Header

Forum Left Top

Grup Sex Hikaye Arşivleri Grup Sex Hikayelerin bulunduğu Arşivleri bu bölümde yer almaktadır.

Cevapla
 
Seçenekler Stil
  #1  
Alt 19.Temmuz.2019, 15:41
Style Style isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator
 
Üyelik tarihi: 25.Ocak.2019
Mesajlar: 20
Standart Garip İlişki Bölüm 002

Caitlin'in günlüğü: Pazar, 10 am yatakta korkunç, dırdırcı bir ağrıyla yatıyorum. Cabernet Sauvignon ile on tur attığımı düşündüğün için affedileceksin, ama yanılıyorsun. Acı yerine fiziksel, üçüncü gece çalışan için fazla saat uykuya dalmadan önce uyanık olurdum kıyamet günü gerçekleşmesi daha manevi olduğunu, her şekilde düşünürken cinsel hayatımı yeniden ateşlemeyle ilgili şeyler. Gördün mü? Yapıyor, çarpıtmalardan sorunu soyunma duruyorum yeniden seks hayatım tutuşuyor?,? geri aşkım içine heyecan katıyor ? hayat.? Richard'ı sevdim, gerçekten sevdim, ama artık göz ardı edilmekle başa çıkamayacağım noktaya ulaşıyordum. Bu nedenle, ancak sevdim koyabilirsiniz ama sonunda biz hala olurdu ilişkisi hakkında konuşuyor.

Parkta hızlı bir yürüyüş, temiz hava ve güneş, kendimi canlandırmak için gerekli tonik olurdu. Elimden geldiğince yaşlı komşularıma yardım etmeye çalıştım ve yürüdüm köpekleri yardımımı sunabileceğim yollardan biriydi, bu yüzden duş ve giyinmeden sonra köpeği toplamak için yuvarlandım (bir Yunan ırkı, köpeğin adı Candaules'di, bana nedenini sorma). İsterdim park-okul oyun alanlarında yürüyüşe çıkın, teknik olarak newsagent'e uğrayın ve öğle yemeğine başlamak için geri dönün.

Parkta beklediğimden çok daha soğuktu. Rüzgarlı, hangi rüzgar seni yakalarsa, havayı aldatıcı bir ısırık verdi. Bir yelek üst ve savaş pantolon daha önemli bir şey giymiş olmalı, ama işte gidiyorsun. Parkta devam eden iki oyun vardı, ve yanlış olanı izledim ? donuk olanı ? iyi bir on dakika. Aslında, sadece Mantra benzeri ?ooh?, ?aah? ve ?bok, acıtmış olmalı? beni döndürdü. Yakından izlerken, uzak tarafta belli bir oyuncu vardı, diyelim ki, topu ele geçirme konusundaki kararlılığından tavizsiz. Beyaz bir paltoda bir egghead vardı pahalı görünümlü sismolojik ekipmanlarla mücadelesinin etkisini ölçerek, bu şekilde koyalım.

Belirli bir ihlalden sonra ve uzun süren ve gereksiz yere karmaşık oyuncularından biri için ev yapımı atel inşa girişimi, coşkulu tackler erken duş davetiye aldığını söyledi. Roger-bu oyuncu benim yeni ezmek olduğu şüphesi Thornhill-o biraz daha yan çizginin aşağı sahayı terk ettiğinde doğrulandı. Okul soyunma odaları yönünde sahada yürürken onu izledim, kanlı burnunu dabbing takım arkadaşları ?kötü şans skipper? ve ?sizin için piçleri alacağız, skipper?gibi şeyler bağırdı gibi bir rakibin gömleğinin ne kaldı ile.

Kaçmanın gerçek bir yolu yok. bir futbol maçından genç bir adamı soyunma odalarına takip etmek için sıfat ?curtive? orada bir yerde sincaplanmadan. Bir kitap ve böyle bir şart yazsaydım açıklama ortaya çıktı, ben ?breezily ile gitmek için cazip olacağını düşünüyorum, o sadece aktivite, taze şehir hava ve sabah vızıltı zevk, oyun alanları etrafında sabah erken bir yürüyüş aldı güneş.? Yanlış bakalım ses nasıl çıkacak? ?Gizlice, kafa ile kalabalıktan uzak önünde yere düştü, soyunma odasına sırayla görevden kaptan takip ediyormuş gibi görünmeye çalışan kesinlikle duymak başka kimse istemedi bir konuşma güvenli. Doğru değil, daha doğal geldiğini iddia edemezsiniz.

Okul binasının içindeki sessizlik gürültü, aktivite ve akşamdan kalma yakıtlı v ürkütücü bir kontrast******e sahada ve sadece komşumun dışarıda bağladığım pooch'unun yapmasıyla noktalandı. Tamamen James Bond aksine Staccato hareket patlamalarında sessizlik içinde çift kapılardan ve koridordan aşağı kaydım ve ardından gözlemlediğim herhangi bir göstergeyi dinlemek için bir duraklama yaptım. Neden bilmiyorum, bu yüzden yapma sormak. Burada olmamam gerektiğini biliyordum. Sırayla kapılarda dinleme, ben girmek için benim seçim yaptı. İçinde neredeyse çıplak 8 yaşındaki erkek çete özür dileyerek sonra, ben gittim ikinci tercihim için oldukça dikkatli.

Aktiviteyi gösteren sesler vardı, ama hiçbir sohbet ile yolcunun yalnız olduğunu varsaydım. Kapıyı sessizce kapattım, keskin sağa dönüş yaptım Koridor boyunca ve soyunma odasına. Sinsice köşede kalmış bir casus olmaya çalışıyorum Fawlty Towers gelen garson düşünün için odanın her iki tarafında banklar taradım o, ama kot pantolon ve gömlek ormanı boyunca hiçbir iz göremedim. Çok sayıda hücreden birinde olsaydı, yine de onu tespit etme şansım olmazdı. Emboldened, ben içine daha fazla skulked giyinme Odası. Düşündüğümden daha büyüktü ve Giyinme alanının ötesinde, soyunma odasına girmeden önce kendilerini kurutmak için schoolc***dren için tasarlanmış büyük bir antre vardı. Kurutma ötesinde alan duş başlıkları dolması minyatür triffid kafaları bazı tuhaf koleksiyonu gibi dört duvardan çıkıntılı büyük, ortak duş oldu, ve Roger çıplak durdu nerede, kendini sabunlayan ve bana sırıtarak.

? Gel, " dedi basitçe, bana gülmemeye çalışıyor. Edep ve görgü kurallarını gözlemledim ve öfkeyle kızardım.

?Sen, rahatsız ettiğim için umm, üzgünüm , çıplak? " ben eloquently kekeledi. Doğru, çok.

? Evet, duş almanın en etkili yolunu buldum " diye yatıştırdı. Onun alay, hafifçe uygulanan ve hafifçe ovuşturdu, gidermek için çok az şey yaptı hissettiğim gariplik. ?Tabii ki, duş için alternatif ve daha etkili bir yol olduğuna dair zorlayıcı kanıtlar varsa, kesinlikle bunu düşüneceğim. Belki de araştırma olmuştur farkında olmadığım meseleye."Ne olursa olsun o habersiz olabilir, ben onun hareketsiz Çıplaklık tamamen farkında kaldı. Kendini yalnız gibi sabunlamaya devam etti ve kelimeleri bulamadı. kollarını, göğsünü, kalçalarını yıkarken izledim.

?Senin gibi bir şirkete aldırmıyorum, ama istediğin bir şey var mıydı?? Evet, vardı, ama beklemeliyim sabunlamayı bitirdin.

? Burnunuzun kanamasını gördüm, büyük testis-icide için gönderilmeden hemen önce, sadece iyi olduğunuzdan emin olmak istedim, " diye düşünmeden yalan söyledim. Güldü, derin diyaframımı titreşen feryat. Hoş olmayan bir his değildi.

?O dirsek ile, ilk yarısında iyi bir ile beni yakaladı. Burnum hala kanıyor, açık ve kapalı. Ben sadece istedim dirsek tarafından yaşayan, on iki boyutta öldüğünü fark etmesini sağlayın!?

"Ama burnun iyi mi?"Neden burnu hakkında blathering oldu? En azından bir çıkıntı oldu ilgili. Sözlerimin açık şeffaflığına güldü.

"Evet, sorun değil, endişeniz için teşekkür ederiz. Yine de, bu endişeyi tamamen yabancı bir şekilde nasıl kışkırttığını merak ediyorum? dedi sebepsiz istedi, değil. Geçen gün olanları gündeme getirmem gerektiğini hissettim, ama bunu bir röntgenci ya da sadece açık bir sapık olmadığımı açıkça gösterecek şekilde yapmak istedim. Garip bir şekilde, en iyi yaklaşımın boğayı Çin dükkanına takip etmeye karar verdim.

"Well-skipper (burada gülümsedi, bir süredir onu izlemem gerektiğini bilerek) - ben geçen günü düşünmek ... " ifadesi, bu konunun ortaya çıkmasını beklediğini ileri sürdü. Onun kaşları benim protestolar beklentisiyle kemerli şikayet etmemi bekliyor! Bu hayatta beni saran çok şey var ? banka ücretleri, Amerikan başkanları, reality TV, do-gooder pop yıldızları - ve bunlardan biri insanlar pigeonholing beni. Bu genç adam beni tanıdığını düşündü ve bu beni çıldırttı. Sadece bir boğada kırmızı bayrak sallamak değildi, eve gelip seni Bayan Bull'la yatakta bulmaktı. Ben kararlıydım benden beklentilerini karıştırdı - ama bunu nasıl yapabilirim ve kendime sadık kalabilirim? ? Geçen gün ne oldu... " sesim tekrar çekildi. O gülümsedi, ama tehlikeli olmak yakın koştu sırıtma.

