Header

Forum Left Top

Teyze Sex Hikaye Arşivleri Teyze Hikayesi Teyzesini beceren beyler arşivi :)

Cevapla
 
Seçenekler Stil
  #1  
Alt 19.Temmuz.2019, 16:13
porsuk porsuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator
 
Üyelik tarihi: 25.Ocak.2019
Mesajlar: 40
Standart şaplak

Genç ince Becky Larson, sipariş edildiği gibi, özel yemek odamdaki büyük meşe masasının üst kısmına sabitlenmişti. O oldu giyinmiş içinde bir crisp öğrenci üniforma önü düğmeli bir kolalı beyaz bluz, kısa bir ekose etek, beyaz diz yüksekleri, beyaz pamuklu külot/sutyen ve saçlarından oluşan küçük kız öğrenci domuz kuyrukları koymak olmuştu. Becky. dizleri dar siyah deri kayışlar ile pinioned onu düzgün pürüzsüz bacaklar ile bağlıydı, onun ayak bilekleri birbirine bağlı ve daha sonra sağ masa bacak ve onun döşeme beyaz kolları giden bir ipe bağlı çekti ve onun önünde uzanmış, onun dar bilekler karşı uç bacaklar tabloları giden halatlar bağlı.

Bağlı olmadan önce, becky yerleştirilen bir yağ kanepe yastık üzerinde yatıyordu olmuştu büyük meşe masa sonu, ve genç sağlamak için tasarlanmış, ihale alt büyüdü ve odak merkezi olarak bir uzun odaya girdi. Halatlar için yeterli gevşeklik sağlamak için bağlanmıştı becky, üst gövdesini biraz yükseltmek ya da sırtını kemerlemek ve genç alt yanaklarını yukarı ve dışarı itmek için büyük bir kız şişerse. Önünde duvarda büyük bir süs, eğimli ayna efendisinin yüz ifadelerini istediği zaman görmesine izin verdi.

Odaya girerken, siyah sürme botlarıma karşı uzun esnek huş ağacına hafifçe dokunarak, sert bir görünüm yüzümü geçiyor. Ben becky'ye ilk gerçek slavegirl kırbaçlamasını sağlamak için sabırsızlanıyordu. Becky'nin açık mavi gözleri, çubuk karşısında korkuyla genişliyor. Minyon, ince, coltish bacakları hafifçe birlikte ovuşturarak tombul kız öğrenci alt yanakları boyunca o çubuğun hissinin sinir beklentisiyle. Becky ağzını açtı, başlıyor question....to izin vermek için yalvarıyorum, ama kesmeden önce bir kelime başlamadı kapalı keskin onu.... "Sessiz Becky olun" ben sakin bir sesle onu emretti, " biz bu öğleden sonra duymak için gidiyoruz tek ses bu huş ağacı sesi genç alt skinning olduğunu...."Gülümsedim ben onun alt yanakları arasında huş çubuk softy okşadı gibi.

Genç Becky Larson, 16 yaşında, Seattle sokaklarından küçük bir serseri kaçak. Robert sık sık onu görmüştü, para panhandling, suçlu çocuklarla takılmak, sarhoş, ya da yüksek, bazı şehir ofis binası tarafına karşı slouched, ya da piyasada aşağı kalabalığın içinden yürüyüş, Iowa turist arıyor, ya da Kansas, şişman cüzdanlarla ve çocuklardan biri ceplerini seçerken yanlışlıkla onlara sürtünen çok kısa ya da çok sıkı bir etek içinde güzel bir sarışın kız tarafından kolayca dikkati dağıldı. Robert asla kolay, temiz ve ani ve final nasıl bitti. Bir telefon görüşmesi, bazı özel kelimeler ve bir resim fakslandı ve şimdi sarışın başlı, söğütlü, tombul dipli Becky Larson, Cheluna'nın yeni bir sakini Konak.

