Header

Forum Left Top

Grup Sex Hikaye Arşivleri Grup Sex Hikayelerin bulunduğu Arşivleri bu bölümde yer almaktadır.

Cevapla
 
Seçenekler Stil
  #1  
Alt 19.Temmuz.2019, 15:40
Style Style isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator
 
Üyelik tarihi: 25.Ocak.2019
Mesajlar: 20
Standart Garip İlişki Bölüm 007

Salı karşılaşma da beni bıraktı. Gerçekten ihtiyacım olan şey iş yerinde güzel ve sakin bir gündü, yapabileceğim yüz basit görevim vardı, bu da aklımı her şeyden uzaklaştırırdı. İhtiyacım olan son şey Ben'den bir e-posta.

Sadece bunu söyledi:

Anlık sohbet Messenger'a giriş yapın.

İmzalanmamış bile. Elbette ondan olduğunu biliyordum, en azından adı Gönderen sütunda göründüğü için değil, ama nefes kesen kibiriyle de tanınabilirdi. Ailelerinde başka bir erkek çizgi özelliği. Tahmin ettiğim ilk şey muhtemelen çok, birçok kez, tüm eleştirel düşünmeyi kapattım fakülteler ve sadece bidden olarak giriş yaptım. Beni sohbet arkadaşları listesine ekledi ve mesaj hemen ya da daha az ortaya çıktı ve küçük çan sesi eşlik etti.

> Nasıl Siz mi?

Herhangi bir dilde ?hacim ' olarak işaretlenebilecek herhangi bir kontrol arayan monitörün etrafında çizdim. Muhtemelen Marslı kökenli birkaç hiyeroglif, yarım turuncu olduğunu gösteriyor gibiydi, big bang ve eğlence merkezindeki Su Kaydırağı. Mesaj ekranımda bekliyordu, görünüşte teknik beceriksizliğimle alay ediyordu. Bir Ustam olabilir ama sesi kısamıyorum. televizyondan. Bir an için sorunu göz ardı ederek mükemmel bir cevap yazdım.

> Çok iyi, teşekkür ederim. Ne haber?

Güzel ve taahhütsüz. Hiçbir günah bu cevap ile indulged.

> Ayrıca çok sorduğun için teşekkür ederim.

Bunu cevaplamak için akıllıca bir şey düşünmeden önce beni ahlaksız bir sürtük gibi seslendirmedi, çan tekrar tinkled.

> Dün iyi vakit geçirdin mi öğleden sonra mı?

Böyle bir soruya nasıl cevap veriyorsunuz? 'Evet, erkek arkadaşımın oğlu olduğu ortaya çıkan yarı yaşımdaki rastgele bir yabancıdan iyi bir düzenbazlıktan hoşlanıyorum?. Aslında ben üzereydim daha iyi düşünmeden önce yazmaya başlayın. Yine sigara ertelemek için dolgunlaştırıcı, yazdım

> Çok güzel bir bar, çok şık ve yemeklerin de güzel olduğunu duydum.

Tanrım, kendimi vurabilirdim. Eğer bu tekrar çıkarılacak açık bir davet değil, o zaman ne olduğunu bilmiyorum. Çan bir dakika sonra tekrar tinkled zaman geri ALT-tab ve bakmak istemedim. Yine de yaptım ders.

> Eğer bağlı olmak ister misiniz?

Bu oyunun kurallarının ne olduğundan emin değildim, bu yüzden İngiliz-in-Aya-Napa yaklaşımı için dolgunlaştım ve sadece sonuçlar.

Aslında bu sadece ikinci kez oldu . Ve eminim benim için orada olduğunu hatırlarsın.

Cevap belliydi.

> Beğendin mi ?

Sahne hatırlatarak, bariz cevap evet oldu. Aslında onu kesinlikle sevdim ve sadece iki ya da üç dakika boyunca üzerinde durarak bacaklarımı geçmek zorunda kaldım. Sıkıca.

>Yaptım. İnsanları bağlamayı sever misin?

Cevap yine hızlı oldu.

> İnsanları bağlamayı severim, ama ayrıca birçok şeyi severim. Kendimi bağlamaya hevesli değilim.

> Beni şaşırtıyorsun. Kontrol etmek gibi hissediyorum, tüm eşya.

Bunu söylemeli miydim? Belli ki bir cevap oluştururken bir boşluk vardı.

> Bu bir güven meselesi . Doğru kişi gelmek olsaydı o zaman belki de şımartmak istiyorum onları.

Yine kendimi vurmuş olabilir, sıkıca oyunda ensnared, ben dışarı rapped

Bu bir davet mi ?

Başka bir duraklama o bir cevap besteledi ve ben yumruğuma kemirdim iken. En unladylike, annem kafama darbeler arasında söylerdi.

> Sende yok. İtaatkar olmaktan daha mutlusun, bunu şimdi söyleyebilirim.

> Elbette yapamazsın. Zar zor beni biliyor.

> Bu sohbet programına hemen giriş yaptınız, değil mi? Geçen gün bir argümanın koymak istemedin senin için yapılıyor oldu.

O iyi yapar nokta. Kendimi bir dominatrix olarak hayal edebiliyorum ? ' bu iyi mi? Şu kayışları gevşeteyim mi? Ooh, o kirpikleri için biraz krema alayım, dikkat et bu acı olacak...?

> Seni anlıyorum, ama ... bu bana istediğin her şeyi yapabileceğin anlamına gelmez.

> Elbette değil. Dediğim gibi, bu bir güven meselesi. Gibi şeyler yapmak için bana güvenmen gereken tek doğru olur ağrı miktarı.

