Header

Forum Left Top

Gurbet Sex Hikaye Gurbet Sex Hikaye Arşivleri bu bölümde yer almaktadır.

Cevapla
 
Seçenekler Stil
  #1  
Alt 19.Temmuz.2019, 15:41
sexhikaye sexhikaye isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member
 
Üyelik tarihi: 08.Mart.2019
Mesajlar: 183
Standart Komşular anne, arkadaş, Baba ve kızı!

İniş benim her zamanki pozisyonda duran, ben sadece pencerenin karşısında sandalyede oturuyordu benim komşular ev, anne izlerken olmuştu, bir zevk bir fincan çay ve televizyon izliyor. Bir hafta ortası öğleden sonra oldu ve özellikle çok görmek için beklemiyordum, ama hiç umutlu! O oldukça raslantı mavi kot pantolon ve basit bir beyaz üst giymişti ve yeterince hoş görünüyordu. Bir süre sonra aniden kalkıp odadan çıktı. Geri döndüğünde, kendisiyle aynı yaştaki başka bir kadını vardı, tahmin ettiğim yaklaşık 25-30 ol ve onunla küçük bir bebeği vardı. Onun olduğunu düşündüğüm arkadaş, uzun siyah saçlı, ince bir figür ve beyaz bluzunun altında çok büyük göğüsler ile çok cazipti, o aslında biraz anne gibi görünüyordu ve hatta (ben olayların bu hesap sırasında arkadaş olarak ona başvurmak için devam edecektir) kız kardeşi olabilirdi anne sandalyesine ve diğer kadına geri oturdu sadece annenin sağında olan bir fasulye torbasına oturdular, sohbet etmeye ve yaklaşık yarım saat süren bebekle oynamaya devam ettiler.

Bir şey görmekten vazgeçmeyi düşünüyordum heyecan verici ve alt kata geri dönüyor, esas olarak bacaklarım ağrmaya başlamıştı, anneler arkadaşı bluzunu geri almaya başladığında. Bu obviuosly dikkatimi çekti ve herhangi bir düşünceye yol açtı yerimden ayrılıyorum, bacaklar ağrıyor ya da değil. Daha sonra beyaz sütyeninden oldukça büyük göğüslerinden birini hafifletti ve anne bebeği ona getirdi, açıkça bebek besleme zamanıydı. Şimdi değilim normal olup olmadığı konusunda emin, ama biraz erotik buluyorum, bebeğini emziren bir anne izliyor ve kendimi biraz heyecanlanmaya başlamıştı hissettim. O positioned the bebek üzerinde ona kucağına ve ağzına onu şişmiş meme hafifletti, ben bebek nedeniyle pembe giysiler bir kız olmak varsayalım! Kadın ve bebeğin pozisyonundan, prosedürün net bir görünümü vardı ve kesinlikle normal ya da değil, biraz azgın hissetmeye başlayan!İki kadın sohbet ve gülmeye devam etti, bebek mumyalar meme üzerinde iyi bir uzun emmek yiyordu ve ben dışarı benim horoz şanti vardı ve nazik bir vuruş veriyordu, oldukça hoş bir öğleden sonra aktiviteleri, ama çok daha heyecan verici olmak üzereydi.

İki kadın bir şey hakkında konuşuyorlardı, hangi sormaya devam etti arkadaş onun diğer meme aşağı bakmak için, bu noktada ikisi de gülmeye başlayacaktı. Anne daha sonra sandalyesinden kalktı ve fasulye torbasının yanında oturan arkadaşına katıldı. Tek elle tutarak bebeklerin kafası oldukça uzak mutlu bir şekilde emmeye devam ettikçe, arkadaşım aniden sütyenini diğer meme onu hafifletti, ama hayır bebeğin ticaret için gittiğini düşündüm, masaj başladı ve özgür memeyi annenin zevkine sıkıştırmak. Süt meme ucundan ateş etmeye başlamadan önce çok uzun sürmedi, anne bunu en heyecan verici buldu, arkadaşına yaklaştı. Şimdi oldu kendimi çok heyecanlı ve lezzetli süt görünce, onu büyük meme çekim ciddi sert benim horoz vardı. Arkadaş bebeğini beslemeye ve göğsünü sıkmaya devam ederken, anne aniden yüzünü arkadaşlarının meme ucunun önüne taşıdı, ağzını açtı ve sütünü içmeye başladı. Aman Tanrım, ben sadece orada cum vermedi ve sonra bilmiyorum nasıl, ben şimdiye kadar gördüğüm emin değilim hayatımda çok erotik bir şey.

