Tekil Mesaj gösterimi

Alt 19.Temmuz.2019, 15:52
Adulthikayeler Adulthikayeler isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member

Standart Hatırlayacağım bir gece

Bu, beni her zaman zorlayan ve her hatırladığımda mastürbasyon yapmak isteyen bir hikaye, bu yüzden umarım sizin için de aynısını yapar. Açıklayamadığım bir şey ama ben her zaman ben yanlarında yatıyordu ve sıramı beklerken eşim emmek ve başka bir adam fuck izlemek istedim. Bana bilmediğim bir sapık deyin ama hikaye şöyle gider,

Bir arkadaşım Rob'u arayacağım. bir sürü gelirdi ve o ve ben ırklar, futbol oyunları vb, içki ve çocuklar gibi saçmalık izlerdik. Susan'ı arayacağım karım her zaman bize katılır, bizimle oturur, atıştırmalıklar yapar ve aynı zamanda izlerdi ama gerçekten geç gece oyunlarına girmedi. Bazen uykuda ve Rob curl ya da kanepeye uzan diye yolda yorum yapar aşık olacaktı, yolu bacaklarına baktı, onu hareket nefes alırken göğüsler yukarı ve aşağı hareket ediyor. O sırada pijama giymiş olsaydı, meme başı birkaç kez üst kısmından kaçardı. sabit dik onun gibi özel şeyler ve tabii ki belirtmekte fayda var meme uçları, Seks sırasında ne kadar ıslak ve seks sırasında ne kadar iyi oldu. Onun hakkında konuştuğumuzda her zaman bir ereksiyon göstereceğini söyleyebilirim ve gizlice önce deneyimlemesini isterdim el.

Bir gece geldi ve güç patladığında bir oyun izliyorduk. Güç olmadan hepimiz mum ışığı ile bazı poker oynamaya karar verdi. Sehpanın yanında yerde oturduk. Kartlarınızı loş ışıkta görmeye çalışmak eğlenceliydi, bu yüzden daha fazla içmeye başladık. Hepimiz çok iyi sarhoş olmaya ve konuşmaya başladık, sonra cinsel ilişkiye girdik. Biz tried için almak Susan için oyun şerit poker ama her seferinde reddederdi. Susan tuvalete gitti ve Rob yakında bayılacağını söyledi. Nasıl dedim?". Ona bir içki yaptı ve döndüğünde hepsini içti. ½ Değildi saat o titrek ve yarı bayıldı olduğunu, o kanepede geri yatıyordu Rob dedi "sana söyledim" ve ben ne yaptığını sordu ve o sadece ona özel bir kokteyl yaptı söyledi. O hatırlamayacak bir ertesi gün bir şey.

Ben de o bunu yaparken bana yardımcı olup olmadığını sordu bu yüzden yatağa koymak gerektiğini düşündüm. Biz kelimenin tam anlamıyla yatak odasına taşıdı ve ben birkaç başucu yaktı ederken onu tuttu mumlar. Yatak örtüsünü ve çarşafları aşağı çektim ve onu yatırdı ve bacaklarını düzleştirdim ve o ve birbirimize baktım ve aynı anda gülümsedim.

O "O olmaz" dedi bir şeyi hatırla arkadaşım", ben de "emin misin" dedim, tekrar etmeyeceğini söyledi. Ben de gülümsedim ve ?her zaman çıplak uyur " dedim. Ben reached Aşağı için lift ona üst üzerinde ona kafa exposing onun sutyen göğüsleri kaplı ve Rob ?vay, onlar güzel " dedi. Sutyen senin? laid o bir yana onu attım ve sütyenini kılıfınız açık kalmış ve düşmüş.sanırım ?dedim Meme uçları çakıl taşları gibi dik ve sertti.

O ve ben yatakta var ve her bir meme masaj ve onları daha dik hale bizim parmaklar arasında onu meme haddeleme başladı. Bu birkaç için devam etti dakika ve ?bir tane emebilir miyim " diye sordu ve ?misafirim ol?diye cevap verdim. O hemen emme ve onu meme yalama başladı ve ben çok görme zevk oldu. Vücudu istemeden başladı onun emme ve vücudunun uyarılma yavaş hareket ettirin. Geri dönüşü olmayan diğer meme aldı ve her emme ve meme ucu yalama olduk burada ve sert kayalar gibi sanırım onu alay başladı kendimiz.

Bu biraz uzun dakika için gitti ve dedi ki, ?hatırlar değil mi??ve "hayır o olmaz" diye cevap verdi. Dedim ki, " Tamam ben kot kesinlikle gelmek gerektiğini düşünüyorum kapalı değil mi?"hangi o kolayca kabul etti. İkimiz de unsnapped, unzipped ve birlikte onun Çıplaklık kapsayan şirin bej bikini külot bırakarak onu kot çıkardı. Rob yavaş yavaş bacaklarını dışa doğru gerçekten geniş, dizlerini hafifçe bükerek ve elini kalçasına kaydırdı ve o ve ben külot uyluk bandından gizlice kıvırcık kahverengi saçları gördüm. Parmağının izlediği gibi izledim kasıklarının taslağı. Rob ben ona dokundu ve benim parmak külot girmesine izin ve kesinlikle o gerçekten ıslak, bayıldı ve sırılsıklam ıslak olduğunu ?o orada sırılsıklam iyilik? dedi. Tarafından mum ışığı onun çalı belirgindi ve Rob külotunu çıkartıp çıkaramayacağını sordu ve onlar da gitti.

