Header

Forum Left Top

Teyze Sex Hikaye Arşivleri Teyze Hikayesi Teyzesini beceren beyler arşivi :)

Cevapla
 
Seçenekler Stil
  #1  
Alt 19.Temmuz.2019, 16:12
porsuk porsuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator
 
Üyelik tarihi: 25.Ocak.2019
Mesajlar: 40
Standart Eski Grouch

Eski Grouch ve can sıkıcı küçük kız

Billy69boy tarafından

"Oh, Bay Brooks, bir süre küçük Cherie'yi izleyecek misiniz ... "" hayır!"cevap geldi hemen ve sıkıca crotchety yaşlı adam, onun arka bahçesinde birçok kuş besleyiciler birini doldurulmuş olarak. ?Bir kızının küstah veletine ayıracak vaktim yok!? diye ekledi. ?Ama, Bay Brooks, hastanede anneme eğilimi var, o dün gece kalp krizi geçirdi!"komşu Bayan haykırdı. Onun duyuru dul tarafından bir kin sessizlik ile karşılandı emekli. Sefil bir tipti, nadiren hoştu. Komşularına nazik davranmadı, özellikle de erken gelen küçük haşere, genç Cherie. O yeterince tatlıydı, ama almaya eğilip görünüyordu her yeni soru ile sinirleri üzerinde ona soracaktı ... çok sinir bozucu.

?Ne kadar kalacaksın?"diye sordu, kaşlarını çattı. Cherie'nin annesi,? en fazla birkaç saat, efendim, söz veriyorum " dedi. ?O zaman koş, ama o küçük imp senin daha iyi davrandı!"Bay Brooks uyardı. ?Eğer elinden gelirse, küçük poposunu tokatlamak için izin veriyorum!"diye yanıtladı, teslim Cherie ona doğru. Genç kız yaşlı adamın önünde durdu, elleri arkasından sıktı, ayaklarına baktı. "Güle güle canım, şimdi Bay Brooks'a iyi davran, duyuyor musun?"annesi sipariş. Bununla birlikte kapalıydı ve cantankerous gri saçlı adam, ortasındaki tatlı sarışın yükü göz ardı ederek işine gitti.

?Ne yapıyorsunuz Bay Brooks?? diye sordu. Burada zaten gidiyoruz! ona bakarken içini çekti ? Kısa bebek mavisi sundress ve beyaz sandaletlerinde ışıldıyordu. ?Bu kuş besleyiciyi dolduruyorum!"geri çekildi, zaten onunla sabrını kaybetmek. "Neden kuşları besliyorsun?"Cherie merak etti. ?Çünkü beni sakin ve mutlu ediyor!"Bay Brooks ona aniden cevap verdi, neredeyse bağırıyordu.

Verdi. yavaş yavaş Bodrum adımları aşağı, onun? gölge " arkasında bir adım takip ile. O ayrı gelmişti bir besleyici tamir konsantre, kız Bodrum etrafında dolaştı olarak, onun araçları izlemekte ve ekipman. ?Neden tüm bu araçlara sahipsin?"şaşkınlık içinde sordu. Tahriş olmuş adam,? farklı iş türleri içindir " diye yanıtladı. Yapıştırılmış gibi ona yakın sidled o bir kırık kısmı yerine. Kollarını bacağına sardı ve sarıldı. ? Bay Brooks, açım, " diye inledi. "Annen az önce gitti, seni beslemedi mi?? diye sordu incredulously. ? Eh, kahvaltı yaptım, ama şimdi tekrar açım, " güzel kız açıkladı. ?Bir süre beklemek zorunda kalacaksın, genç bayan. Meşgul olduğumu görmüyor musun?? o şikayet etti, elinden kurtulmaya çalıştı.

"Bu zincirler ne için?? tavandan asılı çeşitli zincir ve kablo boyutlarına işaret ederek sorguladı. "Onları asmak için kullanıyorum dışında kuş besleyiciler benim,? dedi sinirli bir şekilde. ?Bu ve ben onları çalışmaya çalışırken beni rahatsız eden küçük kızları bağlamak için kullanıyorum!? diye ekledi.

Cherie kıkırdadı, etrafında döndü ve küçük bir jig yaptım, onun eski düşmanı flummoxing başarılı olduğunu hissetmek gibi görünüyor. Bodrum katında koştu, elini uzattı ve kürek ve tırmıklarını çaldı. Onlar yüksek sesle patlama ile beton zemine düştü, niyet adamı şaşırtıcı.