> Ağrı doğru miktarda?

> Şüphesiz. Çok fazla hayat ve seks, acıyla ilgilidir.

> Seks ve yaşamdaki her şey acı ile ilgili değildir!

> Bu bakış açınıza bağlıdır, ancak gerçekten unutulmaz şeyler kesinlikle vardır. Kendinizi uzattığınızda, düşündüğünüzden daha ileri bir adım attığınızda en canlı hissedersiniz. Kendinizi en farkına ne zaman bu kadar kişi.

Tüm bunları Psikiyatri dersinde mi yaptın?

Bir yanıt bekliyorum, ben izledim ve ofiste bazı kızlar öğle yemeği için sol olarak salladı. Çan düş benim rahatsız.

> Bunu hayal ediyorum ilk defa bir partneri aldattın, değil mi?

İrkildim. Orada siyah ve beyaz ekran dövülmüş ev görmek olmuştum bir dönüm noktası son derece de başarılı sırtım açık. Hayır, daha önce hiç bir partneri aldatmamıştım, bu benim ilk seferim oldu. Ve derin sonunda atlama hakkında konuşmak ? son birkaç hafta içinde ben eşimin oğlu ile yattım, oğlunun en iyi arkadaşı, oğlunun futbol arkadaşı ve oğlunun birlikte çalıştığı bir fahişe venture ve Ben bunun hakkında hiçbir şey bilmiyorlardı!

Yine de gecikmiş-kötüleşmeye ben daha mantıklı bir cevap için dolgun olduğu gerçeği reklamını yapmak istemedim.

> Doğru, seks - özellikle de bir yabancıyla - hiç böyle bir şey yapmadım.

Ve yine de hoşuna gitti, değil mi? Öpücüğü başlatan sendin. Kaybetmeyi öneren sendin. giysi. Herhangi bir noktada durumdan uzaklaşmak için bol şansınız vardı. Ama yapmadın. Tüm deneyim seni daha yüksek, ateşlenmiş, cinsel olarak hissettirdi, haksız mıyım?

> Belki.

> Ben olduğumu düşünüyorum. Ben de geçen gün önce denemedim şeyler herhangi bir sayı olduğunu düşünüyorum.

Bunun gidişatından memnun olduğumdan emin değildim. Konuşma oldu kontrolümden kaydım ve yine de önerdiği gibi kendime yardım edemedim. Yazdığı kelimelere bile itaatkardım.

>Başka ne yapmadığınızı merak ediyorum?

Cevap vermek istemedim bu soru, bu yüzden ekranın alt kısmında tekrar ?ben bir mesaj yazana kadar oturdum ve bekledim.

> Başka bir kadınla hiç olmadığın konusunda haklıydım seni o alanda başarabileceğin şeylerle tanıştırmadan önce.

> Tipik erkek fantezi! Böyle basmakalıp bir rotayı aşağı kaydırmanız ne kadar üzücü?

> Sen yeni açık değildir, bkz fikirler veya deneyimler. Hatta tüm cinsel kimlik hakkında biraz gergin olabilir düşünüyorum, ve isteksiz yeni şeyler denemek için.

Biliyordum, biliyordum, izin vermemeliyim kışkırtma biliyordum bir sonraki cevabım gibi cevaplara girdim, ama İçimdeki İrlandalılar yanlış zamanda yüzeye çıktı.

> Ben bir kez bir şey denemek için mükemmel hazırım!

Yanıt Yıldırım hızındaydı.

> Bir web kamerası var, Sanırım?

Yaparım. Net toplantılar için kullanıyoruz. Merkezdeki bir aptal whizz-k * * fikri vardı, ama nokta Ben'e bunu söylemeliydim?

> İnkar etmenin bir anlamı yok, senin Yaptığınız Özellikler iletişim kutusu. Açın.

> Neden?

> Ofis kapınızı kapatın ve açın.

Kapı zaten kapatıldı, ama ben durdu ve biraz açtı, görmek için bakarken herkes hakkındaydı. Binanın bir yerinden sesler duyabiliyordum, ama çoğu insan şimdiye kadar öğle yemeğinde olurdu. Kapıyı sıkıca kapattım, belirleyici tıklamayı dinledim. Bir sonraki mesaj zaten ekranda.

> İyi. Bazı teorilerime bahse girerim.

> Hangi teoriler bunlar ?

> Öncelikle, doğası gereği bir itaatkar olduğunu ve istendiği gibi yapacağız. İkinci teorim çok bağcıklı olduğunu. Bunlar önemli duygusal kargaşa sunmak için bir araya gelecek, ancak eski içgüdüsü ikincisi üzerinde kazanacak.

Ve hiç şüphesiz bunu kanıtlayabileceğinizi düşünüyor musunuz?

> Ama elbette. Beni şımartacak mısın? Bir daha!

Yapmam gerekip gerekmediğini bilmiyordum, ama, titreyerek, en azından başlamak için deneyine devam ettiğim için dolgunlaştım. Merakın kedisi bir bıçakla dururken kendi bileğinde, sadece onun isteğini kabul ederek onu doğru kanıtladığımı fark ettim. Bunun farkına varmaması için dua ettim.

> Bak! Sadece yazarak beni doğru kanıtladı!

Tanrım, yardım et beni.

Bununla birlikte, teorimi daha ampirik bir şekilde kanıtlamakla ilgileniyorum, bu yüzden deneyle devam edeceğiz. Arkanda gördüğüm bir çift zar mı?