?Bizi izlemekten zevk aldın mı?"O sessizce sordu, nonchalantly, sanki salonda halı için mavi doğru gölge tartışırken. Garip bir şekilde onun ifadesi ve onun sesi ses onu anneye istememi sağladı ve oğlan, aletinin önümde sallayarak düşünmek için yanlış bir şeydi. ?Katılmanı umuyordum ama aniden ayrıldın ... bu kaba olmakla sınırlanmıştır."Floundering, bu oyunun kurallarını anlamaya çalıştım. Yanlışlıkla özel bir cinsel karşılaşma onu izlerken tartışmak istedim Masadan kendimi affetmeden ayrılmıştım. Sadece ne oldu?

"Kaba davranmıyordum. İşe alınan yardımla yaptığın şey senin işindi. Ben sadece arıyordum Tuvalet.?

?Yine de bizi buldun. Bizi buldu ve birkaç dakika izledi, değil mi??

? Bu sadece kısa bir bakış oldu... " bir snort böyle alay ifade etti asla. Hak ettim bu.

"Üzgünüm, ama katılmıyorum. Birkaç dakika oldu, bu süre boyunca herhangi bir noktada bizim küçük buluşma katıldı olabilir. Çok hoş karşılanırdın. Yine de, şimdi buradasın, bu yüzden bu fırsattan en iyi şekilde yararlanalım.?

?Ne! Yapamayız -?

?Elbette değil. Ne düşünüyordum ki?? O ileriye doğru yürüdü, görünüşte yarı ereksiyon waggling habersiz onun önünde ve elini uzattı. "Biz bile tanıtıldı değil!"Kayıp, sadece oğlum olacak kadar genç çıplak adamın proffered elini aldı ve salladı. Onun kavrama oldu güçlü, elini büyük ?Ne çok güzel bir isim. Oldukça sıradışı. Ve ben-?

"Kaptan, duydum," dedim, gülümsemeye çalışıyorum. Roger'dan çok daha güzel, açıkçası yaşlı bir adamın adı gibiydi.

"Sadece bir takma ad, ve muhtemelen bana yayın için uygun olan tek isim. Artık yabancı olmadığımıza göre, devam etmeliyiz. Elbiselerini çıkarmanı istiyorum. Pantolonunuzla başlayın lütfen.?

?Hayır. Biriyle birlikteyim, bir erkek arkadaşım var.-?

?O burada değil. Ben ve sana ne yapman gerektiğini söylüyorum.? Son kişisel zamirlere yapılan güçlü ekstra vurgu beni sarstı dik. Anlama nihayet yerleşmeden önce kafamın etrafında flittered iken bir duraklama oldu.

"Kaptan," ben alaycı terimini kullanarak başladı, " ben ne düşündüğünü bilmiyorum burada olacak-?

"Sana söyleneni yap ve elbiselerini çıkar!? Sesi yükseldi ve sesi komuta etti, bana eski bir savaş filminden bir İngiliz ordusu subayı hatırlattı. O vardı hayır ateşli davetsiz veya kaba dil ihtiyacı 'titreyen parmakları ile bluzundaki düğmeleri çözdü, her operasyonun tamamlanması için bir sonsuzluk alıyor'gibi bir şey yazın? Ama böyle bir kahraman olmak istemedim. Göstermek istedim yaptığım her şeyi, kendi isteğimle yaptım. Yaptığımız şey yanlıştı, elbette, ama eğer 'yanlış' şeyler yapacaksak, onları eşit bir ortak olarak yapmak istedim. Ayrıca giydiğim bir yelek üst ve geri almak için hiçbir düğme vardı.

Keşke daha anlamlı bir itirazım olsaydı, ama ellerimi kalçalarıma koyup dilimi yapıştırmak en rahat hissetti bir dakika, ben de onunla gittim. Şaşırtıcı bir şekilde bana güldü, devam ettiğimiz alt/dom şeyini hangi şekilde paramparça etti, ancak sanırım dilimi yapıştırmaktan başka bir şey yapmadım.

?Sade bekle!? alaycı bir sesle güldü, bir havlu kaptı ve beni onunla kırbaçlamaya çalıştı. Biz gerçek Benny Hill tarzında değişen kabinleri sıraları etrafında koştu sonra benim peşimdeydi. Geri iki katına, o kurutma alanına beni zorladı ve o bana lunged zaman ben almak istemedim o ölümcül adımı geri aldı. Su beni yakaladı ve hatta geriye doğru kaçmak gibi nefesimi yakaladı ilk duş yolu sadece duş odasında köşesinde iki başkalarının yoluna götürdü. Giydiğim kıt yelek üstü için sadece birkaç saniye sürdü ve bir kez sırılsıklam oldu ısrarla sarılmak. Saçım bir sırılsıklam daha iyi bir parçası kaçtı, ama benim üst ve pantolon sırılsıklam edildi.

Skipper'ın kahkahalarının yankısı oda hakkında ricocheted, ki bu değildi soyunma odasına adım atarken ruh halimi geliştirin. Ben saçımı dabbed ve daha sonra benim bölünme katliam ankete proffered havlu kapma.

?Bilerek yaptın,? kendimi kaybettim , sesimde hissettiğimden daha fazla zehir var.

"Hadi ama, sadece oynuyorduk. Güneşte pişmiş bir lemming gibi duşa gireceğini bilmiyordum!"Etrafında çizik benim üst yarısı etrafında ilk bağlı olarak başka bir havlu için. Bir hareket Houdini gurur olurdu, ben kalın terry benim tevazu bozulmamış ve müteşekkir bırakarak, benim yelek üst kapalı çırpılmış meme uçlarım yine de birine gözü dışarıda olmaz stres demek.

?O zaman bana giyecek bir şey bul, eve böyle gidemem. Ve saçım için bana bir havlu getir!"Gözleri genişledi ve benimle alay ederken ağzını kesmiş. Sonunda bana bir havlu teklif etti, sadece bir dakika sonra koparmak için. Ben tekrar ona tersledi ve o sadece bir saniye sonra tekrar yapmak, tövbe. O tuttu sonunda bunun için bir hamle yaptım kadar beni goading. Hamlem elbette o kadar net bir şekilde telgraflanmıştı ki, Edison gurur duyacaktı ve onu geçtiğimde havluyu üstümün etrafında yakaladı. Bu momentum, onu çözmek için iyi bir iş yapmak için yeterliydi ve üstsüz olduğumu anlamam biraz zaman aldı. O zamana kadar o zaten bir eyeful kendini yardımcı olmuştu, ama yine de ben göğsümü çapraz bir savunma kolu kaldırdı.

"Havlumu geri alabilirsem, teşekkür ederim!?

"Pantolonun ıslanıyor, çıkar onları," diye önerdi.

?Vermeyeceğim! Onlar o değil kötü, " teklif ettim, ama aslında rutubeti hissedebiliyordum-duştan, başka hiçbir yerde değil, en azından henüz değil-sızarak ve beni rahatsız ediyor. Ağır malzeme ve tutacaktı yaş için su ve bunu yaparken soğuk ol. Yüzümdeki tereddütleri gördü ve atladı.

"Cidden, Caitlin, sana tişörtümü vereceğim ve sörf şortumu giyersen sadece bakacaklar üzerinde kırpılmış pantolon gibi."Teklif cazip oldu. O döndü ve bana tavsiye giyim sunan, çantasında scrabbled. Her iki silah kullanmak zorunda olacağımı biliyormuş gibi minareye ona baktım, elbiselerini almak ve böylece ona kendimi ortaya çıkarmak için. Tutted etti.

"Caitlin, ikimiz de yetişkiniz ve on saniye önce görmediğim hiçbir şeyiniz yok.?

?En azından turn round sonraları. Ben genellikle genç erkekler yanıp sönen verilmemiştir.? O emretti yaptı ve ben en yakın bankta aceleyle onları stashing, ondan giysi kaptı. Aslında bunları almaktan memnun oldum ağır savaş pantolon kapalı ve sırtını döndü iken ben sıcaklık bazı geri, havlu ile bacaklarımı hızlı bir ovmak vermek için şans aldı.

"Bu müthiş bir manzara, sence de öyle değil mi, Asok?"Dönüp bakacağını biliyordum! Bu g-string minik, parlak daha güçlü bir şey giymiş olduğunu mantıksızca isteyen, hala yardım edemem ama iltifat onun gülümseme olamazdı. İsteyen değil duyguları azaltmak için hala sormak zorunda kaldım:

"'Ah-shuck' ne anlama geliyor??

"Bu bir isim kötü kokulu bir sünger ve burada kimsenin hazımsızlık ile bir guppy tedavi etmek için ona güveneceği gerçeğine rağmen, kendini kulüp doktoru olarak adlandırır.?

?Tamam, peki neden adını söyledin??