"Cherie! Kes şunu!? yalvarıp durdu. Ellerine güldü, gözleri parladı. "Bence ihtiyacın var zincirleri üzerime koyun Bay Brooks, bu yüzden sizi rahatsız etmeyi bıraktım!? sataştı. Ne yaptığını durdurdu ve ona baktı. O kadar böyle bir teklif tarafından açık olurdu bir zaman vardı, o düşünce. Şimdi, neredeyse hiç ereksiyon olmuyor ve çoğunlukla seks bile düşünmüyor. Zeki kız sarkan zincirleri üzerinde yürüdü, ve onlara ellerini ulaştı, üzerinde seyir bir koyun sırıtış ile tahriş adam.

? Tamam, eğer istediğin buysa, " dedi, sevimli kızın blöfünü çağırıyor. "Çok sıkı değil!"ince bileklerini sabitlediği için ona talimat verdi yavaşça ama rahatça. Memnun, onarım işine geri döndü. Cherie, elleriyle başının üstünde durdu, ancak zincirlendiği su borusu boyunca ileri geri kaymakta özgürdü. Kendine gülüyor, o yaşlı adam bir çalıştırmak aldı, ve ona şaplak çarptı. Sonra bacağını salladı ve kıçından tekmeledi. Keskin bir şekilde döndü ve Cherie gözlerinde ateş görebiliyordu. Yüzünü berbat etti ve ona baktı, bir açıklama bekliyor.

"Ben şaplak hak!"biraz gururla açıkladı. Ne zaman curmudgeon başını eğdi ve ona şaşkın güvensizlik, diye ekledi: "hatırlamıyor musun? Annem yaramazlık yaparsam bana şaplak atacağını söyledi.?

Yaşlı adam onu etrafında döndürdü ve onu arkadan vurdu. ?Hayır, Hayır, Bay Brooks. Benim çıplak popo beni şaplak var, " diye talimat, onun tezgah üzerinde eğildi ve üzerinde kalçalarını dinlenmiş olarak. "Külotumu aşağı çekin ve kıçımı elinizle sokun!"neredeyse ilan etti yalvarma. Şimdiye kadar, adam bu p*****n kızın ağzından çıkan kelimelere inanamadı. Onu şimdi götürmüştü ve rüzgara karşı dikkatli davrandı. 'Hapishane vida,' diye düşündü, o genç vixen'in güneşini giydirdi ve beyaz külotunu bacaklarından ve ayaklarından çıkardı. Mükemmel yuvarlak göt yanaklarına iyi bir göz attı ve hiçbir şey görmediğini düşündü yıllardır bu kadar güzel.

Ona istekli kıçını birkaç hızlı tokat verdi ve Cherie yelp çıkardı ve zincirlerine karşı çekti. Bay Brooks onun genellikle uykuda ?su musluğu " farkında oldu? bacaklarının arasına hayat saçıyordu. Kızın kıçını birkaç kez daha tokatladı ve yanaklarının her birinde kırmızı izler bıraktı. Eski horoz elinin her yeni tokat ile zor var. Kız squirmed ve soluk soluğa, ama durmasını istemedi.

"İşte bu, Bay Brooks, hak ettiğim gibi bana şaplak at!"yalvardı. Sert elini pürüzsüz genç kıçına tekrar vermeye devam etti ve yine ... 'siktir et,' diye gerekçeli, ' kaybedecek ne var?'Adam çubuğunun ne kadar zor olduğuna inanamadı ve diğer eliyle şortundaki çıkıntıyı saklamaya çalıştı.

?Ben tuvalete gitmek zorunda, " Cherie açıkladı, smacks arasında. Bay Brooks durdu ve " ne?""Üzgünüm, ama İŞEMEM gerekiyor!"tekrarladı. Yaşlı adam üzgün olduğunu o yüzsüzce onun eğlenceli kesmeye karar verdi. "İyi!? öfkeyle cevap verdi, bileklerini başının üstündeki zincirlerden kurtarmak için uzandı.

"Hayır, beni çözme!? komuta etti. ?Edeceğim sadece o kaseye git, " dedi, rafta eski bir yıkama kasesine başını salladı. Kendini tezgahın üzerine çekti, döndü ve çömeldi, adamla yüzleşti. Gözleriyle hareket etti, ve Bay Brooks sessizce kaseyi alıp vücudunun altına yerleştirdi.

"Çişimi izle!"ona neşeyle anlattı. O daha yakından bakmak için taşındı ve o izlerken onun horoz neredeyse patladı tüysüz, bakire kedi onu sarı sıvı antika kase sınırdışı. Onun horoz yank ve tekrar tekrar tezgah üzerinde aşağı bang istedim, o kadar açıktı! Gözleri her şeyi takip etti idrarını, çiş deliğinden kaseye bırak, tam bir hayretle. İşi bittiğinde ayağa kalktı ve tatmin için kıkırdadı. Şimdi ona sahipti ve ikisi de bunu biliyordu.