İki büyük boy her biri kabaca bir erik büyüklüğünde ve beyaz boyalı ahşap zarlar, bir süre önce yaptığımız bir oyundan kalan bir oyundu. Onları neden sakladım bilmiyorum, ama şimdi pişman olduğumdan emindim bu. Uzandım ve onları önümde masanın üzerine attım, kasıtlı olarak yuvarlamadım. Çan hızla geliyordu.

> Web kamerasının açısını biraz aşağı doğru ayarlayabilir misiniz lütfen?

Zarın nereye ineceğini görmek istediğini fark ettim, ki bu yeterince adil. Bu tek yönlü görsel etkileşimi özellikle adil düşünmediğimi belirtmek istedim, ancak bırakın karar verdi, en azından şimdilik. Merakım benim kedi takip ve uyandırdı olma oldu. Son karşılaşmamızın aksine, kontrol bende. Herhangi bir zamanda, web kamerasını kapatabilirim ve anlık sohbet programından çıkış yapın. Şimdilik, oynayabiliriz, ve vicdanla ilgilenirim, üzgünüm sonuç, sonra.

> Zarın yedi olduğunu görüyorum, ki bu çok uygun. Gidiyoruz popüler bir TV oyununa dayalı bir oyun oynamak için, TV'de kart kullandıklarını düşünüyorum. Zar yedi gösterir. Bir sonraki rulonun yediden daha yüksek veya daha düşük bir sayı gösterip göstermeyeceğine karar vermenizi istiyorum. Ne zaman sen bana kararını açıkladın, zar atabilirsin.

> Sonra ne olur.

> Eğer yanlış alırsanız, o zaman benim seçtiğiniz bir ceza ödemek zorunda. Senden bir şey yapmanı isteyebilirim, ya da isteyebilirim. sana bir soru.

> Bu adil değil! Ya doğru anlarsam?

> Quid Pro quo . Tamam, beni göremezsin, ama bana istediğin her şeyi sorabilirsin.

> Ne alabilirim?

> Düşün beni tanımak için bir şans olarak.

Bu bir ödül değil . Ya oynamak istemiyorsam?

> Oturumu kapatın ve öğle yemeğine gidin.

Cevabı orada oturdu, düşünceli ve sessiz, elektronik eşdeğer Bay Darcy ile. Takip yoktu, bu yüzden devam edip etmeyeceğime karar vermek bana kaldı. İstemiyordum, ama açıklanamaz bir şekilde daha önceki bir gecenin anısı kafama yasaklandı. Bir Tarih sadece Richard geç olmuştu, ama biz gitti restoran çöp oldu, o yüzden beklemek zorunda kaldı bir masa kitap unutmuştu, sonra düz sonradan eve gitti. Ellerim gitti hatta beni şaşırttı intikam için bir mafya gibi şehvet ile klavye.

> Devam et o zaman. Hadi bunu deneyelim.

> Neden devam etmeye karar verdin?

> Nedenlerim var .

Duraklamak. Sanal bir garip sessizlik. Bir mesaj daha rap ettim.

> Başlayalım mı ?

> Hadi. Aslında bu senin hareketin. Zar yedi gösterir. Bir sonraki rulo yedi daha yüksek olacağını düşünüyor musunuz, ya da alt?

Şaşırtıcı bir şekilde, soru odada beklediğimden çok daha fazla gerginlik yarattı. Zarlara baktım, sanki niyetlerini ortaya çıkaracakmış gibi beni. Bu cezaların doğası aklımda oynadı ve kafamı salladım, sanki bir şekilde bu benim konsantrasyonumu bozuyordu. İki ya da üç kez yazmak için ellerimi kaldırdı, ama durdu. Vardı ortak oyuncumdan belirgin bir istek eksikliği. Bunun aptalca uzun bir zaman aldığını düşünmek, oranlarla gittim.

> Yüksek.

> Yüksek öyle. Lütfen, yuvarlan.

Zar ağır hissettim elimi, bazı rubicon bunu yaparken üzerine bastı ediliyordu duygu yüklü. Son karşılaşmam, en azından aklımda, kısmen sarhoş olmak ve dikkatini çekmekten gurur duyuyorum. Ki ayrım benim için önemliydi. Beni suçlamaktan uzak tutmadı, ama hafifletici faktörler vardı. Bu farklıydı. Her noktada ben get-çıkışları vardı, oyunu bırakmak için bir şans. Önünde Ben tam bir yabancı olmuştu, ama şimdi daha iyi biliyordum. Kafamda dönen düşünce buydu: şimdi kim olduğunu biliyorum. Bu ortağımın oğlu.

İki ya da üç zar salladı zaman ve onları serbest bırak. Masamın yüzeyi hakkında sanki aydaymışız gibi, görünüşte ağır çekimde ve saçma sapan yüksekte zıpladılar. Elbette, gerçekte bunların hiçbirini yapmadılar eşya sayısal bir değer ekleyemez. Diğeri dinleniyormuş gibi görünüyordu ve sonra rüzgardaki çöp gibi tekrar havalandı. Durduğunda, şirket için yeterli noktalar vardı, ama onların kalabalığı değil zafer için gerekli.

Aydınlanma bana oyunun bağlı olduğunu gösterdi. Monitöre baktım, rehberliği tahmin ettim, ki o zaman Ben'e zaten kontrol sağladığımı fark ettim. Zar oyunu başka bir ipucu sağladı. Çalışmaları yapıldı, bu yüzden orada oturdular.

> Beklenmedik.

> Ne yapacağız?

Ne demek ne yapacağız? Tekrar yuvarla.