?O son birkaç dakikadır kapının yanında seni izliyordum. Dediğim gibi, Asok, müthiş bir manzara.?

"Orada yanlış değil, Skipper!"Asya neşeli ama meraklı karışımı cevap geldi ve Güney Yorkshire aksanı.

Kaçınılmaz kabul etmek isteyen değil, o kadar düzeltmek için bana bir an aldı, ama ne zaman kesinlikle odada üçüncü bir kişi vardı yaptım. Uzun boylu ve kemikti, olmalı altı dört, altı beş oldu ve bana büyük bir niyet ve zevkle baktı. Onun gece yarısı siyah saçları birkaç garip görünümlü sarışın çizgiler ile çalıştırıldı ve ağzını sonra yeryüzünde en geniş şey oldu Büyük Kanyon, gülümsemesi çekicilik olmasa da. Toplam yaşı hala benimkinden daha az olan iki genç erkekle nasıl uzlaşmacı bir duruma düştüm? İstersen verilen iki bakıyordum, kendimi korumaya çalışırken küçük bir nokta vardı. Skipper'ın bana verdiği gömlek için ulaştığım rahat bir etkiyi taklit etmek.

Benim için sahip olduğu planların çoğunun kıyafetler dahil değildi sayıca üstünlük ile geçin, ben her zaman kendim için sopa olacak. Ben de çıplak olmakla gidebilirim, eğer işler böyle ise. Ama ben bir dezavantaj acı gitmiyorum? " dedim, son zamanlarda doğrudan Johnny-come-bakıyor. Asok sessiz kaldı oyunu oynamak için nasıl emin, ama Kaptan kontrolünde kaldı.

?Ya tüm partilere uygun bir takas teklif edersem?? o öneriyordu. Devam etmesi gerektiğini belirttim. ?Ben senin kiti sizi rahatlatmak için çalışıyoruz gerçeğinin bir sır değil yaptık. Oldukça makul sen olmak istemiyordu dikkat çekti hem sayıca üstün hem de dezavantajlı ve yabancı olduğumuzu, birbirimizden çok az şey bilmediğimizi söyleyerek bir noktaya değindi.

?Ne olur, belirli bilgi parçalarını voulunteered, samimi bilgi, ve karşılığında Asok hepimiz au natrel olana kadar onun giyim kaldıracaktır. Kendini biraz paylaşırsan, seni çıplak görürüm, hepimiz kazanırız.?

"Skipper?? Asok sordu. İkimiz de onu görmezden geldik. Teklife karşılık verdim.

?Peki ya sonra? Bütün bunlardan ne elde etmeyi umuyorsun??

?Atla.?

"Sadece Caitlin koymak, benim horoz koymak arıyorum kıçında ve seni ispiyon yapmak. Seni daha önce hayal ettiğimi açıkça belirttiğimi düşündüm ve şimdi ya çok yavaşsın ya da korkunç bir alay ediyorsun. Bence ikincisi, bu durumda değil sadece seni becermek istiyorum, ama intikam olarak biraz acıtmaya eğilimliyim.?

"Hayır, Kaptan, ben sadece-?

"Kapa çeneni Asok!"biz hep birlikte bağırdık. Ben Kaptan fancied ve bir şekilde, tanrı bilir, beni hayal etti. Sadece iki adamla yattım ve asla aldatmadım, asla yaklaşmadım bile. Şimdi fikirle tamamen gemide değildim ama hayatımdaki bir şey değiştirmek zorunda kaldı. İlham verici bir rasyonalizasyon parçasında, sadece üçümüz arasında olduğu sürece, sadece bir kez baş edebileceğime karar verdim. Bence bu senin elde ettiğin yükseğin gücüydü. sadece çok arzulanan. Bilim adamları buna karşılıklı sevme diyor mu? Ben muhteşem olduğunu düşündüm, ve o, ahem, benim serseri onun horoz koymak istedim. Bu son noktayı müzakere etmek zorundayız, ama sanırım ben geri kalanı için kayıt olabilir. Fikrimi değiştirmeden önce biri bana bir kalem uzatsın.

"Tamam," sinirliliğimi saklamak için kötü bir iş yapmaya başladım ?" ama birkaç noktaya katılıyorum. Burada olan şey üçümüz arasında kalmalı. Bir erkek arkadaşım var ve ona geri dönmeyi riske atmayacağım. Eminim ikiniz de benzer durumdasınız. İkincisi, ben ilgilenmiyorum böyle şeyler hakkında konuşmalıyız."Asok, son birkaç dakika boyunca sahip olduğu şaşkın görünümü korudu, ancak Skipper gülümsedi. Bir gülümseme olmuş tehlikeli. Onu yenebilirdim. Bana yaklaştı, gülümsedi.

"Bu andan itibaren Caitlin, söz veriyorum," diye büyüledi, " bana bir daha asla başka bir talep vermeyeceksin. Yapacaksın olarak söylüyorum.? Sesinin tonu ile bir saniyeliğine kayıt olmadığını söylediği şeyler arasında böyle bir tutarsızlık vardı ve ben sadece orada durdum. Bana kapmak için ona bol zaman verdi, ve sonra işler kavramak için çok hızlı hareket etti.

Asok yardım kez bunu emretti ile, Skipper duş beni sürükledi, asla bir mücadele beklentisiyle kollarımı tutarak gerçekleştiriyordu. Sürpriz beni gerçek bir kavgadan soydu. Duşların altında kısaca mücadele ettik ve dumbstruck beynimde kayıtlı olan her şey, Skipper'ın ereksiyon tokatlama hissiydi tussled olarak benim cilt. Çocuklar geri durduğunda, kollarım başımın üstünde bağlıydı, bir kemer ya da başka bir cihazla duş başlarından birine sabitlendi. Sıcak su benim ön aşağı basamaklı, damlayan neredeyse acı dik olan meme uçları. Su ve uyarılma benim gelişmiş devlet tarafından indüklenen keyifli duygular manhandled olmanın öfke ile çakıştı, ve benim trepidation durum Şimdi oldu. Skipper'ın ereksiyonu zorlaşmıştı ve asok'un kasığında ruh halinden şüphe etmeyen bir çıkıntı vardı.

?Nasıl? Çok rahat değil, umarım?? Ben squirmed, ama ellerim çok güvenliydi, acıtacak kadar yüksek değil ama kesinlikle beni aciz hale getirecek kadar yüksekti. Geri savaşmanın bir yolu yoktu-tekme bile atamadım ya da kaybederdim dengem. O geldi, kulağıma anız hissediyordu o kadar yakın eğildi.

"Daha fazla talimat yok, hiç. Sana söyleneni yapacaksın, Caitlin."Geri adım attı, tehlikeli gülümseme hala yerde. ?Bence orijinal anlaşmamızın şartları hala geçerli olabilir. Birbirimizi biraz daha iyi tanıyalım!?

?Ve bunu tam olarak nasıl görüyorsunuz??

?Ben tahmin, bu sabah kendinizi taşıdığınız yoldan ? iki genç erkek arasında çıplak yakalandı, ama yine de kendinizden oldukça emin-aslında, Asok, hatta bolshie demek için cazip olabilir ? sorunlarınız olduğunu. Açıklamak birisi, bilinçaltının yatağının altında sakladığınız küçük mücevheri yüksek sesle konuşur. Benim davranışımda, cevap veremememde ortaya çıkmış olmalı. Devam etti. ?Burada görünüyor biz ileriye doğru ideal bir yol var. Bizimle istediğiniz seks hayatının bazı detay paylaşmak, bazı fantezi uygun bir forum bulmak asla düşündüm, ve Asok giyim bir öğeyi kaldıracaktır.? Olmakta bu noktaya kadar Cheshire kedisi genç Asyalı yanında sefil görünüyordu, ama bu gülümseme hızla düştü. Anlaşma aslında bana iyi görünüyordu, aslında bir zamanlar asok'un başlayacağından endişelendim oyuna devam etmek için yeterli kıyafet yok.

"Ve Asok kıyafet biterse ne olur??

"Belki de güveninizi ödüllendirmenin yeni yollarını bulabilirim" dedi samimiyet.

"O zaman bir anlaşmamız var" dedim.

Sanki samimi ihtiyaçlarımı kendimden daha fazla biliyormuş gibi, Skipper asok'un sert floresan ışıklarını öldürmesini istedi. Dağınık gün ışığı buzlu çatı pencereleri sayesinde çok daha iyi ve ruh uygun oldu. İçimdeki kabadayılıkların bir kısmı buharlaşmışa benziyordu, bu yüzden onlardan birine beni başlatmasını istedim. Asok göğsümde pawing başladı ve ben vardı elini tokatlamak için.

"Asok! Böyle değil, o şeyler hakkında sorulmak istediği anlamına gelir, hikayeler başladı, orgazm değil!"Kaptan biraz sert oldu, ve ben için üzüldü genç.

"Tamam, sorularla başlayacağım. İlk fantezini hatırlıyor musun?"Teşekkür ederim Skipper, kolay bir başlangıç için. Kemeri oturtmak için biraz kıvrandım daha rahat bileklerime. Zaten kan kollarımın boşaltma starttt hissedebiliyordum.

"Yapabilirim. İlk üniversitedeki ilk günümde vardı. Ailemin çok iyi olduğunu hatırlamalısın. sıkı Katolikler, bu yüzden üniversite, alışık olduğum şeyden liberal bir kültür şokuydu.?