"Sil beni lütfen, " dedi, şimdi tam komuta altında olduğunu fark etti. ?Ne?? diye sordu. "Beni duydun. Tezgahınızda bir kutu doku var. Benim kedi silin, lütfen, ıslak!? sabırsızlıkla talep etti. Yaşlı adam yumruğunda birkaç doku kapma, onu karşılamak için şifreli ve yavaşça onun hassas labia gelen işemek kalan damla temizlik. Onun dick oldu çok zor zonklama, o aslında DUYABİLİYORDU ikna oldu! Çömelen küçük kızdan başka bir talep duymak için dokuları çöpe attı ? " şimdi, kıçım da lütfen!"O verdi ona bu klasik şaşkın bir görünüm, ve o açıkladı ? " benim işemek bazı popo çatlak aşağı koştu ve ıslak. Lütfen benim çatlağımı da siler misin?"O vurgu için kıçını wiggled, o mendile uzandı.

"Şortundaki o büyük yumru nedir, Bay Brooks?"tatlı kıç yanakları arasında dokuları hassas bir şekilde yukarı ve aşağı ovuşturduğu için sordu. ?Boşver sen bu konuda!"ereksiyonunu eliyle kızartılarak ve örterek uyardı. ?Bakayım!"Cherie ısrar etti, kahkahalarla çığlık attı. ? Seni ilgilendirmez, genç bayan." azarladı, " aç olduğunu söylememiş miydin??

"Evet ben!? kabul etti. ? O zaman, hala bekle, sana bir şey getireceğim, " diye söz verdi, Bodrum basamaklarını aceleyle ve mutfak. Çılgınlıktı. O hatırlıyorum beri bu azgın olmasaydı, ve o çılgınca mutfak etrafında şifreli. Buzdolabını çabucak açtı ve ekmeği çıkardı, hardal, mayo ve Bolonya paketi. O paketten lunchmeat iki adet çekti, onun şort onun şişmiş horoz yanked, etrafında et sarılmış, ve şehvetli ile kapalı whacked şevk, gençliğinden beri hissetmediği gibi. Onun orgazm ulaşmak için hiç zaman aldı. Bir parça ekmek aldı ve yükünü her yerine fırlattı. O dizler zayıfladı, ama masaya yaslandı ve işi bitirdi.

Birkaç dakika sonra nefesini yakaladı ve sandviçi hazırlamayı bitirdi. Mayonez ile yapışkan cum kaplı, diğer ekmek parçasına fışkırtılmış hardal ve ekmek üzerine "Jack off Helper" iki dilim koydu. Daha sonra, iyi bir önlem için, eklemeden önce kıçına dört parça daha bologna koştu sandviçe. Ekmeği ortada kesip sandviçi bir kağıt tabağa koydu.

Sonra, bir kutu kola açıp buzlu bir bardağa döktü ve dörtte üçünü doldurdu. sonuna kadar. O cam içine onun sümüksü horoz daldırma ve bir saniye içinde, o kendi ekşi işemek ile üstüne cam dolduruyordu. Mesanesini lavaboya boşaltmayı bitirdi, sonra ve bardağa düşürdüm. O kırk yıl daha genç duygu Bodrum adımları aşağı bağlı. Özel "öğle yemeğini" Cherie'ye sunduğunda, tezgahın üstünde diz çöküyordu.

? Şimdi gerçekten aç değilim ve yardımına ihtiyacım var " dedi. Bay Brooks, ?özel öğle yemeği " ile ilgilenmediği için hayal kırıklığına uğradı, ama hepsi kulaklıydı. ?Ben bir kaşıntı var ve onu çizmeni istiyorum, " diye açıkladı, kasıklarına bakıyor. ? Elbisemin altında " diye ekledi, yön vermesi gerektiği gibi. Yaşlı adam oynamaya karar verdi birlikte. Elbisesini kaldırdı ve dizlerini geniş açtı. ? Bacaklarımın arasında, " diye yönetti. İç uyluklarını hafifçe kaşıdı, onu barındırıyormuş gibi davrandı.

? Hayır, işeme deliğime daha yakın " dedi. Parmaklarını kaygan kel kedi doğru yavaş yavaş taşındı ve o beklentisiyle seğirmesi bacaklarını hissediyordu. O raised ona ince vücut yukarı bir birkaç santim, onun gnarly eski el için onu yarık erişim sağlayan. Bakire dudaklarına karşı fırçaladı ve vücudu tepki olarak atladı. Sırılsıklam olmuş ve işememiş. "Yakınsın, deliğimin biraz üstünde, " diye yönetti. Sonunda klitorisine dokunduğunda, derin bir iç çekmesine izin verdi. ?Yessssssssss! Beni tırmala!"o yüce," Ah! Çok kötü kaşınıyor! Daha sert çiz!? komuta etti.