Becky bir hafta, uzun bir hafta, bir ustanın emrinde tereddüt etmek için daha iyi bilecek kadar ve bir isteği reddetmek için daha iyi bilecek kadar uzun bir hafta olmuştu. Uzun kurdum whippy Birchrod Aşağı ve yavaşça okşadı Becky'nin güzel, açık ifadeli yüzü, parmağımı küçük ağzına sokuyor, yumuşak dudaklarının ve yumuşak dilinin parmaklarımı ıslattığı hissinin tadını çıkarıyor Yavaş yavaş ve onları pistoned ben. Parmağımı çektim, tükürüğünü dudaklarına bulaştırdım, onları parlattım. "Seninle çok mutsuzum Becky, çok hayal kırıklığına uğradım," ona düşük yumuşak bir şekilde söylüyorum ses,? sana daha iyi öğrettiğimi düşündüm... " masanın sonuna doğru yürüdüm ve disiplin için sarılı bu trim dipli kızın heyecan verici çift elmacık kemiği ile karşı karşıya kaldım. Becky'nin küçük kız öğrenci eteğinin altındaki huş ağacının ucunu uçurmak ve sırtına çevirmek için zaman harcadım. Orada, o sağlam, tombul küçük eşek süzme görmüştü sadece geçen hafta Seattle sokaklarında onu sıkı sürtük kot karşı. Becky'nin arka yanaklarının dolgun dolgunluğu ile süzülen beyaz kız öğrenci külotunun elastik sızdırmazlığı, genişledi ve bükülmüş duruşuyla beslendi.. Becky'nin eteğinin kuyruğunu aldım ve Kalın deri bel kayışının altına sıkıştırdım. Ben beyaz külot kemer benim başparmak bağladım ve yavaş yavaş indirdi malzeme, kıçını izlerken eti sıkıştırmak ve sonra desending malzeme altından dışarı rulo. Nefesimi içime çektim ve Becky kıçı vardı, bir kez olarak göğsümde pound kalp benim başlangıç hissettim, içinde onun mükemmellik, şimdi tamamen benim görüşüme çıplak.

Becky'nin sağlam genç tabanının hemen arkasında bir masa sandalyesi çektim ve hemen arkasında oturdum, gözlerimin konturların ve yağın tadını çıkarmasına izin verdim arka yanaklarının dolgunluğu. Bu küçük suçlu trim beyaz kıçını görmek, sadece böyle bir özlemi vardı Tanrım, ne kadar bağlı ve kabarmış dışarı birchrod acısını o yanında seni bekliyor inci beyaz küreler, ya da onun arka derin gömülü benim zevk çubuk dolgunluk hissetmek, kollarını ölçülü, onun trim kız öğrenci kalça bu geniş meşe masanın üstüne eğildi. Becky yumuşak beyaz alt onun bükülmüş duruş tarafından yükseltilmiş olmuştu, onun kız öğrenci alt yanakları hafifçe zorlanan duruş tarafından ayrıldı. Becky'nin bacakları elimin hafif ağırlığını okşadığını hissettiğinde hafifçe titredi onun tombul arka küreler. Ben onu arka höyük yağ ile jiggled olarak izlerken, benim sıcak avuç biri işgal her küçük alt yanak, ellerimin avuç lewdly onları yukarı ve aşağı sekti becky tarafından söylenen bu alçakgönüllülüğün yumuşak protestosuna gülümseyen ellerimin hareketi. Öne doğru eğildi ve karşısındaki becky birkaç hafif bir öpücük, 2001 alt yanakları beyaz genişlik verdi , onun sütlü beyaz hillocks lezzetli hissediyorum ve tadı tadını. Kafamı geri çektim ve çabucak ayağa kalktım. Daha sonra çalışmak ve haritalamak için daha fazla zaman olurdu.......ağzımla, benim dil, dudaklarım ... bu heyecan verici etli alt her santimini öğrenme. Şimdi Becky hayatının şamar almak için gidiyordu, bir ders uyum sağlamak için tasarlanmış köle kız disiplin gelecekte efendisinin istekleri.

Birch rod alıp birkaç adım adım, yan koltuğu hareketli ve alt yanaklarını sıkıştırmak için Becky başlangıç izlerken, kollarını çekerek karşı bağlar her bileğin etrafına sıkıca bağlandı. Arka planda savunmak için, başka bir şans istiyor şüphesiz başlangıç becky duydum gibi gülümsüyorum, ama aklımdan tamamen tam dolgun popolu şimdi işgal edildi masa üstü üzerinde iffetsiz bir dans contorting. Eski iç çamaşırı balık ceket cebimden bir çift ben, bir eli havada diğer benim kılıbık birch rod hışırtı ve ses istediğini aldı güzel alet yapılmış..