?Daha önce hiç fantezin olmadı mı?"geniş gözlerle Asok sordu.

?Hiç bir öpücüğüm olmadı sonra, " ben wistfully dedi. "Sonra üniversitenin ilk gününde kocamı gördüm. Kocam olacağını biliyordum. selam vermek. Kaçtım. Altı ay boyunca onunla konuşmayı reddettim, çok utangaçtım! O gece, evlenmemizle ilgili bir fantezim vardı. Daha fazla farkına vardığımda, cinsel olarak, düğün gecemize odaklandı. O beni eşiğin üzerinde taşıyacak ve düz yatak odasına kadar.

Sırtımda, hala gelinlik ve ayakkabılarımda, boynumu, kulaklarımı, yüzümü öpmeye başlayacaktı, ama asla ağzım. İtibaren boynum aşağıya doğru hareket ederdi, yarılmama giden bir öpücük izi. Yavaşça o gelinlik ücretsiz göğüslerimi hafifletmek ve onları çok seviyorum. Tüm bu zaman o yavaş yavaş toplama olacaktır belimin etrafında olana kadar giyin.

?Bir kez erişebildiğinde, kafası elbisemin altında kaybolacaktı. O, öpücüklerle benim uyluk biber benim bakire küçük kedi her yerinde onları bitki olur ayrıca, ama sadece benim külot malzeme ile. Kendimi Tutamadım, bu yüzden bana düzgün katılıyordu ... bu yana kendimi eteğimi çekmek istiyorum. Yalamak ve öpmek ve emmek, ben çığlık kadar.

?Sonunda onu içimde tutmak zorunda kalacaktım. Onu yatağa çekip sırtına atardım. Benim külot kaldırmak için bile durdurma değil onu özgür olur. Oydu zaten benim için zor ve hemen yavaş yavaş onun horoz üzerine kendimi düşürücü, ona ata biner oturmak istiyorum. Ona binmek istiyorum, ilk başta kolay çünkü acıyor, ama sonra daha zor. Göğüslerim zıplıyor olurdu ve onlarla oynardı. Böyle sevişirdik, erkek ve eş, Bay ve Bayan Bu benim ilk fantezimdi ve görünüşe göre canlı üç yıl boyunca her gece yeniden yaşadım, ta ki bir hafta sonra evlenene kadar ikimiz de mezun olduk.?

Nefes almak için durakladım, ama yine de hikayenin sonu buydu. Bunun aslında ilk kez yüksek sesle konuştuğumun farkına vardım. Hiç bulmak için herkesten beklerdim seksi. Skipper'ın hıyarı büyük ölçüde sertleşmişti, ama bildiğim kadarıyla hiçbir yere ulaşamadı. Asok zaten koltukta kıvranıyordu ve pantolonunu ayarlıyordu. Gülümsedim. Bu gerçekten güç mü bu erotik sözler mi?

"Teşekkür ederim Caitlin, bu harikaydı. Asok, lütfen karşılık verme zamanı."Endişeyle, odanın ortasına iki adım attı. Sandalet giydi ve çoraplar, diz boyu haki şortları ve kısa kollu bir gömlek, yağ izi olmadan bir üst vücut ortaya çıkarmak için çözüldü. Gömleğini fussily katladı, ki bu da onun yerine inanıyordu şimdilik çile. Skipper ringmaster rolünü yeniden başladı.

"Caitlin, kocanı içermeyen ilk fanteziyi hatırlıyor musun??

"Eh, bir sonraki formüle ettim ve onu içeri almadım. Ailesi oldukça iyi durumda, ailemin standartlarına göre çok rahattı ve balayımızda Paris'e gitmemizi istediler. Paris çöküştü, elimden geldiğince söyle, ama o noktaya kadar sadece İrlanda kıyısındaki küçük Köyü, doğduğum yeri ve sheffield'ı, buraya çalışmaya geldiğimde görmüştüm. Paris rahiplerin olduğu yer gibi görünüyordu beni uyardı, nerede günaha yol açacaktı.?

?Nasıl hissettin??

"Tanrım, bayıldım! Paris'te hiç görmediğim bir hayat vardı. Paris'ten sonra hayal gücüm vardı. Biz tiyatroları ziyaret ettim ve o zaman tiyatroya aşık oldum ve neden hala onlarla çalışıyorum. Ama bir gece kendimizi bir restoranda, bir sahnede bar gibi bir şey bulduk. Ben yapmadım ne olduğunu biliyorum, ama kızlar sahneye çıktı, iç çamaşırlarıyla dans etti. Sanırım kocam ilk başta biraz utanıyordu, yerin ne olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu ve rahatsız olacağımdan endişeliydi. Nasıl hissettiğimi anlatamadım. O zaman bile benden daha ayrılmış olduğunu düşündüm.?

?Peki nasıl hissettirdi?"Skipper araştırdı.

?Şimdi ona geliyorum. O gece, sonra biz vardı yapılan aşk, uyanık bar düşünerek saat sahnede iç çamaşırlarıyla dans ve kızlar yattım. Seyircilerdeki erkekler üzerinde sahip oldukları güç inanılmazdı, tezahürat yapıyorlardı ve alkışlamak, kızların toplanması için sahnede para bırakmak. O gece sahnede olmayı ve erkeklerin beni izlemesini hayal ettim. Sadece beni izlemek değil, beni istiyorum. Hepsi benimle olmak istedi, ve bu duyguyu sevdim. Kocam seyirci oldu, ve tüm diğer adam beni istediğini gurur, ama o bana sahip olabilecek tek kişi olduğunu mutlu. Bu gerçekten ilk geceydi mastürbasyon yapmak. Bundan önce, ben sadece ellerimle fincan benim kedi tür olur.?

Bir saniye sessizlik vardı, Skipper Asok zemin almak teklif için bir el uzattı önce. Daha fazla trepidation ile bunu ilk kez, ilk bir sandaleti çıkarırken alternatif bacaklarda sallayarak, sonra diğeri. O eskisinden daha fazla çıplak olduğu için biraz hile hissettim-onun almış olabilir çoraplar kapalı! Şimdi oyuna ısınıyordum ve muhtemelen onu tamamen soymak için yeterli hikayem olduğunu hissettim. Devam etmek için ağzımı açtım, ama Asok beni bir soru ile durdurdu.

"Caitlin, başka bir kadınla ilgili fantezilerin olup olmadığını sorabilir miyim?"Ah, erkek fantezilerinin çok yıllık elyafı.

"Dürüst olmak gerekirse, Asok, hayır. Komik, kız Arkadaşlarım ve ben konuşuyorduk bu konuda birkaç gün önce. Birkaç tanesi geceleri birbirlerini öpmek için verilir, ama daha fazla etki için ve daha fazla gittiklerini sanmıyorum.?

?Yani yapmadın başka bir kadınla birlikte miydin? Bunu istemezsin değil mi?? o ısrar etti.

"Yapmadım ve yapmayı hayal bile edemiyorum. Hiç fantezi olmadı. Genç kadınlara verilen bir şey gibi görünüyor gün,? içini çekti, ?ama artık genç bir kadın değilim."Onun hangdog görünüşü onu biraz hayal kırıklığına uğrattığımı önerdi, bu yüzden gerçeği biraz süsleyerek onu neşelendirmeye karar verdim. "Sanırım eğer oldu, hayır demezdim, ama o liderliği almak zorunda kalacaktı. Ne yapacağımı bilmiyorum."İtaatkar bir lezbiyen olma düşüncesine daha mutlu görünüyordu, bu yüzden gülümsedim ve bıraktım oralarda.

"Tekrar teşekkürler, Caitlin. Sanırım bu paylaşılan bir hikaye olarak sayılır, yani Asok, lütfen?"Aldatılan çoraplarını çıkardı ve yakında çıplak kalmaya karar verdim, devam ettim.

?Ülkede Paris, bir çift sevişirken karşılaştık. Bir yan sokakta kaybolduk ve bir çıkmaz sokağa düştük. Ucuz bir sokak haritası vardı ve Fransız yönlerini anlamaya kararlıydı. Yön sormaya bile durmuyoruz, fransızlarımız çok kötüydü. Her neyse, hava karardı ve biz bu yan yoldaydık, on dakika içinde başka bir ruh bile geçmemiştik. Sokak lambasının altındaydı. haritaya baktığımda, bir kadının konuştuğunu duydum, bu yüzden çıkmaza giren şeyin ne olduğunu merak ettim.

Onları gördüm, genç bir kız ve biraz daha yaşlı bir adam. Belki de çalışan bir kızdı, asla gerçekten bu konuda düşündüm. Ama bu yönü. Öpüştüklerini gördüm ve bölmeyi düşündüm, ama sonra pantolonunu çıkardı ve yapabileceğim tek şey çöplerin arkasına saklanmaktı. Onun horoz aldı dışarı, ovmaya başladı. Onunla oldukça sertti, başını horozuna zorladı, bir avuç saç kaparak yerinde tuttu. Umurumda değildi o, oldukça hevesli görünüyordu o yaptığı sesler. Saklanma yerimden gelen sesleri duyabiliyordum.