Bunu birkaç dakika yapmaya devam ettiler, her ikisi de çok komik buluyorlardı ve bebeği rahatsız etmiyorlardı, sonuçta emmek için kendi meme başı vardı. Anne sonra arkadaşına baktı ve ağzını fışkırtma meme ucuna koydu ve emmeye başladı. Aniden kendimi aptal kurdu bulundu ve wanking durmuştu, ben sadece bu muhteşem kadına gawping oldu, bebeği büyük göğüslerinden birinden süt emerken, yetişkin arkadaşı diğerinden sütü emdi. Bunu daha önce hiç görmediyseniz, böyle bir mühendislik yapmayı denemenizi öneririm senaryo, ben aslında ne kadar azgın bir site söylemek başlayamaz çünkü!

Bu eylem devam etti ve ben muhtemelen benim birçok kez görmek için gidiş değildi bir site tanık olduğunu fark hayat, bu düşünce ile, bütün kıyafetlerimi çıkarıyorum, ciddi bir mastürbasyon için hazır başladım. Arkadaş açıkça hem onu meme emdi sahip zevk ve bir yandan göğsünü tutan vardı bebek emme ve diğer yuvarlak anneler baş, onun spurting meme doğru iterek, anne de zevk gibi görünüyordu, ağzından süt salya bazı icar, ama açıkça içme çoğu. Artık gülüyorlardı ve oynuyorlardı, ama biraz işe yaradı. Arkadaş aniden bacaklarını açtı ve onu elini kaymış zaman bu takviye edildi etek, annenin bunu fark etmesi uzun sürmedi ve arkadaşlarının elini kendi ile değiştirdi, açıkça arkadaşları kedi çalışmaya başladı. Annesi şimdi saçak ona geçmeden yüz tuttu ve onu ağızda öpmek, ağızlarından sallanan anne sütünü sallamak. Şimdiye kadar arkadaş bana anneler net bir görünüm vererek, beline yuvarlak eteği ile, geniş bacaklarını açmıştı onu külot içinde el, deli gibi onu kedi lanet. Bu gerçekten awsome ve ben çok nazikçe patlayan önlemek için inme benim horoz vardı, ben henüz ne istemiyordu ki.

Tüm bu zaman kadın hala bebeğini besliyordu, şimdiye kadar mutlaka dolu olması gerektiğini düşündüm, belki de sadece Mumya göğüslerini emmeyi severdi! Anne sonra arkadaşları külot elini kaldırıldı ve o sırada arkadaşları meme emme devam, onu kot çıkarmadan başladı ve biraz çaba ile bir kez onu süt çeşme tutun kaybetmeden, onları kaymış. Arkadaşı hemen elini vardı anneler külot ve anne elini geri arkadaşları külot koymak ve birbirlerinin cunts deli gibi lanet başladı. Wham, bu biraz fazla oldu ve benim umutsuzca yeniden boyama ihtiyacı duvar, aniden her yerinde yapışkan cum başka bir yük var. Ben çılgın bir insan gibi benim horoz çarptım, ben akla gelebilecek en azgın siteyi izledim, kalın kremsi cesaret wad sonra wad, her yerinde çekim yer, iki kadın frigged ve öptü gibi, anne emme ve arkadaşları açık ağzına süt tükürme ve her zaman bebek onun mumyalar büyük şişmiş meme üzerinde uzakta emme, başını annesi tarafından desteklenen ve bazen büyük memeye biraz daha sert itti.

Ben çekmişti sonra benim horoz hiç indi sanmıyorum, benden önce site izin vermedi ve neredeyse hemen tekrar wanking başladı. Annesi şimdi arkadaşlar onun meme uçlarını emerken durmuş ve arkadaşlarının bacakları arasına başını aşağı taşındı, bir tarafa onu külot onu itip rodaj vardı ıslak amcık, kendi külot içinde eliyle. Bebek şimdi de beslenme durmuştu ve o arkadaşı onu yalamak sahip zevk gibi onu Mumya sadece onu büyük göğüsleri doğru craddled kedi. Bir süre sonra anne arkadaşları uyluk immerged ve geri göğüslerine kadar taşındı ve o geri arkadaşları külot içine elini kaymış gibi, o tekrar bir emme başladı süt püskürtme memeleri, arkadaş daha sonra diğer göğsünü sıkarak baktı, bu da sütü hemen havaya uçurdu, bebeğine biraz iniş yaptı. Anne hızla tüm yuvarlak yalama başladı squirting göğüsler, süt kadar alıştırma, arkadaşı hem göğüsleri sıkılmış gibi, arkadaşı ve süt bebeği duş. Annesi yeterince almak için görünmüyor, bebekler, küçük yalama bile yüz, o arkadaşları ve kendi pislik hem frigged olarak.