Belli ki! Açıklayamadım. bu noktada düşünce süreçlerim, onlara sahip olmamayı kabul etmek daha basitti. Zarları tekrar yuvarladım ve bu sefer çift beş yuvarlandı. Eşlik eden mistik önemin hiçbiri yoktu ilk rulo. Şimdi sadece bir oyun oynuyorduk.

> Bu sana bir şey sormak için olsun demektir!

> Kurallara göre . Ne bilmek istiyorsun?

Tabii ki, bu sorulardan biriydi biraz asmak gibi görünüyor ve bu nedenle hakkında bir karar vermek imkansız zordur. Bir keresinde babasına bizden bahsedip söylemeyeceğini sorma arzusuyla doluydu, ama aslında soru benim için büyük sonuçlar doğurdu. Öncelikle, utanç verici bir şey yaptığımı ima ettim (ki, muhtemelen, tabii ki tuvalette iki kişi vardı öğleden sonra), ama, çok daha kötüsü, ben konuşmak için hangi bir ?Hakkımızda ' olduğunu kabul oldukça açık söyledi. Bu konuyu daha fazla düşünmek istemedim. Bunun yerine ben ne için dolgun düşünmek oldukça sanitised bir soruydu ve geriye dönük olarak, efsanevi kırılgan kadın egosunu teselli etmekle daha çok ilgisi varmış gibi görünüyor. Gerçek şu ki, başka ne yapacağımı bilmiyordum sormak.

> Geçen öğleden sonra zevk aldın mı ?

Mesaj geri gelmek için otuz ya da kırk saniye sürdü, bu sırada otuz ya da kırk farklı tepkiler hayal ettim, hiçbiri beni bir gurur ışık.

> Bunu çok yapıyorsun.

> Ne?

> Daha iyi bir ifade istemek için çalı etrafında yendi . Geçen öğleden sonra hoşuna gitti mi ?'İkimiz de ne demek istediğini biliyoruz, neden yazmıyorsun mi? Seks iyi miydi? Benimle sevişmekten hoşlandın mı? Senin için iyi miydi?'daha iyi! Ama evet, hoşuma gitti. Öğle yemeğinde sikmek istiyorum, bu olmadan bütün öğleden sonra gitmek anlamına gelir önceden işgal edilmiş! Ama rol oynadı ve çok iyi bir lanet vardı, bu yüzden benim adıma kendinize küçük bir tedavi vermelidir.

> Sen seks olmadan tam bir gün gidemez?

> Ben tercih değil, bu bir onu koymak için daha iyi bir yol. Ama tam seks olmak zorunda değil. Mastürbasyon iyidir.

Mastürbasyon yapmadan ayları tamamlayabilen ya da çok fazla düşünceden kurtulabilen biri olarak, bunu zor buldum empati.

> Her neyse, cevabım var, bu yüzden tekrar yuvarlanma zamanı geldi.

Üçüncü kez, gerginlik biraz kırıldığında, zar çok daha hızlı düşüyordu. Çift üç.

> Ayrıca, haddeleme için bir başlangıç olarak, sonucun daha yüksek veya daha düşük olup olmayacağına karar vermeniz gerekiyordu.

Bu iyi bir nokta oldu. 'Düşük' ile gittikten ve oran fancying sonra, ben haddelenmiş dördüncü kez. Birkaç saniye sonra, bir çift altı benimle alay etti.

> Sonunda avantajı benim olduğunu düşünüyorum!

> İyi. Ne bilmek istiyorsun?

> Aslında güzel bir basit. İsterdim bugün ne renk külot olduğunu bilmek ister.

Hepsi bu mu? Bu çok zor değildi, ama ?beyaz ' yazarak yarı yolda kaldığımda, büyümeye başlayan belli bir sinir şüphesi hissettim. Yazmayı bitirdim ve ENTER'a bastım, ne olduğunu bilmiyordum.

> Bana söylemeni istemedim?

Sırıtarak, artık onun oyununu anlamaya başladığımı biliyordum. Onun yapmaya çalıştığını sanıyordum. ön plana benim prudery getir, bu yüzden, onunla oynuyor, benim yanıt dışarı vurdu.

> Ne demek istiyorsun!

Bence ne demek istediğimi gayet iyi biliyorsun .

Yaptığımdan oldukça emindim ve ondan önce prudish görünmemeye kararlı. Sadece bir kısmını geri web kamerası sallanan, geriye bir hızda benim sandalye itti. Kameraya bakmadan, ben sandalyeden benim serseri kaldırdı ve yavaş yavaş, yavaşça, eteğimi yukarı doğru itti. Bugün hiçbir çorap ya da tayt vardı, ve noktada o sadece oldukça benim külot beyaz V görmek mümkün olmaz karar, ben durdu. Çan sesi hemen ve, yukarı bakarak, ben pop up devam etmek için bir öğüt gördüm. Şimdi, bu benim oyunumdu! Bütün eteğimi çekmeye devam etmek yerine, sadece bacaklarımın arasındaki o bölümü yavaşça çektim yine, tırnaklarım külotumun belinin üzerinde çıplak eti otlatana kadar. Bacaklarımın arasındaki sıcaklığın kesin bir şekilde yükseldiğini hissediyordum ve nemli bir yama geliyorsa dua ettim, kamerada görünmüyor. Saucily, hatta bacaklarımı yaymak ve hızlı bir şekilde onları kapatarak önce onun için benim köşebent parladı. Eteğimi bırakmıştım, iç çamaşırım hala onun için görüşündeydi.

> Teşekkürler! Bu kesinlikle beklemeye değerdi. Onları seviyorum, çok güzel. Tekrar oynayalım mı?

Gemide on iki ile gerçekten yanlış gidemedim, sonuç olarak ortaya çıkan beş olmasına rağmen yol ileri dön de bir.