Burada karım koydu, çıplak, bacaklar ihtiyacı olan bir fahişe gibi yayıldı, meme uçları sert, kedi sadece ben izlerken akan ıslaklık. Ben kalçalarını kaldırdı ve onu kedi daha yüksek yükseltmek için kalça altında bir yastık yerleştirilir. Rob ve ben aldı dönüşler parmak kahrolası ona süre the diğer emdi ve yaladı ona memeler ve memeler. Kendinden geçmiş ya da değil, bu eylem ile inledi ve kalçalarını parmaklarımızla hareket ediyordu, ağzından zor nefes alıyor gibi açıktı, başını bir yandan öbür yana dönüyor ve cennette olduğumu bu izliyor.

Ben geri oturdu ve Rob parmak onu becerdin ve sonra onu 2 sonra 3 parmak koymak ve onu kedi daha açtı izledi. O parmaklarını çekildi ve bir ile onu pislik takip o gülümsedi gibi parmak.

Ben de çıplak alabilirsiniz ?dedi ve giysi gerçekten hızlı gitti ve biz onu çıplak vücut straddled. O benden biraz daha büyüktü ama kim bir bok verdi nokta. Rob kolunu, boynunu boyunca onun horoz ovuşturdu ve onun hafifçe açılan ağzına onun horoz başını yerleştirirken izledim. Susan hareket etmedi, bu yüzden yavaş yavaş onun ağzına onun horoz kaydırdı dudaklar bunu karşılamak için ayrıldı. O, bana baktı gülümsedi ve onun horoz slayt başladı ve neredeyse ağzından sonra tekrar. O oldu şaşırtıcı görme onu ağız Sikme benim eş ve ona involuntarily onun horoz emmek başlar. Biz açık ve kesinlikle o aslında benim horoz emme güç uygulanıyordu önce o birkaç dakika için yaptım.

Sonra ne diye sordu?? ve her zaman sahip olduğunu biliyordum onunla oynadığımız "oyuncakları" bu yüzden gece standı çekmecesini açtım ve bir vibratör, ince bir anal vibratör ve biraz yağ çektim. Geri oturdum ve Rob'un onunla ve oyuncaklarla denemesine izin verdim. Oydu hala yastıklarda ve anal vibratörü yağladı, yavaşça kıçına kaydırdı ve açtı. Susan hemen sarsıldı ve kıçından vibratör fuck başladı. Sanki o içeri ve dışarı kaydırdı kendisi onun kıçını beceriyordu. O beni izlerken unuttu ve o vibratör ile eşim eşek becerdin olarak mastürbasyon oldu. Rob vibratör hareket çıkın ama diğer yağlanmış gibi kıçını bıraktı vibratör ve onu ıslak kedi kaydırdı. Ben eşek vibratör taşındı ve biz onu becerdin iki katına gibi o kedi vibratör taşındı. Susan hala dışarıdaydı ama vücudu memnun oluyordu. Bu saldırı için gitti o titredi ve onu ıslak delik lanet vibratörler gelen climaxed kadar uzun bir süre.

Biz durdu ve vibratörler kaldırıldı ve tür "ne sonraki" demek sanki birbirlerine baktı. Soymak eğer? git ?dedim, şimdi tat? gereken bir sorun olup olmadığını kanıtlamak için onu kedi yaladı ve izledim, onun içinde derin onun dilini sıkışmış, tam anlamıyla bir gibi onu yedik hey ?dedi Wildman. Vücudu yine oral lanet hareket etmeye başladı ve tekrar climaxed. Rob durdu ve onu sikmek istiyorum dedi, bunu hep görmek istedim ama ?üzgün adam o kısmı benim?, dedim kendimi konumlandırılmış ve ben hiç vardı ve onu fuck başladı sıcak duygu ıslak kedi girdi, o ağzını fuck böylece kendini konumlandırılmış ama o gelmeden önce dışarı çekmek zorunda olduğunu söyledim. Ben daha önce hiç olmadığı gibi Susan becerdin ve onu görmüş olabilir eğer açıktı çünkü o tekrar geldi biliyorum. Kendimi dolup taşan hissettim ve onun içinde derin geldi, Rob onu gag ve atış olmayacak şekilde çekildi göğüslerinin üzerine geliyor. O ve ben onun yanında koydu, dokunaklı ve akşam zevk. O cum üzereydi ve o sadece o kadar onu becerdin kadar sonunda onu onun içinde onun horoz slayt izin vermedi höyüğüne geldi. Onu tekrar temizledik ve gitti.
Eğer becerdin vardı ve evet dersem ertesi sabah uyandı ve bana yanaşması oldu ve bayıldı benden özür diledi ama merak etti yaptık. Susan dün gece çok garip bir rüya gördüğünü söyledi. Ne oldu ?diye sordum. "Ben helpess olduğumu hayal ettim ve 2 erkek tarafından kullanılıyordu ve her ikisini de becerdin ve emdi.? İstese Rüyaya kızdım ve gülümsedim ve ?tabii ki olmaz, bunun olmasını ister misin??. O evet başını salladı gülümsedi ve benim büyüyen horoz emmek için eğildi ve biz seviştik.