"Her neyse, her şeyi yapacaksın, Sevgili Becky. Eğer yapmazsan ne olacağını biliyorsun...", aynada ona gülümsüyorum ve külotunu Yukarı kaldırıyorum ve onları ona itiyorum ağızlı. ?Eğer bu külot ağzınızı herhangi bir noktada terk ederse, cezanız on kat artırılacaktır. Becky beni anlıyor musun ??

Becky sessizce başını sallar, gözleri korkuyla genişler. Bir alıyorum becky'nin sağında duran birkaç adım geri dönün ve keskin bir şekilde kırbaç uçlu birchrod'u getirin ve ileriye doğru adım atın, çubuğu arkadan çekişli bir hareketle havaya getirin ve ince bir kesim yapın becky'nin süzme asscheeks'inin aşağısında.

WHİP!!!!! Çubuk, genç kızın alt yanaklarında parlak kırmızı bir şerit yaktı, alçak, üst bacakları altına şişti. Becky sert çeker onun restaints karşı, onun kıvırcık sarışın domuz kuyrukları darbe smarting etkisi ile havaya uçan, bacakları gerildi ve onun alt yanakları sert sıkıştırarak, ve sonra sınırlayıcı. Ben ileri adım yine, gözlerim Becky'nin alt yanaklarının çıplak trim yuvarlak solgunluğuna yapıştırılmış, gerdirme ve kayma, kalçaları yağ yastık minderinin üst kısmına konturlanmış. ? Tombul küçük kıçını tut oldukça hala Becky için....o kalçaları o yastığın üzerine geri itin genç serseri.....? .......... YENMEK.??????? . YENMEK.????? . YENMEK.??? Ben delivered üç hızlı sert Becky'nin genç ihale alt etinin tam ortasından, havada şarkı söyleyen çubuğun, Becky'nin çalkalayıcı beyaz alt etiyle buluştuğu gibi tabanca atışları gibi ses çıkaran etkileri keser. ????... YENMEK.? .becky'nin kıçında kısır bir doğrulukla teslim edilen bir başka kesim, düşük ve bir açıyla, Becky'yi bağlı bacaklarının üstünden aşağıya doğru sıyırma ve ucu serbest bırakma whippy uçlu huş rod ride up of, sadece onun altındaki yavru yağ fuller cheekswell düşük aşağı onu yakalamak. Becky çılgınca oldu, o acı uzun düşük gasp, sonra hızlı bir dizi dışarı izin yanından hızla yan dönerek tempolu yüksek sesle itirazlar, güzel sarışın başını, mane onu cilalı meşe masa üstünde süpürme, dizlerinin hazırlamak için çalışıyor ve sürtünme karşı her altında diğer deri bağlama kayışı. Şimdi genç alt titreyerek onun üstünde çubuk dinlettim, dolgun onu beyaz arka plan karşı artık büyümeye başlayan kızgın kırmızı çizgiler görme zevk alt yanaklar. Becky, küçük alt yarısını gerdi ve serbest bıraktı, iffetsiz ve baştan çıkarıcı şişman kıçlı quivereings'de yastık güçlendiricisinin tepesinde kıvranıyordu. Onun genç alt sürücü olur, kalçalar kaldırdı ve kayışların izin verdiği kadarıyla geri döndü, sevgilisini balayı tutkusuna uyması için sevgilisini davet eden bir gelin gibi ona ahlaksız ve fahişe bir görünüm verdi.

