ın gözleri son derece sıkı çocuk kedi kini sıkma Yukarı duygu kafasına geri yuvarlandı. Onun kini vardı en iyi çocuk göt oldu. Adam, diğer taraftan, yırtılıyordum. Deliği yanıyordu ve bunu yaptığına inanamıyordu.*

"Aman Tanrım! Çok büyük. İnanamıyorum!"Adam bağırdı. Kyle sadece tamamlayıcıdan gülümsedi. O tüm düşündüm çocukları onlara lanet ederken ona Tanrı olarak atıfta bulundu.*

"Oğlum bu göt çok iyi. Sadece bebeğin rahatlamasını sağlar.... Rahatla o Papi sikini."Kyle yeni oğlunu rahatlattığını söyledi. Ellerini ovuşturdu Adam'ın yumuşak kahverengi saçları onu sakinleştirmek için.*

Adam'ın inliyor yavaş yavaş onun dick binmek başladı dalgalı. *"Almak zorundayım!.... Sadece lazım!"Adam kendine söyledi.*

Kyle hayran erkek dayanıklılık ve o yukarı ve aşağı hareket ederken çocuğun bütün tabaklanmış ve terli vücut esnek izlerken ekledi.*

"Siktir bebeğim, bu iyi.... Çok iyi çocuk yapıyorsun. Beni çok sikiyorsun!"Kyle denilen. Adam inliyor yüksek sesle her Kyle dick derin onu içeriye girdi var.*

Kyle çocuklar eşek yavaş yavaş onun dick üzerinde hafifletilmesi hissettim bu yüzden devralmaya karar verdi. Sonunda rahatsız olan kaşıntı Adam sonunda içeride çizildi ve aniden ağrı kayboldu.*

"Lanet olsun! Kyle seni hissedebiliyorum! Sanırım hepinizi içimde tutuyorum!"Adam heyecan içinde söyledi.*

"Emin bebek yapmak ben o kirazı aldım.... Şimdi ben devralıyorum."Kyle daha sonra sırtında onu ters çevirdiğini söyledi. Yatak ağır hareketten hafifçe gıcırdıyor. Adam teslim onun vücut üzerinde için Kyle icar onu al tam onun kontrolü.*

Kyle, Adam'ın çocuğa kini beslediği her ifadeyi izlemek istedi. "Gözlerini benden k tutmak**."Adam söylediği gibi yaptı ve tüm vücudunun yeni pisliği üzerinde çalışmasını izledi. Kyle böyle lanet Bakireler sevdi ve onları lanet ederken prezervatif giymek zorunda değildi çünkü, ama kini orada eşek açıldığında çocuğun tepkilerini görmek heyecan vericiydi. Özellikle inliyor.... Orada sızlanan küçük k* * inliyor sadece onları bok fuck onu ikna ve Adam ne yaptığını thats.

"Kahretsin!!.... Lanet olsun!!!.... Aman tanrım!!!! Kyle sik beni!!!..... OHhh....Ahhhh.... MMMMmm!!!.... Evet dostum sik beni!!!..."Adam onun pislik için müstehcenlik çığlık gitti ve onun kulaklarına tüm müzik oldu. O felt the çocuklar göt sağma onun tüm 9 inç uzunluk ve yeterince alamadım. O kadar kötü bir şekilde bu çocuğu nakavt ve onu ömür boyu onun orospu yapmak istedi.*

Ter oversexed hunks ikisi arasında dökülür ve yatak yüksek sesle gıcırdadı. Kyle'ın amcası artık aklında bir düşünce değildi, eğer ona girerse, yanında bir çocuğa sahip olmak için ilk kez yürümezdi.*

Adam kollarını Kyle'ın geniş kaslı arkasına sardı, kıçını ulaşana kadar ter vücudunu ovuşturarak. Adamın kıllı kıçını elinde hissetti ve adamı içine girebileceği kadar derin çekmek için elinden gelenin en iyisini yaptı.*

"Çocuk bu göt lanet inanılmaz k**!"Kyle dedi. "İçine boşalmamı mı istiyorsun? Değil mi?.... Seni yeni kaltağım yapmamı mı istiyorsun? Cevap ver oğlum!"Talep etti.*