> Senin sıran tekrar. Bu kez ne oldu?

Koymak için daha iyi bir yol istemek için çok daha fazla, iyi, yararlı bir şey sormak istedim, ama doğal inhibisyonum ham dili kullanmaya karşı, bana gelen olasılıklardan herhangi birini yazmamı engelledi. Bir şekilde, siber uzayı kaba Dil ve ahlaksızlıkla kirletmek istemiyormuşum gibi oldu görüntüler. Sorun şu ki, ilgimi çektiğimde, sormak istediğim çok şey vardı.

> Diyelim ki, sadece bu oyunun amaçları için, bana bir şey yapmanıza izin verecektim gerekli. Kesinlikle hiçbir şey garanti ile hayır demeyeceğim. O şey ne olurdu?

Caitlin, bu mükemmel bir soru . Bunu düşünmem için bir dakikan var mı?

> Bir şey değil.

Onu güldürdüğümden çok memnun oldum, hatta bir an bile olsa, koltuğuma geri döndüm, koltuğun kendisinin yaslandığı kadar geriye doğru ittim. Unutmadan, tabii ki, ben sadece olduğunu kasığımı kameraya yaklaştırıyorum. Aceleyle ne yaptığımı fark ettim, ama biraz daha az aceleyle tekrar öne eğildim. Onun beni düşünmesini sağladığımı bilerek gelen güç sarhoş ediciydi. Cevabı birkaç dakika sonra parladı.

Bir zamanlar klişe olarak etiketlediğinizi biliyorum, ama sanırım başka bir kadınla birlikte olmanızı istiyorum. Her zamanki itaatkar olarak rol, tabii ki, böylece en aldı, ama hepsi değil, zevk, ama aynı zamanda bir uzman bu belirli yol boyunca size yol böylece. Belki de bu konuda yetenekli biri kırılabilir bazı engellerin yüzünden.

Bu cevap sürpriz bir şey olarak geldi. Bana bir şey yapma lisansı verildiğinde, varsayımsal olarak da olsa, beni başka biriyle izlemeyi seçmişti. Belki de bu oldu o indi nasıl, kesinlikle yerde etrafında Genç Bayanlar konuşmak ve lezbiyenler hakkında şaka demek, onlar kulak misafiri dışında olduğunu düşündüm özellikle. Belki de bu gücü hafife almıştım bu özel fantezi erkek hayal gücü üzerinde tutuldu. Belki de onu şımartmalıyım? Aşağı inmek için tehlikeli bir yol muydu? Onu izlemek için, tabii ki, dokunmak mümkün-belki de dışarı bağladı harms'ın yolu, şimdi bu bir ironi olmaz ? ve fantezisine pandered olarak yüzündeki görünümü hayranlıkla izleyin. Onun mutlak, dökme demir, bir numaralı fantezi doğruladı. Ben büyüttüm eller yazmak için ama kader beni kesintiye uğrattı, çünkü bir sonraki mesajı önce geldi.

> Bunu seninle bırakacağım, çünkü bana ne düşündüğünü ve görünüşte çok az şey olduğunu söyledin eklemek. Tekrar oynayalım. Ne olacak?

Beşten Daha Yükseğe çıktım ve bir çift çift güneşli tarafı bitirdiğinde yanlış yerleştirilmiş güvenle izledim. O zaten onun bir sonraki düşünmüştü soru çünkü neredeyse hemen geldi.

> Eşleşen bir set giyip giymediğinizi merak ediyorum.

Ve bu her şeydi. Sahte pretence gerek yok, ben yavaş yavaş çekiştirdi benim etek içine sıkışmış nerede benim bluz alt. Alttan başlayarak ve bu konuda çok uzun sürüyor, bluzum gevşeyene kadar her düğmeyi açtım. Orada bıraktım, sadece ifşa ettim iki bardak arasındaki hassas yay ve malzeme bandı. Gösterime girmek için bir mesaj yoktu, çünkü şimdi birbirimizi anladık ve daha fazla geleceğini biliyordu. Biliyordu çünkü bu, o benim ellerime çalındı. Yavaşça bluzumu oldukça açık çekerek, daha hızlı ve ön ele aldım ve karışıklık olmadan düz omuzlarımı kollarımı aşağı kapalı ve attım. Saniye sonra, bluz koltuğumun yanında yerde yatıyordu.

> Bu beklediğimden daha fazla oldu! Bu arada muhteşem iç çamaşırı. Gerçekten güzel. Bundan zevk alıyorsun, değil mi?

> Belki! Seni düşünüyorum beni güvercin deliğine sokun, bu yüzden beni umduğun kadar iyi tanımadığını göstermek istedim. Daha Yükseğe!

Zar alarak, ve, ben oyunun kontrolü iyi olduğunu duygu, şans için onları öptü ve kullanıyordu. Üçlü.Tipik.

Bu sefer bana ne yaptırırdın?

> Eh dakikada ben sadece manzaranın tadını çıkarıyorum olsa!

Gülüyor, ayağa kalktı ve fussily benim etek aşağı yumuşatma büyük bir gösteri yaptı. Kameraya doğru ilerledim, iyi bir bölünme şovu verdim ve konumunu ayarladım. Arkamı dönüyorum kamera, ben tekrar leant, benim kıç şeklini vurgulamak için yeterli. Hiç bu kadar yavaş, ben fermuar her bir tıklama duyulabilir aslında çok yavaş, fermuar aşağı sinsice. İken gülmemeye çalışıyorum coquettishly omzumun üzerinden kameraya baktı, kırmızı dudaklarımla bir ?O? yapıyor ve bu yüzden yaptığım gibi ağzıma bir elini kaldırarak. Ben'in gösteriden zevk almasını umuyordum, çünkü ben gerçekten onun için koyarak zevk başlamıştı!