?Gidiyorum genç bir kısrak gelin kırdı gibi, bu öğleden sonra Becky kırmak.... ??... . YENMEK.??? YENMEK.??.Onu sallayarak kıçını tombul merkezi boyunca iki sert tempolu vuruş verdim yanaklar.?. "Senden itaat edeceğim...... Kırbaç .........becky.? .?............bend tighter, I want a full bottomed cheekswell..........WHİPWHİP.......... sen tombul bottomed küçük kızdırmak.????? ? YENMEK.??? Kırbaç......becky'nin alt loblarının daha şişman yanakları boyunca düşük bir şekilde teslim edilen iki batma hatırlatıcısı.... "bütün öğleden sonra becky var, hayır kesintiler ... " ... kırbaç!!!??... . WHİP!!!. ?... ?.seninle işim bittiğinde...bir itaat testi yapacağız ... becky..?.. WHİP!!!???... Kırbaç!!! Tekrar ve tekrar onu şanti tombul genç popo, zihnim erotik disiplin bir pus kaybetti. Benim horoz benim yün pantolon kaba kumaş karşı süzme ve benim nefes dev emme, büyük gulps geliyordu Becky'nin kız gibi beyaz elmacık kemiğinin ortasında çubuğun düşmesine izin verirken ciğerlerime bir sürü hava var.

"Bu Becky için daha iyi kullanın...........WHİPWHİPWHİP!!!!???... .için kullan slavegirl disiplin "" sizin gibi küçük serseri kırbaçlanan zevk ustanın olacak......?.. ?... WHİPWHİPWHİPWHİP!! ... .becky'nin trim ince arkasında üç sabit kamçı uyluklar.?! "slavegirl kırbaç ve ......Kırbaç.............. slavegirl seks Yukarı o sıkı küçük bottom arasında senin.....? YENMEK.?? Kırbaç...... Burchrod'u düşürdüm ve sandalyeyi geri çektim Becyk'in welted ve contorting alt yanaklarının arkasında. Becky, külot gag ağlıyor, küçük omuzları her sob ile biraz sallayarak. Arka göğüslerini sınırlamaya devam edemedi ve aşağı, masanın üstüne tırmanmaya çalışıyor, sert zemin çizgili gibi ateş gibi iterek tensing bacak ve ayak parmaklarının ucuna basarak ona derin onu larında dolgun eti az 16 kırpma yolu çalışması yaşındaki asscheeks.. Öne eğilip ellerimi tombul welted alt loblarının üzerinde çalıştırıyorum, ısının soyulmuş arka etinden yayıldığını hissediyorum. Ben ona karşı yanaklarımı ovuşturarak, kıçını yalın yumuşak alt, Becky yüzümün hafif bir dokunuşla flinching duygu....çırpılmış alt yanaklarının sıcaklığını hissetmek. Başımı çeviriyorum, ve dudaklarım bükmenin de bir anlamı, yer yumuşak, yumuşak başlıyorum, somurtmak, öpücük-öpücük, yanık izleri üzerinden izleme, ihale alt et onu sıcak kırmızı işaretleri tadını dudaklarım.ve dudaklarım gibi becky'nin küçük atlar ve quiverings ihale arkasına dokundu et.