Bu noktada işler daha da garip bir dönüş aldı, başka bir şeyin gerçekleşebileceğini hayal etmek zor, ama yapma komşularımın sıradan bir aile olmadığını unutun! Evin babası odaya girdi ve sanki hiçbir şey yokmuş gibi sahneye bakarak orada durdu! Sonra raslantı bebeği aldı ve hanımları elini tuttu, onu daha önce işgal ettiği sandalyeye doğru yönlendirdi ve bebeği kollarına yerleştirdi. Daha sonra sadece orada oturan, Yukarı bakan arkadaşa yöneldi ona, ona bir şey söyledi, ne çok samimi bir şekilde göründü ve o sadece onun külot kaldırıldı, o soyundu var gibi. Bu devam ederken, annenin üstünü kaydığını fark ettim kapalı, sütyeninden göğüslerini çıkardı ve bebeği beslemeye çalışıyor gibi görünüyordu! Bu arada baba arkadaşlar bacakları yakaladı, fasulye torbası aşağı çekerek, indi ve ona lanet başladı, bu hiçbir nazik aşk yapma oldu, o onu kedi kadar çakma oldu, elini onun kneck yuvarlak ve onu meme sert emme oldu. O becerdin gibi, karısına döndü ve bir şey söyledi, hangi o var yukarı ve bebeği yere bir battaniyeye koydu ve diz çökmüş bir konuma geldi. Kocasının arkadaşı lanet durdu, ona bir şey söyledi ve onun önünü ile oynamaya başladı. O döndü onun karısına dikkat, arkadan ona vermek için pozisyona hareket, ama o ilgileniyordu onun önünü değildi, yavaş yavaş kıçını onun horoz hafifletti. Kıçını becerdin gibi, göğüsleri aşağı asılı ve meme uçlarını bebeklerin ağzına yönlendiriyordu, ama kocası horozunu kıçına iterken dışarı çıkmaya devam ettiler. Dirseklerine doğru indi, bu yüzden göğüsleri bebeklerde haklıydı yüz, kocası ona lanet taşınan gibi. Aniden onun hanımları eşek onun horoz kaymış ve arkadaşına yürüdü, daha sonra ağzına kadar sunmak için ilerledi, o çok keskin görünmüyordu, ama o başını yuvarlak elini koymak ve o hepsini aldı kadar ağzına onun horoz itti. O emdi gibi o onun önünü lanet, onun diz çökmüş pozisyonda hala anne, doğru baktı ve meme uçlarının bebek tarafından emilmesi. Bu bir süre devam etti, onun hanımları eşek becerdin gibi, sonra arkadaşları boğazını aşağı onun horoz sokmak ve onu temiz yalamak yapma. Bu biri oldu gördüğüm en garip şeyler, ama eşit derecede çok açık ve öfkeyle wanking, muhtemelen bir sonraki ne olabileceği konusunda ilgisini çekti.

Sonra ne oldu kocası faaliyetlerini durdurdu ve arkadaşına bir şey söyledi, o kalkarken başladı, o saç onu yakaladı ve onu snogging başladı! Sonra onu aşağı itti, bu yüzden karısının yanında diz çöküyordu, elini dışarı koydu bebeğini tutun, tıpkı horozunu bir seferde kıçına doğru iterken, sanki bu ona biraz zarar vermiş gibi görünüyordu, ama kıçını vurmaya başladı, sonra iki kadın arasında dolaştı, ikisini de verdi onların kıçları iyi bir lanet. O iki kadın önüne yuvarlak taşındı ve her ikisi de birbirlerinin frigged olarak, yalama ve onun horoz emme başladı gibi, onun yük ateş hakkında obviuosly oldu pislikler. O her iki kadın saç yakaladı ve birbirlerinin dilleri yaladı ve birbirlerinin yüzlerinden cum yaladı gibi, onların yüzleri her yerinde onun topları boşalttı.