Zip tamamen çözüldüğünde, tekrar kamera ile yüzleşmeye döndüm. Onu öperken gülümsemeye dayanamadım. Bir film ile benim parmaklar toka geri alındı ve kalçalarımın bir kıpırdatması eteğin yardımsız düştüğünü gördü. Ben zarif ve kadınsı beyaz sette hayran olmak için orada durdu, tüm dantelli ve sevimli. Ona izin vereceğimi düşündüğümde oturdum, kollarımı geçiş ve göğsümdeki vurguluyor uzun uzun bakınca. Bilerek değil, anlıyorsun?

Messenger'a 'daha yüksek' yazdıktan sonra, zarları sadece bırakılmak için tekrar yuvarladım bir çift yılan gözüne bakıyorum. Ben'in buradan güldüğünü duyabiliyordum.

> Bayan Luck biraz daha orada bana yardımcı olabilir düşünüyorum, bilirsin, birlikte tüm kızlar?

> Belki de işteydi işte, asla bilemezsin. Belki de sadece soyunmanı istemiştir!

> Ben çıplak alınamıyor, benim sutyen ve külot aşağı olduğum yeterince kötü! Tiyatroda hala insanlar var.

> Tamam, tamam, artık kıyafet dökmek yok. Yani bana özel bir şey borçlusun.

Ve işte bu, daha fazla rehberlik gelecek gibi görünmüyordu. 'Özel bir şey' açık kalmıştı yaratıcı yorumuma göre, görünüyordu. İlham almak için ofise bakarken, uyandırdığım ama sinir halindeki bir durumda bana fırlayan hiçbir şey yoktu. Ben açıkça izliyordu, çünkü Bell saniyeler sonra geldi.

> Bana elini ver?

> Ne demek istiyorsun?

> Elini kontrol edeyim . Sana ne yapacağını söyleyeyim, sanki benim elimmiş gibi yap.

> Emin değilim bu konuda.

> Bir seçeneğiniz yok, bu sizin kaybınız!

Ne demek istediğinden emin değildim, ancak birkaç şey düşünemediğim hayal gücümden yoksun değildim. Omuz silkme benim kameraya suç ortaklığı, talimatlarımı bekledim.

> Kendinizi rahat ettirin.

Kameranın quizzically baktım, hala oyunun bu bölümünü anlamıyorum.

> Üzgün. Geri yalın sandalyen, rahatına bak. Klavyeye ihtiyacınız olmayacak, sadece kameraya sinyal verebilirsiniz. Tamam mı? (Biraz sandalyenizi sırt ve ayak koyabilirsin aslında başımı salladım) resepsiyon.

Onun teklifini takiben, ben masanın üzerinde benim topuklu dinlenme böylece benim sandalyede kendimi ayarladı. Ayakkabılarımı gözlük uğruna açık bıraktım, bunun köşebent anlamına geldiğini fark etmeden önce benim külot neredeyse doğrudan kameraya işaret ediyordu. Bu açıkça onun niyetiydi ve oyuna kaydolduğumu görünce birlikte oynadım.

> Güzel ayakkabılar. Rahat mısın orada?

Onayımı belirttim, hala bu alışılmadık duruşta kıçımı kıpırdatarak altımdaki minderi düzleştirdim.

> Sana sormak olsaydı, bir ila on bir ölçekte, ne kadar azgın vardı an, ne dersin?

Gülümseyen, ben kameraya iki elini kaldırdı, avuç maruz.

> Mükemmel! Aynı şekilde hissettiğimi söylemek zorundayım. Ne hakkında bir şeyler yapıyor bize söylerdin belki de bu gerginlikten biraz kendimizi yeniden yaşamak?

Bütün öğleden sonraya odaklanmış kalmak için öğle yemeğinde inmesi gerektiğini söyledi. Kesinlikle bu konuda fazla bir şey yapmam devlet (soyunmak!), Ben'in söylediği şey mantıklı geldi. Tür.

> Sol elinizi, ben sutyen sağ fincan içine yerleştirmek istiyorum. Meme uçları kadar benim için meme masaj sertleşmek.

Nefesimi tutarak, teklif olarak yaptım. Elim, sanki başka biri tarafından kontrol edilmiş gibi hareket ederek, konsantre olana kadar sağ göğsümdeki sürekli azalan çevreleri tarif ettim sadece meme ucunda. Gözlerimin kapanmasına ve başımın sandalyenin arkasına yaslanmasına izin verdim, nefesim parmaklarımın hareketleriyle senkronize olana kadar. Her iki meme şimdi zordu, ve, benim diğer yükselterek hand, her iki memeyi de kızdırmaya başladım, hala onları kameranın görünümünden sakladım.

> Mükemmel! Doğaçlama yapabildiğini hissetmeni seviyorum. Lütfen, sütyenini çıkar ki seni görebileyim. iyileştirmek.

İstediğim gibi yaptım, ama onu beklettim. Kayışlar çok yavaş düştü, birer birer, onları desteklemek için hiçbir şey kalmayıncaya kadar bardaklar düştü. Yoğunluğunu hissettim yemin ederim onun bakışları. Öne eğilerek kameraya yakın oldukları için sütyenimi çıkardım ve yavaşça çıkardım. Lakayt uzanmış işaret parmağı benim kadar dangle izin verdim gülümseyerek geri kalanı katıldı ve sonra sandalyeye yerleştim. Yine meme uçlarımla oynamaya karşı koyamadım.