.."Ahhhhh, güzel becky işaretlemek.....?. Sandalyemi biraz geri itiyorum ve güneşlenen uyluklarının arkasına bakıyorum. Beyaz yüzey ile işaretlenmiş 8 veya 10 dar kırmızı çizgiler nerede sadece kırbaçlı birchrod'un sonu, trim bağlı bacaklarının arkasına çarpmıştı. Orada onu öptüm, yavaş yavaş onun uyluk arka aşağı öpüyor, yavaşça sağ uyluk aşağı, öpüşme ve yapım nazik yalama ben dizlerinin etrafında siyah deri bağları ulaşana kadar Aşağı, Aşağı, onu döşeme tabaklanmış bacaklar mouthing, daha sonra dudaklarımın, dar kırmızı çizgiler boyunca dilimle swipes. Ben bronzlaşmış teni tat gibi düşük başlatın ve tekrar yoluma Becky diğer bacak kadar çalışır, yumuşak yumuşak etlerini öpüşme, küçük emme yalama yapma ve sesleri, kırbaç etkisi ile işaretlenmiş şeritler. Becky sıcak alt et dönüyorum, küçük küçük daireler, öpücük sağ yanağından öpmek-sıkı küçük yuvarlak hareketlerle nazik küçük arı buzz öpücük öpüşme poposuna arasında yanaklar, onun alt yanakları duygu her yumuşak yanan öpücükle flinch.. ... sonra küçük ... öpücük geliyordu, şimdi dişlerimin arasında sadece bir örnek için yumuşak alt et onu yakalama....şimdi ... keskin sevgili öpücükler, dişlerimi kullanarak estetik yakalamaya, onu sıcak arasında yukarı ve aşağı ve eşek eti yemiş .....benim dil çalışan, düz ve yumuşak ve kıçını geniş expanses genelinde ıslak düzenlenen nerede en çok şişti, alt etini geniş düz dil vuruşlarıyla bir buz kreması konisi gibi yaladı... .sonra tekrar öpüşme, küçük daireler kisses.....my dudaklar sert ve unyeilding ... hızlı sert alt üstüne kisskissing, hızla yanak ...kisskissing yanağına kapsayan...elim kadar bağlı bacaklarının arasında çalışan, iç uyluk onu saten pürüzsüz bir cilt hissi, kisskissing onu alt eti, elim onu yumuşak kadın kat bulma, benim başparmak ile onunla oynarken, onu kedi dudakları arasında...sert onu alt öpüşme....büyük daire öpücükler ... ben yavaş yavaş küçük genişletmek başlar Daire, daha büyük ve daha büyük daire öper, şimdi ıslak, tam ağızlı, büyük dudaklı öpücükler ile ihale arka tenine kapsayan, alt derisi üzerinde benim yol yalama, dudaklarım yumuşak yüzey üzerinde ıslak yanakları, onun karşısında dilimi izleme, onun tombul alt genelinde benim ıslak şehvet bir iz bırakarak. Biraz kayıyorum ve pantolonumu açıyorum. Benim cockhead pantolonumu havalandırma dışarı yılan ve aittir becky'nin döşeme alt uyluğuna hafifçe karşı. Öne eğilip sol yanaklarını öpmeye başladım, teslim ettiğim en yumuşak poutpoutlarda Becky flinch hissediyordum.

Diğer elim şimdi meşgul sürtünme küçük circular patterns over her warm, tender, right yani şarkı sözleri: onu sıcak, ihale, sağ dairesel desenler ass lob, I'm raking small handfuls of her ass yani parmaklar, ihale ve nazik sıkar elimi serbest, sonra kisskiss squeezesqueeze ... squeezesqueeze .........kisskiss.. ..sonra onu alt yanak gitmesine izin ve benim başparmak kenarına çalışan between her bottom halves, yani şarkı sözleri: onun alt yarısı arasında trailing my thumb down her bottom groove, yani şarkı cheek...my ağız ıslak ve dudaklarım büyük, yumuşak.? başparmak kenarı benim gibi onun gizli vadi, becky çekilirken nemli sıcaklık hissi anüsüne dokunuyor...... Sol kötüye yanak kıçı bedeninin küçük yudum emme ağzıma başlıyorum , sağ ağzıma onu alt eti emme tutarak ve benim diş, onun tombul arka eti ile endişesi.... dişlerimin arasında..... ona neden yakalanan alt eti smarting nips vererek sallamak ve yastık rulo üzerinde kova.. Ben geri başımı çekin ve sert nefes, genç Becky Larson, kız öğrenci köle, genç kıçını welted ve çizgili çift cheekswell bak bir köle kız kırbaçlanan, ıslak ve dudaklarım, ağzım onu öptü küçük kırmızı işaretleri ile sonuçları.... Genç Becky Larson, flinching ve yağ kanepe rulo üstüne swishing, ....onun talihsizlik bir şımarık genç kızın bottomcheeks genelinde kamçı test zevk ustaları hizmet, bir zevk kız olarak eğitilecek mukadder böyle heyecan verici bir dikiz, sahip olmak,