Bay Brooks, bakire klitorisini iki parmağıyla çalıştığı için, küçük kız suları sürekli bir akışı elini aştı. O watched ona genç vücut convulse unashamedly onun kalıcı parmak baskısı altında. "Oh evet, Bay Brooks, bu çok iyi hissettiriyor!"çılgınca parmaklarını sürerken açıkladı. "Şimdi parmaklarınızı deliğime sokun! Kaşınıyor yukarıda da!"havladı. Eski grump hızlı bir şekilde söylendiği gibi yaptı ve küçük deliğini hızlı bir tempo ile acımasızlıkla sınırlayan parmak hakkında gitti. Yeterince izleyemedi. genç vücudu tezgahının üstünde dayak atıyor, bilekleri bağlı ve başının üstünde bağlı.

O yaşlı adam önünde yoğun kıvranan, onun uzun sarı saçlı uçan, başını geri salladı gibi ve ileri. ?Popoma!? O bağırdı. "Popo deliğim de kaşınıyor! Parmağını da oraya koy!"yalvardı. Bay Brooks duyduklarına inanamadı ama duymadı. sulu işaret parmağını titreyen pisliğine doğru kaymasını engelleyin, "kaşınmasını" sağlayın, çünkü o daintily koydu. Sonunda mastürbasyon kadar parmaklarıyla onu delik dövülerek bir kıvrak, terli vücudundan güçlü ve istikrarlı orgazm.

Slouched, tamamen harcanan ve kendinden geçmiş, zincirlerinden çaresizce sarkan. Ateşlenen yaşlı adam onun önünde ayağa kalktı ve bileklerini serbest bırakmak için çalıştı. Onun gençleşmiş sert-on onun şort ön şişkin oldu, onun melek yüzünden inç. Yine de, o serbest elini koyduğunda sürpriz tarafından yakalandı diğer elini çözdüğü için doğrudan üstüne. Ona şortundan sıktı ve geri çekmedi. Bu masum küçük kızın ne yapacağını merak ediyordu.

Birden tamamen özgürdü, çığlık atan horozunda çalışmaya başladı. O uzandı, ve onun şort etek altından çıkardı, etrafında onu küçük ellerin hem sarılmış, ve doğru eğildi onu. Onun zemin düzenlenen ve yakında onun titreşimli şaft keşfetmek onu sıcak ihale dilini hissettim. İçgüdüsel olarak çubuğunu iki eliyle pompalamaya başladı, sonra kaskının etrafındaki ince dudakları. Daha fazla dayanamadı ve uzandı ve sarışın kafasını kalın ellerine tuttu. O ağzına onun horoz derin ve derin itme başladı, olmak ilk kez saksocu gag için dikkatli. Patlamaya başladığında, başını sıkıca tuttu ve masum ağzına uyarı vermeden serbest bıraktı. Cesurca o kadar ergen yüzünü izledi her neyse, onun teklifini kabul etmek için mücadele etti. Onun şaşkın yüz ifadesi sadece o sıcak yapışkan cesaret yük altında çırpınan onun narin boğaz görme tarafından outdone oldu pek kaldıramadı. Yaşlı adamın boğazını zorladığı her hamle sonuncusundan daha güçlü görünüyordu ve sonunda genç küçük pantolon, ağzının kenarlarından biraz sıcak boşalmasına izin verdi. Sonunda titreyen horozunu ağzından çıkardı ve yükünü küçük kızın yüzüne boşaltmayı bitirdi. O kesinlikle memnun görünüyordu, ve o hevesle adam suyu son yaladı onun minnettar horoz.

Vücuduna yaslandı ve onu tezgahtan ve kollarına süpürdü. Birkaç dakika boyunca kucakladılar, kelimelere belirgin bir ihtiyaç duymuyorlardı. Sonunda, Cherie itti geri, yavaşça vücutlarını ayırarak. O uzandı ve plaka kapalı bologna sandviç yarısını yakaladı, ve büyük bir ısırık aldı. ?Şimdi gerçekten açım!? dedi, gülümseyerek, olarak çektiği bir ... "özel" kola uzun yutmak.
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
eski, grouch

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum JumpForum Right Top
Forum Left Bottom Forum Right Bottom
 
Right Left
Member Login
Forgot password?
Forum LeftForum Right


Forum Sponsor:
Forum LeftForum Right
Right Right
Right Bottom Left Right Bottom Right

porno izle canlı maç izle matbet betboo türk porno buca escort ensest hikaye sex hikaye Eskişehir escort