"Belli ki bir noktada yeterince vardı ve daha fazla bir şey istedi. Onu ayaklarına sürükledi ve bastırdı duvara yaslan. Giysileri birbirine dolaşırdı, o kadar ona hiçbir incelik ile sıkışmış oldukça eteğini Yukarı çekerek ve külotu ile ilgili, anladığım kadarıyla. Çığlıklarını hatırlıyorum ve ayrıca sadece bir acı çığlığı olmadığını düşünüyorum.

?Gerçekten rahat olmadığını, olduğu gibi çömeldiğini görebiliyordum. Ellerini kıçının altına aldı ve onu yerden kaldırdı. Onu sardı bacaklar belinin etrafında ve o zaman bana ne bir waif olduğunu vurdu. O sert onu becerdin ve ben kelime ?pummelling? için icat edildi ne olduğunu düşünüyorum hatırlıyorum. Zordu ve acımasız, ve o gıcırdadı ve tüm yol boyunca inledi. Kocam adımı aradı ve o zaman waif baktı, ayrıca gürültüyü duydu. Kaçtım, ama eminim ki göz teması kurduk. koşmaya döndü. O zamandan beri, her zaman seks sırasında izlenmeyi merak ettim kız beni gördükten sonra.?

Skipper nefes aldı ve bir süredir nefesini tuttuğunu fark ettim. Ben de o banyo getirmek için bakım eğer onun eline oynamıştı fark olay tekrar başladı. Onun horoz şimdi tamamen zor ve heyecanlı durumda gerçekten güzel oldu. Yalnız olmayı diledim ve sonra bunu düşünmekten pişman oldum. Asok ikinci Kaptan baktı otomatik olarak durdu ve artan korkuyla şortundan sıyrıldı. Onun boksörler anahat o da uyandırdı bağırdı ve ben yine gizlice memnun ve ben yükseltmek olabilir müteşekkir oldu bu duruma genç erkekler. Görmek istedim Asok çıplak harika beyazlık. Ben her elinde adam alarak ve onları karşılaştırarak düşündüm, sadece benim sojourn ile ilgisi yoktu bacaklarım arasında bir nem farkında olunca durdurma Duşlar.

?Başka bir hikayeye katkıda bulunmak ister misiniz?"Skipper sessizce önerdi. Yapardım. Öncelikle çıplak Asok görmek istedim, ama çoğunlukla ben gerçekten Kaptan uyandırmak eğer görmek istedim, onun en temel dürtü onu azaltmak ve onu bana fuck istiyorum yapmak, benim vajina girişine izin verilmesi için benimle savunmak. O zaman, en azından bir süre için, sadece bu gücün tadını çıkarmak için Hayır derim onu.

?Başka bir hikayem var. Daha kısa ve evlenmeden önce olan bir şey tarafından çöktü ve sadece gizli rüyalarıma çok daha sonra bir yol buldu. evlilik soğuktu.

?Eskiden arkadaşlarıyla paylaştığı evi aradım. Ben onun arkadaşları sevdim ve onlar beni sevdim düşünüyorum, hepsi bir çocuk hariç. Her zaman bir tane yok mu? Oldukça şüphelendiğim hepsi benim cinsel naiveté bir şaka vardı, ve beni bekliyor onun sabır için kocam alay, ama bu kabadayı kötüydü. Sinsi açıklamalar, kötü yorumlar, kibirli görünüyor. Çok fazla oldu bu biraz o zaman büyük şehirde kız, ve kendim için ayağa kalkmadı. Neden arkadaş olduklarını asla anlayamadım.

?Onunla evinde buluşacağım ve erken koşuyordum. Muhtemel olduğunu biliyordum. hala bir konferansta olmak, ama onun ev arkadaşları orada olmamın sakıncası olmaz biliyordu. Bir tanesi beni içeri aldı ve bir grup televizyon izledik. Soğuktu, bu yüzden onun bir kazak almaya gittim odalı.

"Merdivenlerin tepesinde, bu kabadayının odasını geçerken bir ses duydum. Bir boşluktan sinsice bakarken, onunla oynarken gördüm. Bir dergiye bakıyordu. Hızlı bir şekilde devam ettim, bir kazak aldı ve aşağı indi. Kabadayı on dakika sonra indi ve orada olduğumu görünce evden çıktı.

?Ben beş dakika verdi ve tuvalete kendimi mazur. Birden tabii ki, odasına gizlice girdim ve dergi hala yatakta oradaydı. Erkekler ve kadınlar çıplak doluydu her iki delikte de plastik şeyler. Genç, naif ve hayrete düştüm. Sadece iki ya da üç dakika aradım, ama haftalarca düşündüm. Bunu takıntı haline getirdim, tamamen. Hatta sormayı düşündüm kabadayı artık olsaydı. Fark ettim ki, ilgim o pis, kırışmış sayfalarda tasvir edilen eylemlerde değil, fotoğraflardaki insanların düşünce ve motiflerinde yatıyordu. Neden insanlar seni görsün bu özel, samimi hareket?

"Çiftin seks yaptığını gördüğümde Paris'e kadar dergiyi neredeyse unutuyordum. İnsanların seni görmesinde bir güç vardı, seks mi yapıyordun yoksa bir sahnede dans. Birisi bilmiyorum bildiğim halde bir şey ekledi görebilir riskini bile. Aslında, şimdi bildiğimden bile emin değilim."Ve bu, arkadaşlar, diğerinin sonu oldu hikaye.

Mutlak sessizlik vardı. Hiçbiri sesli nefes almıyordu ve atmosferde bir canlılık, duyusallık vardı. Kalbim hatırlayabileceğim başka bir fırsat gibi yarıştı. Bir nod At Kaptan Asok kendi ayakları üzerinde, başparmak onun şort kemer bağladım. Durakladı-pazar sabahını böyle öngörmediğini hayal ediyorum-ve bana baktı. Onun için üzüldüm, o çok gergin görünüyordu. Onu rahatlatmak için yapabileceğim bir şey olmasını diledim, ama tabii ki yoktu ve bir saniye sonra nokta tartışmalı hale geldi. Onun dikmek mikrokozmos vücudu oldu, uzun ve wiry, gizli güç vaadiyle. Bu an, asok'un kelimenin tam anlamıyla titremesini sağlayan korkunun üstesinden gelmesiyle ilgiliydi.

? Asok, müthiş bir vücudun var, " ben yatıştırdı, ben isteyen parmaklarımı göğsünden izleyebilir, ama bağlı kaldığımda elbette yapabileceğim hiçbir şey yoktu. ?ve güzel bir penis.?

Anksiyete kontrolü için gururla perdeli bir savaş savaştı Asok. Ne kadar kırılgan genç erkekler olabilir buradaki diğeri benimle hiç böyle düşüncelerle karşılaşmış gibi görünmüyordu.

"Kabadayının odasında gördüğüm dergi mi? Beni diğerlerinden daha fazla tahrik eden belirli bir fotoğraf seti vardı. Bir adam bir sandalyeye oturdu, bir adamın muhteşem bir genç sarışından oral seks almasını izledi. Beni heyecanlandırdı, diğer adam oral seks alma izlerken adam, ama sonra o aşağı bağlıydı fark onun bilek ve ayak bilekleri kaba ip ile sandalye.

?O zaman sadece izlemediğini fark ettim, ama katılmak için zorluyordu. İzlemek, bağlı olmak acı olmalı, ama daha da kötüsü kadın ona dokunmaya başladı ve kendisi hiçbir şey yapamadı. Sonunda kadın ayakta duruyordu, avuç içi desteği için adamın dizlerinin üzerinde güreş ile belden eğildi, o becerdin var gibi ikinci bir adamın arkasından. Sandalyedeki adamı bir pervane, bir destek olarak kullanıyordu ve her itme ile dudakları öpecek kadar yaklaşmış olsa da, onu cinsiyetine dahil edecek hiçbir şey yapmadı hareket. O da orada olmayabilirdi.

"Böyle işkence! Geceleri sahneyi kendim hayal ettim. İlk başta kocam bana lanet oldu, hangi güzel bir fantezi oldu. Sonra ben daha emin büyüdükçe oldu kocam sandalyeye bağlı. Kocam başka bir kadın vidalı olarak nihayet, ben sandalyede oldu. Bu kadar yakın, bana biraz onu öpmek için zorlayarak o sandalyede olmak, başka bir kadını hayal ediyorum iletişim formu, ama asla bunu yapmasına izin verilmiyor.?

? Bunu Sevdim, " dedi Skipper sırıtarak. Hikayenin ?kesinlikle sıralama benim! Yani bu bizi neyin meselesine götürür, şimdi biz tüm çıplak, biz senin hikayen karşılığında yapacağız?"Aslında, zaten bunun bir cevabı vardı?

Asok'u bana katılmaya çağırdım. Bağlı olan Ben olabilirdim, ama düşündüm ki hala kullanmak için biraz güç var. Talimatlarımı fısıldadım ve Asok, büyüledi, onları gerçekleştirdi. O arkamda, boynumu öpüşme ve ereksiyon preslenmiş olarak benim göğüsler masaj yuvarlak ulaşan oldu alt sırtıma. Sıcak su aramızda triclked ve o da duş jeli kullanmaya başladıktan sonra, manifold duyumları beni neredeyse devam edemedi bıraktı. Benim için baktığım yolu hayal etmeye çalıştım bir seyirci, eller beni başının üstünde bağladılar, benden çok daha genç bir adam tarafından groped olmak kime yirmi dakika için bilinen ediyorum. Nasıl göründüğünü hayal etmeyi sevdim devam et, Caitlin??