Tekrar öne eğiliyorum, okşuyor ve kıçını işe yaramaz, öpüşme ve dudaklarım arasında onu heyecan verici sıcak, yumuşak alt eti mouthfuls emme, onu tatma....mırıldanarak onu aşağı itmek için, bana heyecan verici göstermek için büyük kız şişer, kalçalarını bana geri iter.. ?... Onu dişlerimle dolgun alt yanaklarda kıstırıyorum, bu köpek yavrusu ffat derisini yakalayıp dilimin ucuyla küçük daireler yapıyorum around the flesh held gently between my teeth,........ şimdi.. ?... .daha başımı bırakarak, sağ alt yanakları altında sorguç boyunca dilimin sert, sivri ucu çalıştıran, üst bacağından, şiştiği yerde ve bacağı kız gibi kıçının çıkıntısıyla buluşuyor..benim sıcak sert dil ile onun çıkıntı kırışık keşfetmek. Ben Bölüm Becky'nin asscheeks ve littlest yerleştirilir yumuşak sıcak somurtmak kelebek yukarı ve aşağı arka yanakları içine aşağı, yavaş çırpınan öper, sonra duruyor küçük bir öpücük, sonra bir inç ve bir ışık birlikte kelebek öpücük öpücük sadece açık alt lobunun içinde....Önce bir yanağın içinde, sonra başımı çevirerek ve diğer yanağın iç kısmında küçük bir kelebek öpücüğü öpüyor.. ?... Tanrım, başım dönüyor ... kayboldum beyaz alt etli bir denizde...... ..Ben onun yağ alt loblar içinde onu öpmeye devam ederken ben taraftan yanakları sıkma, benim sıkılı ellerde kıçını yanakları mounding başlar, sonra anahtarlama......... yan yana....yüzüme alt lob yağ sıkma....sonra kisskiss, sık.. .kisskissing.. .dolgunlaştırıcı bir kısmını diğer, başı benim, dudaklarım hızlı zaman içinde dönme bana kıçını dolgunlaştırıcı ....becky öpüşme şimdi tüm yukarı ve aşağı her iki lob içinde....kisskisssqueeze..... ... .onu alt dolgunlaştırıcı ve onu kisskissing ....... ?... Ben dikkatimi çevirerek, başımı Yukarı arka ona tam kabarmış tombul alt, şimdi alarak dev yudum onu tombul arka cheekskin için benim dudakları, emme onu alt beden için benim açık ıslak dudaklarını çok zor, emme ölçüde becky mümkün olduğunca benim açık ağız arasında eşek eti. ..sabit.emen.?onun alt yanakları dev mouthfuls,,,.. becky kalçalarını bucking, onu alt bu iffetsiz kullanımı uzak dönmeye çalışıyor.........icar benim açık ağız ve yumuşak dudaklarım genişletilmiş kıçını yanakları arasında seyahat....... ben koçanı Mısır yiyordu gibi onu şişmiş tombul alt küreler arasında nibble için dişlerimi kullanarak....düz genelinde nibbling bir yanaktan diğerine düz bir çizgide, arka elmacık derisini sadece bir örnek için dişlerim arasında yakalayarak ... nipnip ... sonra sağa doğru ... nipnipping .....her iki seğirmesi arasında memeler.?.sonra bir inç bırakarak ve becky diğer tarafa geri nibbling......başımı yana çevirerek, becky'nin genç arka höyüklerini yukarı ve aşağı kıstırarak... .......şimdi, dudaklarım yine yumuşak ve nemli....kissingly Mantarlı genç alt bedeninin her santimini harika gezmiş, arka mounds onu underswell Kadınca ilham ve dolgun karşısına sokulmuş, onları hissediyorum onun protestoları ile biraz Çalkala.....

Ben onu femnine eti yumuşak kıvrımlar geri parmaklı ve yavaşça onu kabarık girlflesh öpüşme-öpücük başlamak gibi boynumu biraz craned ... yukarı ve aşağı onu kedi dudaklar, şimdi ve sonra Becky bacaklarını flinching kadar, onu nem kokulu, becky tatma, onu kedi dudakları arasında dilimi kaydırarak, ve ben dudaklarından kaçan küçük soluk soluğa duyabiliyorum. Onu yaydım. sıcak kırmızı alt küreler, onları ayrı tutarak ve maruz kalan arka çiçeği boyunca biraz yumuşak bir esinti patladı. Becky boyunca onu serin havanın sirküle hissi de boğuk bir kişneme çıkar açığa anüs............ Protestosunu görmezden geldim, alt yanaklarını sertçe ayırdım, dudaklarımı açık alt yanakları arasında ittim, .......şehvet ile oldukça kızgın şimdi, tam dudaklarımı büzmek ben onları ıslatma dilimle ve İhale maruz anal tomurcuk üstüne lickety-yalamak ıslak ağızlı öpücükler yerleştirerek başlayın.