Bir kez o yapıldı, o sadece başladı arkadaşı bebeğini alıp fasulye torbasına otururken, karısı her zamanki sandalyesine otururken, yavaşça onun önünü okşayarak giyiniyor. Daha sonra karısına bir şey söyledi, onu öptü ve sonra gitti arkadaşına üzerinde ve bazı kısa bir süre için gitti ve sonra o sadece sol da onu öpmeye başladı! Kadınlar bir şey hakkında sohbet ve anne hala onu kedi ile oynuyordu arkadaşım bebeğini bebek arabasına koydu.

Ben bu oturum için olması gerektiğini düşündüm, ama oh hayır, o çıplak iken arkadaş, elbiselerini çıkarmaya başladı o odadan çıktı ve anne sonra onu aldı kıyafetler kapalı ve ayrıca odadan çıktı. Daha sonra yaklaşık yirmi dakika kadar hiçbir şey olmadı, bebek arabası içinde yalnız kaldı. Her iki kadın da sabahlık odasına döndü ve bir fincan sohbet oturdu çay. Yaklaşık yarım saat sonra kapı açıldı ve biraz daha büyük kızı yürüdü, belki yaklaşık 13. Şimdi genç okul kızları sanırım varsayılan olarak azgın, ama bu kız gerçekten güzel, bu yaştaki kızların aldığı muhteşem çiçeklenme ve okul üniformasında olduğu gibi, sadece vizyona eklendi. Dizlerin hemen üstünde mavi bir etek, siyah tayt, kravatlı beyaz bir bluz ve mavi jumper, çocuk sadece oraya gidip onu güzel sıkı küçük okul kız kedi fuck istedim.

Doğrudan bebeğe gitti ve onunla konuşuyordu, çocuk arabası üzerinde öğreniyordu. Bu işte oldu her iki kadın birbirlerine baktı işaret, gülümsedi ve aynı zamanda pram üzerinde yürüdü. Tüm üzerinde leant onlar bebek konuşuyor gibi, anne kızı okul eteği, kız elini Yukarı kayması annesine doğru baktı ve bir şey söyledi, elini itti. Ama anne insistant ve geri kaymış, o doğruldu gibi kız, çok mutlu görünmüyordu. Her iki kadın da ayağa kalktı ve kız onların dikkatini döndü. Arkadaşım ona bir şey söylüyordu ve saçlarını okşamaya başladı, annem ise yüzünü kızlarına karşı okşadı. Kız belli ki herhangi düşkün değildi bu, ama vazgeçmek üzereydiler ve arkadaş kızın arkasına taşındı, kollarını ona koydu ve kız kollarını tuttu. Anne sonra kızı etek kaldırdı ve tayt çekti ve külot yarım aşağı ve parmaklarıyla onu kedi çalışmaya başladı. Kız bu noktada onun kaderine istifa gibiydi ve arkadaşı kollarını gitmesine izin vardı ve kızlar göğüsleri hissediyordum jumper'ı. Arkadaş daha sonra kızlar jumper ve bluz kaldırdı ve bu güzel küçük tomurcuklanan göğüsler üzerinde bir emmek için yüzünü yuvarlak taşındı. Bu zamana kadar anne kızının önünde diz çökmüş ve onu kedi yalama oldu. Kız şimdiye kadar tamamen istifa etti ve zevk almak için baktı. Kız cum başlamıştı önce çok uzun değildi ve bu noktada arkadaşı yüzünü taşındı kızlara doğru ve annesini yalamaya devam ederken, onu koklamaya başladı. Kız aniden geldi, arkadaşlar yüzünde bir eliyle, hala snogging ve diğer elini anneler yüzünü iterek sert onu kedi içine.

Düz sonradan, kız kıyafetlerini ayarladı, küçük bebeğe bir şey söyledi ve odadan çıktı. İki kadın şimdi geri oturuyordu, sohbet ve gülüyorlardı. Tüm bu eylem sırasında, ben cum üç kez ve yanı sıra cehennem gibi ağrıyan bacaklarım vardı, benim horoz tüm bu wanking biraz boğaz oldu, ama buna değer. Kadınları bir başkası için izlemeye devam ettim çeyrek saat kadar ve böyle bir ailenin o eve taşındığı için ne kadar şanslı olduğumu düşünerek, iyi bir fincan çay için aşağıya inmeye karar verdim!
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
anne, arkadaş, baba, komşular, kızı

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum JumpForum Right Top
Forum Left Bottom Forum Right Bottom
 
Right Left
Member Login
Forgot password?
Forum LeftForum Right


Forum Sponsor:
Forum LeftForum Right
Right Right
Right Bottom Left Right Bottom Right

porno izle canlı maç izle matbet betboo türk porno buca escort ensest hikaye sex hikaye Eskişehir escort