? Sanırım bu duruma uygun bir ya da iki şey bulabilirim, " diye nefes aldım, durakladım çünkü bir sonraki kimse kimseye söylemediğim bir şeydi, ve bunu sık sık düşünmedim bile, çünkü sahip olduğum en aşırı fanteziyle ilgiliydi. Bence bu benim yaşıma göre göreceli deneyimsizliğim hakkında bir şeyler söylüyor.

"Fanteziler ben sana daha önce söylediğim dansçı olmak ... ... yaşlandıkça ilerlemeye başladı. Oysa ilk başta sadece dans ve gösteri tadını çıkarıyordum, tıpkı benim evrim götürdü kıyafetlerimi çıkarmayı hayal et, izleyiciler için sıyırma. Zamanla çıplak dans edene kadar daha fazla çıkarmayı hayal ettim. Sonra, fantezi izleyicilerimin temeli sadece erkek olmak için değişti. Hayır garson kızlar, barın arkasında kız yok, binadaki tek kadın bendim.

?Bundan sonra hareketimle daha da ileri gittim. Ben sahneye en yakın satırda erkekleri öptü, onları izin dokun bana. Karşılığında onlara hiç dokunmadım. topuklar ve hepsi takım elbise ve smokin giyiyor. Onların etrafında dans ediyorum, ve tek tek hepsi penislerini çıkarmaya ve onlarla oynamaya başlıyorlar. Göğüslerine dokunuyorum, pazılarını sıkıyorum, inme yüzlerini, ama onların ereksiyonlarına dokunmayacağım. Yüzlerine göre hayal kırıklığına uğradıklarını görebiliyorum, daha ileri gitmek istiyorlar. Onlar, onların pislikleri ile oynamak onlara aşağı gitmek, emmek ve sıkmak istiyorum onların topları, ama reddediyorum.

"Adamlardan biri, traşlı bir kafa ve anız olan büyük bir adam, artık bunu kaldıramaz. O yere beni sürükler ve öfkeyle onun ereksiyon pompalama, üzerime diz çöker. Diğer erkekler katılmak, böylece bazı Diğerleri bana wanking ederken beni aşağı tutuyor. Hiçbir yere gitmeyeceğim, ama güçsüzlük hissi inanılmaz! Erkeklerden homurdanıyor kim wanking, ve onların musluklar pırıldıyor gelen Berrak sıvı top sürme ve sahne ışıkları parlıyor.

?Sonra, adamlardan biri aniden durur ve homurdanır ve onun hakkında olduğu açıktır gelmek. Yüce bir irade ile düzelir ve kendini bitirir ve sıcak, yapışkan uyluklarıma sıçraır. Diğer erkekler bunu işaret olarak alırlar ve birer birer serbest bırakırlar kendileri üzerimde. Onların cum benim göğüs ve karın üzerinde, benim saç ve yüz üzerinde, bu diz ve incik arasında sıçrayan oluyor. Sıcak ama güzel hissediyor ve ben masaj başlar."Duruyorum, çünkü fantezinin bu kısmı burada durur.

"Fantezinin nasıl bittiğini bilmek istiyorsanız, bana başka bir muamele borçlusunuz!"Gülüyorum ama ciddiyetle konuşuyorum. Skipper zaten bir sonraki var akılda adım ve yavaş yavaş bana yaklaştı. Asok ile Skipper arkasından boynumun sağ tarafını çalışma sol başladı, öpüşme ve nibbling, vücudumuzun kaymış ve birlikte kaydırdı ve köpüklü olarak su köpürdü ve aramızda köpürdü. Nefesim biraz düzensiz oldu ve bu sıcak insan sandviçini doldurmamaya konsantre olmak için gözlerimi kapatmak zorunda kaldım.

"Sırayla almak tut beni, bana tüm erkekler boşalmak, sonra nefes duraklama. Başlangıçta beni zorlayan elebaşı ayağa kalkar ve seyirciye bakar. Hepsi izliyor., heyecanlı, bir sonraki gelecek bilmek isteyen. Adam seyirciye atlar ve onu Gözden kaçırırım, çünkü ayak ışıkları çok parlak ve şaşı olmalıyım. O geri geldiğinde, o başka bir adamı koluna sürükleyerek. Sahneye atlıyorlar ve ben de yeni gelenlere bakıyorum. Sahnedeki diğer erkeklerin aksine, düzensiz anız ve kalın gözlüklerle şişman ve çirkin. Saçları yağlı bir tarağa zorlanır ve kardeşimin kokusunu alabilirim-o kadar kötü terliyor ki, dağınık, kırışık ceketinin koltuk altlarının altında koyu lekeler var.?

Asok gibi görünüyor biraz fazla heyecanlanırken, nefesi çok düzensiz ve ellerini hareketsiz tutamıyor. Benim zavallı küçük kedi bu kadar fazla dayanamıyorum, yakında benimle ilgilenecek birine ihtiyacım olacak. İç çekiyorum ve bence Skipper bundan bir ipucu alıyor çünkü eli benim kedime doğru kayıyor ve beni mastürbasyon yapmaya başladığında biraz gıcırdıyor. Parmaklarında sabun var ve benim kendi meyve suları.

"Elebaşı Bay Scruffy'ye sert bir şekilde konuşuyor, ama müzik yüzünden ne dediğini duyamıyorum. -Gözleri faltaşı gibi, yeni adam bana teklif etti bir şey gibi gözüküyor korkunç ve bir an için panik yapıyorum. Sonra adamın yüzü çirkin bir gülümsemeye giriyor ve dişlerinin ne kadar kötü olduğunu görüyorum. While I'm preoccupied with his dental disaster yani şarkı pantolon, aslında ben sadece o dizlerinin aşağı onları yanks zaman vardır fark, altında kirli y-cepheler ardından. Elinde tuttuğu, gülümseyen ereksiyonu kısa ama geniş. Merak ediyorum adam benim için de mastürbasyon yapacak.?

Hikayemin doruk noktasına ulaştığımda, kendimi bestelemeyi bırakıyorum, çünkü benim kedi üzerindeki sürekli sürtünme beni öldürüyor. Skipper's hıyar aşağı bakıyor yine beni alt dudağımda ısırıyor. Daha genç bir kadın olduğumdan beri böyle bir vahşetle karşılaştığımı hatırlamıyorum. Buna ne kadar ayak uydurabileceğimi merak ediyorum duyularıma saldırırsan hikayeyi bitiririm.

?Adam bacaklarımın arasına diz çökerken hala sırıtıyor ve bir şekilde minnettarım çünkü bu iğrenç adamın spermini yakın bir yerde istemiyorum yüzüm. Bir yandan horoz ile o uzanır ve diğer kabaca benim kedi pençe başlar. Onun sevgisini sevmiyorum ve kurtulmak için yeterince hızlı mastürbasyon yapmıyor gibi görünüyor.

?O öne eğilir ve nefesi çok kötü olduğu için beni öpmeye çalışırken bir retch'i kontrol etmeliyim. Aniden beni öpmeye çalışmadığını fark ettim, beni becermek için pozisyon alıyor! Onun horoz olduğunu vajinamın girişinde ve kaçmak için yapabileceğim bir şey yok çünkü o benden çok daha büyük ve daha ağır ve diğer erkekler hala beni sıkıştırıyor ve bacaklarımı ayırıyor. Onlar tutun bileklerim ve ben hareket edemeyiz. Kabaca o benim deliğe yolunu zorlar ve adamın horoz beklediğimden daha geniş olduğu için, ürküyorum, ve beni uzanır. Ben sıkmak ile benim vajinal muscles içinde bir direniş token, ama yine sırıtıyor ve bir meydan okuma olarak alır.

Zavallı, yeni evli honey pot benim çevresi alabilir, çünkü ?Brusquely becermeye başladı, ve her itme gözlerimi yapar - kızlığımdan vazgeçmeyeli sadece bir hafta oldu. Benim zevk hiçbir düşünce ile o kabaca beni sikikleri ve benim zihinsel tiksinti rağmen bedenim germe ve sırayla yağlama, bana ihanet onu karşılamak için.?

"Tırnaklarımı sahneye kazıyorum, çünkü bu adamın beni orgazm etmesini istemiyorum. Vücudum sadece dinlemiyor ve benim kedi sinir uçları irade kapalı ateş, yapma bana ürperti. Adam benim o beni tiksinti ne kadar net yapma rağmen, orgazm yakın olduğumu görür. Bu onu iki katına çaba ile itme yapar, ve benim kas spazmı ve benim orgazm olarak sırtım kemerler devralmak. Henüz yapmadı, bu yüzden çıkardı ve kafama doğru yere yuvarlandı. O sonra ağzıma zorlar onun horoz, doğru başımı kaldırarak, saçımı kapmak. O başlıyor sokmak ve neredeyse boğmak, ama hareket edemiyorum. Sadece birkaç saniye sürer, ama adam ağzıma gelir. Onun horoz sonu ağzımın arkasında olduğunu ve onun yutmak zorunda kaldım cesaret.?