"Tanrım becky ... seni göt".....kisskissing......?erkek arkadaşın seninle oynadı mı bu becky gibi.........? .....kisskissing, ıslak öpücük somurtarak......?.....kıçını becky ile oynamasına izin verdin mi?......?.o alt dışarı itin?......kisskiss...."şimdi utangaçlık yok......Ben bahse girerim bir sürü adam seni böyle istemiştir.. ... senin alt becky ile oynamak istedim?....kİSSKİSSİNG.........."bu şok yapar.sen.."kisskiss... ? "dolgun dipli becky".....daha. .sıcak ıslak onu sıkı küçük tomurcuk mouthing.....öpüşme, nazik berbat.....ve dudaklı öpüşme somurtarak...... Becky küçük beyaz alt yanaklarını sıkıyor, kıç kasılmaları benim tarafına bastırıyor yüz, şimdi dinlenme arasında onun yanakları, o protestolar arkadan onu külot şakası, aşağılanmış, utanmış, şaşırmış bir insan tutup onu alt yanakları açın koyarak ıslak yumuşak öpücükler sağ üst onu karanlık küçük girdap, vücudunun bu kullanımı utandım, hatta kırbaçlanan sonra, hala noktalar onu en özel bu iffetsiz assult itiraz. Bacaklarını sürpriz pislik ve gövde arka onu hissedebiliyorum ben onu sıkı anal çiçek karşısında dilimin ucu kaydırdı gibi.

"Sağ alt Becky dışarı itin........kisskissing...... Ben ona murmer...... ..?.Ben istemek bir büyük kız swell için olanlar bottomcheeks?.. ??... öpmek.?kisskiss.... ?... "şimdi becky yap" ben nefes nefese düzensiz, nefes... .?ister misin ?.....pout öpüşme.... . "daha fazlasını istiyorum? ?... kisskisskiss........... .. "birchrod'un ... ? Yüzümü öne eğdim, Becky'nin alt yanaklarını daha da ayırdım, yüzümün çoğunu ayırdığım arka loblar arasında olabildiğince rahatsız ettim. Bendim bu kız öğrenci alt benim şehvet içeremez arzu ile deli. Dudaklarım yine karanlık girdap onun karşısında poutpout, sevecen ve yavaş yavaş izin benim sıcak ıslak açık dudaklarım yatıyordu özetlenen onun karanlık çiçek etrafında, benim nemli nefes onun alt açılış yoğuşmalı....ve sonra hiç bu kadar yavaş dudaklarımı bir araya getirecek... dudaklarımla yumuşak, sıcak, nazik okşamalar.....sonra ipucu icar dilimin yumuşak onu anüs üstüne benim ıslak dudakları kapanış, onu özel nokta gıdıklamak.... somurtarak yavaşça sıkı arka onu öper dimple...my dudaklarım düzenlenen gibi dil sadece ihale tomurcuk dokunmadan yumuşak ve nemli ona yakın. dudaklarım pursed ve releasing....dudaklarım ve ağız göster onu tutmaları becky karşı sıcak beyaz alt et onu sikiliyor ellerimi avuç yanakları kaldırdı. yüzümün yan ... benim ile onu anal açılış gıdıklamak gibi yüzüme onu sıkıştırarak tongue...my sıcak nefes onun alt açılış boyunca breezing.... ... Dilimi sivri yapmaya başladım ve hızlı bir şekilde anal çiçek onu flicking..........sonra tekrar dudaklarımı pursing ve çok uzun yumuşak ıslak samimi öpücük için yerleşme.