Adam ona yeterince hızlı cevap vermek için ecstasy ile çok aşıldı bu yüzden başını salladı ve inlerinin konuşmanın geri kalanını yapmasına izin verdi.*

Kyle adam sert pompalanır ve onun topları ile onun cum kaynatın hissetti. Bu onun içinde düşündüğü büyük bir sürüm olacaktı akıl.*

"Siktir, boşalıyorum... Bu zengin çocuğu tohumumla yetiştireceğim!"Adam" dedi.*

Adam hala şehvet ile çılgın ve cevap veremedi. Kyle durdu ve onun hissetti dick genişletmek ve derin Adam eşek içinde sıcak lav tükürmek. *Adam onun sıcak krem sıvı dolgu hissettim ve asla nasıl bir his olurdu diye düşündü, yanma gibi rektum aracılığıyla lav.*

Kyle, her düşüşün yeni topraklarının derinliklerinde olduğundan emin olmak için uzun bir süre onun pozisyonunda kaldı. Kyle başını salladı, bu çocuğun kıçının ne kadar iyi olduğuna inanmadı. İnanılmazdı, en iyi şimdiye kadar vardı.... Daha alması gerekiyordu.*

Görünüşe göre Adam o sadece vardı ve o uyandığında, o hala onun çarşaf ile çıplak yatakta hala inanılmaz oturumdan sonra bayıldı ince bir ter tabakası ile kaplanmıştır. Adam yataktan kalktı ama sonra acıdan batma kıçını hissettim. Orada yanma hissi tüm aracılığıyla gözüküyor oturdu vücut.*

*Gardner'la seks yaptığına inanamıyordu. Sadece seks değil, insanca mümkün olan en yoğun, tutkulu seks. Hala burada olup olmadığını görmek zorunda kaldı.*

O yavaşça yatağından kalktı ve bazı şort koymak ve Kyle ve amcası orada şeyler ambalaj dışarı yürüdü. Adam dışarı çıktı ve bahçenin ne yaptığını daha iyi göründüğünü fark etti önünde.*

"Uykulu başın Yukarı olduğunu görüyorum!"Kyle neşeli bir kahkaha ile söyledi. Adam utangaç bir şekilde ikisine el salladı. Kyle'ın amcası adam'a kadar yürüdü ve yüzündeki acı verici görünümü fark etti.*

"Tamam mı?" Adam birlikte cümle koymak için nasıl bilmeden ilgili sordu. "Evet, iyiyim.... bugünlük işiniz bitti mi?"Adam konuyu değiştirdiğini söyledi.*

"Evet eminiz."Kyle dedi. Adam saçlarını fark etti geri kaymış, onunla bitirdikten sonra bir duş almış olmalı. "Yarın biraz daha bitki eklemek için geri döneceğiz."*

"Tamam, Sadece Ara ve bana haber ver."Adam diyor. Adam olarak izledi Kyle'ın amcası, kyle'ın gitmeden önce bir şey söyleme şansı veren kamyona son malzemeleri taşıdı.*

"Hey k**."Kyle duyduğundan emin olmak için Adam'la yüz yüze geldi söylemesi gereken her şeyi. "Bu şimdiye kadar kimseden sahip olduğum en iyi kıçtı. Yarın döndüğümde. Aynı speedoyu giymeni ve o kıçın yağlanmasını istiyorum. Ben aldığımda benim otuz dakikalık mola, o zengin eşek daha iyi benim dick biraz daha doğurmak için bekleyen yatakta olmak. O çocuk sende mi?"*

Kyle söylediği her kelimeyi kastediyordu ve ne kadar tehdit edici olduğunu seviyordu. Bu her zaman oğlanların ondan korkmasını sağladı, patron olan çocuklara göstermeyi severdi.

Adam büyük bir yudum aldı ve " evet efendim."*

Kyle eğildi ve Adam öptü ve ona göz kırptı ve yürüdü kapılı.*

Kyle o zamana baktı, Corey yirmi dakika içinde yoldaydı.....

Devam Edecek....