Daha fazla hikaye var, ancak hem onları akla çağırmak hem de onları seslendirmek için gereken konsantrasyon süresi doldu. Kafamı bükerek Skipper'ı öpmeye çalışıyorum, ama buna sahip olmayacak. Bunun yerine yavaşça-çok nazikçe-saçımı aldı ve başımı geriye doğru çekti, Asok'a doğru eğildi. Geçici Asok beni öpmeye başladı, nezaket sınırlanmıştır sinir bozucu öpücükler zaman ihtiyacım olan şey tutkuydu. Uzaklaşıyor engellemeler benim hızlı olarak elbiselerimle olarak, kendimi hızını zorlamak ve genç Asyalı ağzına dilimi yerleştirin, ama Kaptan kontrol altına aldı denedim yine başımı geriye doğru çekti, Asok'un ağzıyla olan bağlantımı tamamen kırdı. Saçımı tutmanın basit öncülüyle, kollarımı hareket ettiremediğim için hareketsiz hale getirildim ve bacaklar kafa hareketinin kaybı, yapabileceğim çok az şey olduğu anlamına geliyordu. Sonunda Skipper tövbe ve ben tekrar Asok öpmek için izin verildi, ama öpücükler sadece hareket ziyade benim dürtüleri artan edildi onları doyurmak için bir yol.

Statüko birkaç dakika korundu kararlılıkla beni orgazm yapmak için her şeyi yapıyor. Onun dokunuşlar, güvence ve hesaplanan, güzel ve beni iyi hissettirdi, ama (bilerek) beni kurtulmak için bir şey yapmıyorlardı! Tartışılamıyor ve isteksiz nefesimi boşa harcamak için, iki muhteşem genç oğlanımı ayak uydurmak için bıraktım.

Sonra Skipper önümde diz çökmeye gelene kadar önümden kaymaya başladığında bir değişiklik oldu. Kafamla ben Kaptan kadar ne olduğunu göremiyordu Asok öpmek geriye eğimli, ama hayır er o zaman ilk bir bacak kaldırma daha o neredeyse göz düz benim kedi bakıyordu bana oluştu vardı diğeri omuzlarında. O hazırladı kendini böylece o desteklenen benim kilo kalmadan işime benim silah, ve bunu yaparken sol yanımda bir çağlayan gibi su fırçalama orada benim ne yazık ki istismar edilmeyen klitoris. Aman Tanrım, bu yüzden daha önce dışarıda bırakılması için uydurdu! Su kabarcıklı ve benim clt üzerinde ve benim vulva boyunca köpürtülmüş, ve Skipper dil çalışmalarının deftest ekledikten sonra bu duyumlar, benim orgazm garantili ve kesinlikle sadece birkaç dakika uzakta oldu. Öpüşmeye devam etmeye çalıştım, ama artık konsantre olamadım, çünkü sızlamalar ve inlemeler kanıtladı. Bir kez büyük O bana vurdu ben uyluklarım kapanıp Skipper'ın kafasını koparsa şaşırmazdı, ama bu onun problemiydi.

Kaptan daha dik kendini hafifletti ve şimdi ayaklarım yerden birkaç santim vardı, kilom tamamen Skipper'ın geniş omuzlarında desteklendi ve asok'un kucaklaşması ile dengem güvence altına alındı. Kaptan dilini iyi çalışmalar sürdürmüş ve eşit dilim güreş bizim yenilenen Asok ve ben şartlar, kafamı ne hareketi kısıtlı ne de tanışmak onun için yukarı süzme. Parmakları sıkılmış ve benim meme alay ve onun avuç içi benim aeriole masaj gibi onun dil benim memnun.

Birlikte erişim şimdi hafifletti, Ben Skipper o benim klitoris emdi iken benim şişmiş kedi dudakları boyunca parmaklarını çalıştırmak için başlangıç hissediyordu. Buna rağmen duş suyu ıslak ve olabildiğince uyandırdı hatırlayın, kesinlikle en geç kocamla cinsel keşif ilk günlerinden beri, iki güçlü genç erkek arasında burada sıkışıp. Başım dönüyordu, katlanmaya çalıştığım bir rulet Richard ile ilgili herhangi bir konuda durmazdım, ama mevcut duruma ne kadar çok odaklanırsam o kadar azgınım bana bitti. Beni lezzetli pis hissettirdiler ve onları içimde istedim.

Aşağıda, takdir etmediğim bir eylemde bir mola vardı ve Asok kısaca homurdandığında kısaca panikledim bu küçük partimizi bozacak bir şey oluyordu, ama durum böyle değildi. Skipper'ın arkamda uzandığını ve asok'un ereksiyonunu üstüme oturtmak için ele geçirdiğini fark ettim, ve şimdi bile yavaşça onun uzunluğu ile benim delik masaj, benim kedi dudakları içine şaft basıyordu. Asok'u mastürbasyon yapmaya başladı, yumruğu arkadaşının ereksiyonuna yakından sarıldı ve hareket ederken yukarı ve şaft Skipper's knuckles aşağı benim kedi ve klitoris sıyrıldı bir menage-a-trois sırasında arkadaşlarını mastürbasyon yapabilecekleri asmalardan mı? Bu şimdiye kadar düşünce beni heyecan kıvranmak yapılan benim deneyim kaldırıldı!

Küçük bir fidgeting ile Skipper beni Dudaklarımın arasına asok'un düğmesinin başına sığana kadar kaldırdı, benimle alay etti. Tartışmanın bir anlamı olmadığını biliyordum, bu yüzden rahatsız etmedim. Skipper bunu görebiliyordu gönül, o Asok üzerine çok çabuk beni biraz indirdi. Nefes nefese, ben zihinsel benim kedi içine Asok karşılamak için çalıştı. Islandım ve biraz ekstra işe ihtiyacım vardı. Asok ellerini altına koy Skipper ayağa kalktı gibi uyluk beni desteklemek için, o da aynı şeyi yaptı. Kilomu destekleyen dört elin (ve bir horozun) olması bacaklarımı genişletme etkisine sahipti, yani Skipper kendini kapatabilirdi ilk kez öpüştük. Dürüst olacağım, onu ilk kez öptüğümde başka birinin beni becereceğini hiç hayal etmemiştim, ama işte buradasın. Yavaş yavaş benim çocuklar başladı için yükseltmek ve beni düşürmek ve lezzetli yavaşlık ile ben Asok horoz beni dolduruyor hissediyordu. Bu, ahlaki açıdan yanlış olabilirdi ama bir süredir cennete en yakın olduğum şeydi. Benim kedi dudakları şaftına sarıldı ve kaslarım onu sıktı, bu hissi bozabilecek hiçbir şey yoktu.

Ne yazık ki, biz ne zaman bir göz tuttu ne de geri kalanı ile hesaba vardı takım. Biz hiçbirimiz takımın geri kalanı pesently boyunca olacağını gerçeğine bir düşünce vermişti olduğu gibi kendi küçük oyunda yakalandı, ama dış kapı duvara çarptı ve biz vinil kaplı bir zemindeki çıtçıtların sesini duyduk, saniyelerimiz olduğunu biliyorduk. Paniğin eşiğindeydim ama Skipper kontrol altındaydı.

O duş başlığı kollarımı unhooked (ama ben fark ettim, onları çözdüm) ve kendimizi dağıttık. Skipper'ın teklifinde onu kabinlerden birine, duşa en yakın olana kadar takip ettim ve iç kısmından ziyade duvara bakıyordum. odalı. O bankta etrafında arandı, sonra yuvarlak açmak için bana tısladı. Sesi çelişkiye yer bırakmadı ve saniyeler içinde ellerim arkamdan yeni bağlandı. O spun beni Yuvarlak için onunla yüzleş ve beni bir kez, çabucak, ağızda öptü.

"Üzgünüm," diye fısıldadı. Aptalca neden sormak için ağzımı açtı, ve o benim arkasında sabitleme, ağzıma bir gag zorlamak için gerekli tüm oldu baş. Mide bulantısı kafamı doldurdu, aksi halde meşgul olmayan tüm tanrılara dua ettim, bu ağzımda bir futbol çorabı değildi. Geriye tezgah üzerine beni itti, fısıldamak için eğilerek gitmek için değil her yerde-sanki yapabiliyormuşum gibi-ve yakında geri dönecekti.

Kapı arkasından kapatıldığında, oda ekibin geri kalanıyla dolmaya başladı. Bazıları için bağırarak duydum onların kaptan, iyi olup olmadığını öğrenmek için istekli, ama ses çoğunlukla göğsümden emmanate gibi görünen gürültü tarafından boğuldu - benim masal kalp, monte kitleye ortaya çıkarmak için endişeli Skipper'ın planladığı her şey için keşfedilmekten uzak, çıplak, bağlı ve çürük bir kapıyı beklerken, transgresyonumun detayları.

Üç ya da dört dakika sonra kapı açıldı tekrar. Zaten gözlerim zaten kapalıydı, bu yüzden kapı açılmaya başladığında gözlerimi kapatarak boş eylemler listesine ekledim. Onları açmak için yeterince cesur iken, Asok orada durdu, çıplak şimdi ama sanırım bir havlu tutan sadece açılmamış olurdu. Ayaklarım beni kendine çekti ve (eşarp, şükürler olsun) bantı aşağı çekti ve hem şefkat ve tutkuyla öptü beni şaşırttı beni. Pistonlu, ben onun kucaklama dönmek isterdim ama yapabileceğim bir şey yoktu. Onun ereksiyon öngörülebilir hız ile döndü, zaman atletik dolu bir odada çıplak harcanan iken ben çıplak ve onlardan birkaç metre uzakta makaslı olduğunu habersiz genç erkekler benim uyarılma düzeyleri azalır görmemişti. Daha özlü bir şekilde koy, onu içimde geri istedim. Kaçmak için çalıştım ve söyle ona, ama sanırım zaten biliyordu.