Caitlin, bu çok seksi. Harika bir vücudun var, sen bilmek.

Dalkavukluk-ve kirli öneriler - onu hemen hemen her yere götürürdü.

Ve şimdi geri kalanınızı görmek istiyorum . Daha önce hiç iş yerinde çıplak mıydın?

Yapmamıştım, yani nasıl birçok insan var mı? Kafamı sallayarak, bir sonraki talimatı bekledim. Ona elbiselerimi çıkarmak istemediğimi söylediğime yemin edebilirdim ama yine de buradayım.

> O zaman ayağa kalk ve külotunu çıkar. Topuklarını açık bırak.

Olarak rica ettim. Zaten onları çıkarmak neredeyse bir rahatlama oldu, onlar doymuş yakın çünkü. İncelik olmadan onları aşağı çekti ve bastı onları dışarı, kameraya doğru savurma ve gülüyor. Ben sandalyeye geri yerleşti, sandalyede benim cilt hissi daha bilinçli.

> Şimdi masanın üzerine topuklu yerleştirin. Eğin kamera bir kesir aşağı. Amına koyduğumun içine bakmak istiyorum.

C-kelimesini okumak beni istemeden uyandırdı, ama istendiği gibi yaptım. Resepsiyon - topuk işaretleri yüzeyini sürtme değil dikkat çekici ne de olsa açıklamak çok zor olurdu - bacaklarımı masanın üzerine almayı başardım, böylece ben rahat kalmayı başarırken her şeyi görebiliyordum. Bu noktada, eğer duydum koridorda veya ofisime giden merdivenlerde gürültü, şey, düşmeden bacaklarımı masadan çıkarmakta yeterince zorlanırdım. En azından bundan önce bunu yapabilirdim odanın köşesinde büyük dolap ve bunun içinde değilse, arkasında gizli. Giysilerim geçmiş yürüyen veya kapıda başlarını haşhaş herkesten gizli olurdu ve ben olurdu biri odaya girmedikçe gizlenmiş. Şu anda, paniklersem, bütün sandalyeyi geriye doğru yere sürüklediğimden şüpheleniyordum.

O kadar değildi her ne kadar Ben'in bu noktada ne istediğini bilmesem de, ne olursa olsun, hızlı bir şekilde inmeme yol açmayan bir şey hakkında düşünmek için çok fazla bir devlette olduğumu önerdi. Zaten sağ elim ben önümüzdeki herhangi bir talimat olup olmadığını görmek için bekledi gibi tembel, katılımsız bir şekilde benim kedi dudakları okşayarak, bacaklarımın arasındaydı. Onu hayal ettiğini söylemek için yazmak istedim. elinde horoz, ben olduğu gibi uyandırdı, ama ben sadece bunu yapmak için klavye ulaşamadı. Görüntü aklımda kaldı ve gözlerimi kapatmak hiç yardımcı olmadı. Elini o kalın açgözlü düşünmek, parlak şaft, bana gelmeden önce vardı gibi titredim ve derin bir nefes aldım, çalışıyorum ve kendimi oluşturmak için başarısız.

Baskının yanlışlıkla, bilinçaltı ya da her neyse, buldum işaret parmağımın ucunun labia'mı ayırdığını ve şimdi altındaki maruz kalan nemli kızarıklığa karşı yumuşak bir şekilde ovuşturduğumu söyledi. Ben benim klitoris ile temas yapmak için parmağımı izin gibi, gülümseyen, flinched geçici olarak. İyi hissettim ve tekrar yapmak istedim, ve tekrar, ve ben oraya gelene kadar ve sonra Ben'in gözlerimle yapmaya devam et. Bunun yerine bekledim, çünkü beni isteyeceğini biliyordum kendi yolunu yap. Kendimi çok ileri götürmemeye çalışırken birkaç dakika gibi hissettikleri için beni yalnız bıraktı. Çan sesi tekrar geldiğinde, onu beklesem bile beni başlattı.

> Arkanda, üçüncü rafta-bu nedir? Bir çeşit aerosol mü?

Koltuğumda dönerken etrafa baktım. Bir kutu deodorant, küçük ince tipti. Çantamda vardı ama gitti bu boş olduğu için yeni bir tane satın almak için bir hatırlatma olarak dışarı. Yeni bir tane aldım ama bu maçtan atmak için başarısız olurdum. Ne soracağını biliyordum, bu yüzden uzandım ve yakaladım, neredeyse devrildi üzerinde yaptım. Parmaklarımın arasında yuvarlayarak, kameraya gülümsedim.

> Hayal gücünüzü kullanın?

Bu benim için bir ilk olurdu, ama o zaman bu hafta çok şey olurdu. Metal oldu soğuk, ama benim kedi dürüstçe ben zaten hissederdim düşünmüyordu çok sıcaktı. Kutunun altını kullanarak, parmaklarımın birkaç dakika önce yaptığı gibi kedi dudaklarımı yukarı ve aşağı okşadım. Oydu hayal ettiğim kadar soğuk ve provoke ettiği hisler lezzetliydi. Yavaşça, teasingly, dudaklarımı parçalamasına ve geçici birkaç milimetre içinde kaymasına izin verdim.

Ben arandı gibi kutuyu daha iyi bir konuma getirin, kapak tıklandı ve yere yuvarlandı, ama en azından şimdi rahattım. Doğru açıyla kadar nefesimi tutarak eğilmiş olabilir benim için doğrudan bana sokuldu. Bir sonraki adımı atma konusunda tereddüt ettim ve bir an için kameraya baktım, bazı cesaret işaretlerinin görünmesini istedim. Bunun yerine, içindeki itici gücü buldum, ve içimde yavaş yavaş üç veya dört inç soğuk metal yerleştirildi.