Benim ayak bankta dinlenmiş ve o benim kedi için gerekli erişim kazanabilir böylece duvara sırtıma basarak, o benim sol bacak kaldırdı. Hız ile karşılanacaktır gerekliliği o, biraz çömelmiş benim delik girişinde bulunan ve kendini eve itti. Girişinin suddeness beni nefesimi yakalamak yaptı, ve ben hiç kimse duymuştu umuduyla gözlerimi kapattı sıktı. Asok dengemi korumak için elimden gelenin en iyisini yaparken itmeye başladım. O beni duymuş olabilir becerdin gibi sesler benim kedi yapılmış emin hissettim, ama takım biz ne kapsayacak kadar gürültü yapıyor gibiydi şey.

Başım kapı açma görüntüleri ve bizi yakalayan ekip ile dolu, ama bu düşünceler sadece beni daha sıcak yaptı. Benim vajina, şimdi iyi yağlanmış, umudu durmadan karıncalanma gibiydi yakalanmaktan ve kendimi öpücükten kopma ve ?yanlışlıkla? birkaç inlemeye izin verme ve konumumuzu verme olasılığına dair bir şeyler buldum. Kızdım mı?

Odaklamaya çalıştım benim geçici eve yakın olaylar üzerine, ve ellerimi Çöz Asok fısıldadı ?ve 'Kaptan değil diyor' onun cevabı şaşırmadım. Kollarımın sıkışmasına rağmen arkamda duvara karşı, Asok yalın Asya horoz orgazm beni getirmek için çok çalışıyordu. Daha da zor eve iterek açtı ve nefesini çok yakın büyüyen olduğunu biliyordum bocalamaya başladı. Durumun gerçekliği, içimde orgazm olan bu genç adamın umuduyla bir şekilde büyüdü. Onun içimde çekim zihinsel görüntü iken, içimde Asok sıcak cesaret duygu oldu yaptıklarımın bir şekilde şimdiye kadar forgiveable olsa çekici, beni içeri gelmesine izin verdiğin saçma görünüyor "daha fazla" hile yaptı. İçimde gelmemesi için ona fısıldadım ve başını salladı, bunu beklemek ama muhtemelen yorumumu başka nedenlere atfetmek.

İsteğime kabul etti, beni çok az çekti ve bacağımın yere düşmesine izin verdi, ancak yapmak için çok az şey yaptı ben daha kararlı. Sessiz protestolar üzerine o gag yerini ve bankta beni aşağı itti. Onun horoz sadece inç uzakta yüzümden benim suları ile parlayan, yüz yükseklikte oldu. Sağında alarak el o yavaş yavaş ilk başta, kendini mastürbasyon başladı ama yakında daha hızlı büyüyen ve yüzüme işaret ile her zaman. Büyüleyici, ona bakmayı bırakamadım. Bu en yakın oldu Hiç wanking bir adam olmuştu, ve Berrak sıvı onun yarık dışarı sızıntı başladı ben ona çok daha yakın almak için gittiğini bana dawned. Öfkeyle kendine vuruyordu, bu yüzden zor acıyor onu merak etmemi sağladı. Ben öne eğildi, bilinçaltında onun teklifini kabul etmek isteyen.

Asok ile orgazm bir split-ikinci kapı açıldı ve benim unwished-görüntüleme fantezi için takımın geri kalanında kendim gerçekleşmiş gibi görünüyordu, ama Skipper'ı kapıda gördüğüme şaşırmadım. Asok vuruşunu kırmadı ve horozunun son öfkeli römorkörüyle cesaretini kırdı patlak verdi, yanağıma, çeneme ve göğüslerime indi. O wanking devam, her damla sağım ve bana indi sağlanması. Skipper izledim, büyülenmiş, esrarengiz bir gülümseme onun karşısında flighting yüz.

Asok'un yapıldığı ortaya çıktığında, sanki benimki daha zor işmiş gibi, duvara karşı geriye doğru rahatladım. Sperm top sürme dizeleri sızan-oozed-asok'un penisinden izin verdiği gibi sağ kolu onun yanında düşmeye, ve o arkadaşı için yol yapmak için baktı, ama Skipper oldukça yapılmadı. Birlikte uzatılmış iki parmağıyla Asok'un yükünün sonunu yakaladı ve arazi ve onun kalkık parmak uçlarında toplamak. Asok rahatsız görünüyordu ama yine arkadaşının cinsel kararsızlığına hayret ettim. Skipper gelecek bir şey olmadığını hissettiğinde solunu kullandı. işaret parmağı benim gag aşağı römorkör ve yavaşça, sevgiyle neredeyse, ağzıma gel kaplı parmak uçları takılı. Gözlerimi kapatıp tatlar, Asok sperm ve Kaptan deri, dilimin savored ben yavaşça etrafında dönen, parmaklarını fellating.

Kaptan Asok'un başını sallayarak kabini terk etti, Skipper'ın kilitlemeyi ihmal ettiğini belirtmeme rağmen sessizce kapıyı arkasından kapattı. Beni çekti dik, aynı anda beni yuvarlak dönen kabinin arka duvarına yüz. (Bana geldiğini biliyordum.) ve söylenecek beklemeden bacaklarımı ayırdı. Benim için sürpriz benim sınırlamalar kaldırıldı, ve dolaşımı düzeltmek için bileklerimi ovuşturdum. Beni neden serbest bıraktığını sormadan önce, öne eğildim ve kendimi kabin bankta desteklemek için ellerime ihtiyacım vardı. Ben yaymak benim parmaklar dışarı, avuç içi aşağı, çıtalı ahşap bankta ve bir sonraki hamlesini bekledi.

Gözlerimi kapatıyorum olarak Kaptan dilinin entrikaları üzerine odaklanmış dışında kıç yanaklarımı tutarak, kazdılar o diliyle ustalıkla. O sırılsıklam, aç küçük kedi ve benim serseri delik arasında güvenle açık-benim için tamamen yeni bir duygu (ben normalde ben çıldırdı olabilir düşünüyorum bu son olarak, uygun bir şekilde temiz olup olmadığımı merak ediyorum, ama hey, sadece duştan çıkardım! ve garip hissettim, ama güzel. Ben aslında hayret, bu kadar çok erkek taşınan olarak normalde, ortasında, bir yabancının diliyle arka tarafında, yarısı annelik yapacak kadar yaşlı, azgın, çıplak bir kadın olduğu gerçeğinin tanınmamış olarak kaldılar. Sadece bu değil, ama o anda herhangi birini veya hepsini bir kelimede Kaptan yer almasına izin vermezdim o kadar belirgin bir kirli hissettim. Düşüncenin kendisi özgürleşiyordu.

Tüm çok yakında Skipper bu lastik gibiydi oyun, ve anında onun Dil ve dokunma yokluğunu pişman, ama hayır er ben sızlandı ve benim kedi arasında onun horoz başının unmistakeable dokunmatik hissettim daha velet gibi pouted vardı dudaklar. Onu yutmak için çalışıyor ben içimde onu zorlamak umuduyla, benim topuklar üzerinde geri sarstı. Hıyarının içimde kaymasına izin verdi, sadece glans, sonra daha fazla hareket etmemi engelledi. Duygu bana onu sadece birkaç santim sahip bir inverterate alay oldu, ama o kıçımı düzenlenen ve ben sadece artık yapabilirdi.

Kıçıma masaj yapmaya başladı, yanaklardan içeri doğru çalışmaya başladı çatlamak. Güzel hissettim tükürük ile yağlanmış ve bu nedenle gerçekten acı verici değil, ama bu hareketin sürprizi kendimi yakalamadan önce biraz çığlık atmamı sağladı. İçgüdüsel olarak gülümsediğini biliyordum ve sonra hissettim parmağını kıpırdatarak kıçıma biraz daha sokuyor. Bir refleks eylemi, sfinkter kaslarımın kasılmasına neden oldu ve Skipper'ın düşmanca bir eylem olarak aldığı daha fazla girişi engelledi. O çekti onun horoz dışarı sadece bir kısmını ve ben horoz ve parmak arasındaki ilerleme bağlantılı olduğunu anladım ben ve rahatlamak için elimden geleni yaptım. Horoz ve parmak, her ikisinin kabzasını hissedene kadar, önceki işaretlerini geçerek yavaşça içeri doğru kaydırdı.

Skipper'ın penisi Asok'tan biraz daha uzun ve daha geniş hissetti, fakat farkın, anüsümü gererek, hanesinin varlığı nedeniyle odaklanmak zordu. Bu benim için çok yeni, o delikte bir şey olsa bile
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
002, bölüm, garip, İlişki

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum JumpForum Right Top
Forum Left Bottom Forum Right Bottom
 
Right Left
Member Login
Forgot password?
Forum LeftForum Right


Forum Sponsor:
Forum LeftForum Right
Right Right
Right Bottom Left Right Bottom Right

porno izle canlı maç izle matbet betboo türk porno buca escort ensest hikaye sex hikaye Eskişehir escort