Soğuk şaft benim sıcak vajinal duvarlarla çarpıştı olarak nefesimi yakaladı. Başımı geri atma ve gözlerimi kapatarak, ben sıkılmış ben daha alışık olana kadar vajinal kaslarımla sıkıca kalay. İçeri ve dışarı çalışmaya başladım, yavaş yavaş başlamak istedim ama kendimi gelme arzusunun üstesinden geldim. Ben düşündüm çan gürültüsünü duydum ama hayal gücüm olabilirdi-bu noktada gerçekten umursamadım. Bu noktaya kadar benim kedi dudakları açık tutmak için sol elimi kullanıyordum, ama şimdi olabilir gerek yoktu, bu yüzden onların dikkatini ek sürtünme sağlamak için iki parmak kullanarak şişmiş klitorisime aktardım.

Bu kesinlikle çan oldu, ama çok eğleniyordum şimdi durdurmak için, benim klit üzerinde parmakları kadar ritim Eşleştirme buradan Timbuktu'ya biten her sinir deliryum tahrik vardı, ve benim nefes sanmıştım-yangın o kadar hızlı olmuş nefese. Mesaj uyarı tonu iki kez daha gittikten sonra gözlerimi açmaya ve ekrana bakmaya zorladım. Her seferinde aynı mesajdı.

> YAVAŞLA!

Ben istemedim, ben orgazm elde etme konusunda neredeyse çılgınca. Elçiden Ben'in başka bir mesaj yazdığını görebiliyordum ve kendimi okumak için yeterince yavaşlamaya zorladım.

> Birazdan arayacağım sen. Telefona cevap vermeni, ellerini serbest bırakmanı ve olduğun gibi devam etmeni istiyorum. Konuşmayacağız. Sadece geldiğini duymak ve izlemek istiyorum. Şu anda kendimle oynuyorum.

Başını salladım. benim rızam-açıkçası, bu noktada her şeyi kabul ederdim. Elbette yeterince telefon çaldı ve bir an için göz ardı ettim, kameraya gülümsedim, ulaşana kadar ve tıkladım hoparlör düğmesi. Mikrofonu geliştirmek için de hizmet eden ses kaydırıcısını açtım. Eğer bir gösteri yapacak olsaydım, izleyicilerimin bunu kaçırmasını istemedim! Göreve geri döndüm ve yenilenen coşku ile el-homurdanıyor sahte değildi, sadece şimdi geri tutmuyordum. Koridordan kolayca duyulabilirlerdi, bu yüzden şimdi kimsenin gelmediği aptal şansa güveniyordum odaya ve beni yarı yolda deodorant bir kutu ile çıplak yakaladı.

Sonra aklıma bir fikir geldi aklıma. Ben bunu yapmak için olduğu gibi nefret, benim sırılsıklam ıslak delikten benim yeni oyuncak çekildi. Ayağa kalktı, döndü benim kameraya geri dönün ve sandalyeye sıkıştırın, böylece diz çökmüş, kollar arkaya yaslanmış, havada yüksek serseri. Başka bir deyişle, ileriye doğru ilerlediğimde, Ben en çok kendimi lanet beni mükemmel görünümü.

Garip açı ile deneme, ben daha kolay bacaklarımın arasına kutu tutarak benim make-do yapay penis yeniden eklemek için bulundu, yerine o kadar arka yuvarlak geliyor Daha oluyordu. Sadece kelimenin tam anlamıyla saniyeler için benim delikten eksik olmuştu bile bunun için benim kedi özlem bulundu ve yeterince hızlı geri alamadım. Buradan benim klitoris işe hiçbir yolu yoktu, çünkü dayanmak için diğer koluma ihtiyacım vardı, bu yüzden daha fazla dayanamayana kadar kutuyu daha sert ve daha derin, daha hızlı iterek telafi ettim. Kutunun olduğu yerde sıkışıp kaldım, kukumun yarısı, ve benim klitoris üzerinde kırdı gitti. Benim inliyor şimdi elimin hareketleri ile senkronize, benim klitoris genelinde benim parmak usta Bindirmeler.

Orgazm kırıldığında, neredeyse çığlık atıyordum. Ben sıkılmış benim klitoris üzerinde sert basıldığında benim kaslar ile can, artık sürtünme dayanamaz. Kapattım kendi nefesimi her yerde ve kafamın yüzüme ileri, saç asılı lolled, benim gözler ve karanlığın çökmesini bekledi.

Yıldızlar gözlerimin içinde dönmeyi bıraktığında, sandalyeden tırmandım. Kameraya yaslanmış, ben bir öpücük patladı ve ben umut söyledi gösteriden zevk. Sakin bir şekilde, bir kol uzattım ve hoparlörü kapattım. Mesaj uyarısı son bir kez gitti ve baktığımda dokuzda yakındaki bir barda ona katılmak için bir davetiye vardı ertesi gece saat yönünde. Gülümsedim, ona bir öpücük patlattım ve kamerayı kapattım.
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
007, bölüm, garip, İlişki

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum JumpForum Right Top
Forum Left Bottom Forum Right Bottom
 
Right Left
Member Login
Forgot password?
Forum LeftForum Right


Forum Sponsor:
Forum LeftForum Right
Right Right
Right Bottom Left Right Bottom Right

porno izle canlı maç izle matbet betboo türk porno buca escort ensest hikaye sex hikaye Eskişehir escort