Ben geri çekin ve şehvet ile süzme, benim horoz görebilirsiniz, onun baş büyük ve kızgın, kök katı ve 45 derecelik bir açıyla benim pantolon havalandırma uzak duran. Benim sandalyeden kalk ve Becky yüzüne bakamaz, yan, onu nemli, gözyaşı dolu gözleri açık açık aynada bana. Sorgulayıcı bir görünümü var, hepsi buysa wondrering, efendisinin şehveti tatmin oldu. Gülümsüyorum. ?Küçük bir kız öğrenci disiplininin tamamen olacağını düşünmüyordun beni tatmin ettin mi?? Gülüyorum, arzu, gizlice her gece 5. caddede, işten çıkınca takip ettiğim bu genç sarışın, gidişat onu zamanlama çok presnt olabilirim sarhoş teşhir gibi bazı çok sıkı pamuk şort altında küçük kız öğrenci kıçını, genç becky larson, ben farmner pazarında dükkanlarda yürüdü kim, benim şehvet tutmak için benim pantolon ceplerinde ellerim diğer gözler. ben onun alt yanakları vardiya ve onu ince kot pantolon, sallanmaya izledim.....bazı durak masa üzerinde bükme onu yakalamak umuduyla, bir masanın üzerinden ulaşan, trim kıçını yanakları geri itti? hayır, benim şehvet, genç Becky Larson ile takıntım bir süre dayanacaktı, cheluna malikanesinde kalmasına izin verildiği sürece dayanacaktı, ta ki bir usta onu çağırana kadar ve bir gece o gitmiş olurdu.....kim bilir nereye götürüldü??

"Oh, hayır Becky....Bu sabah beni reddettiklerini unutmadım.."Becky gözleri ile yalvaran, yüksek sesle boğuk protesto sağlar. Külot gag arkasından küçük mewing sesleri yapıyor, yalvarmaya çalışıyor, bunu ne kadar istemediğini aktarmaya çalışıyor...... Pantolonumdaki üst düğmeyi geri alıyorum ve bırakın zemin, benim horoz şimdi düz ve sert ve öfkeli ayakta....tamamen bağlı kız öğrenci maruz,,,, benim ceket cebinden yağlayıcı küçük bir tüp çekin ve yağlayıcı kadar hafif bir parlaklık smear ve benim penis başının aşağı, becky'nin gözleri ayna yansıması benim tam dik horoz karşısında ellerimin hareketini takip izlerken. Parmağımın ucunu kaplıyorum ve becky'nin ayrıldığı arasında itiyorum asscheeks, onun sıcak tombul alt yarısı kenetlenmesi arasında yukarı ve aşağı benim goo kaplı parmak çalışan. Becky arka höyükler onu anüs bulmak gibi sert sıkmak ve hafifçe tüm küçük yumuşak çevreler takip onun anal tomurcuk kaplı küçük sırtlar etrafında. Yavaş yavaş parmağımı alt kısmına sokarken, önce sadece ucu, sıkı açılmasını geçerken, sonra yavaş yavaş onu daha fazla ve daha fazlasını alıyor sıcak goo kaplı parmağım kıçına kadar. Ben yavaş yavaş sıkı anal halka benim kalın kısmı üzerinde genişletmek duygu, yavaş yavaş benim parmak iterek, benim parmak ile onu genç arka lanet başlar parmak, sonra sadece ucu alt içine girmiş kadar geri kaymasına izin verdiğiniz. Kaplanmış parmağımın bir inçini ona hafifçe ittim, sonra geri kaymasına izin verdim, sonra iki inç ve kaymasına izin verdim vazgeçmek.?becky gergin bacaklarını izlerken, beyaz alt yanakları yan yana biraz sallanan ve dizleri birlikte sürtünme.... Yavaşça parmağımı ona itip yavaşça dönüp çevir...küçük ahlf daireler tamamen Yukarı arka tarafını....parmağımı biraz sıkı yüzüğünü endişe verici, ve sonra yavaş yavaş dışarı tensing poposuna ve parmağımı çalışma, şimdiye kadar iterek başlayın her şekilde, poposunun bu kadar rahat ve dolu...aylarca beni meşgul eden bu kız için gece fantezilerini yeniden yaşamak..... Ben daha hızlı frig becky'nin sıkı küçük alt başladı, işaret parmağımı anüsüne daha fazla itmek, parmağımı yavaş kasıtlı bir hareketle pompalamak, küçük alt halkasını ittiğim gibi küçük kıvrımlarla çalışmak, sonra daha hızlı bir şekilde dışarı çekmek pace, Becky jerk alittle duygu elimi ayarlarken, bu şekilde ve Parmağımı küçük bir rotasyonda bükerken, Becky'nin dibinde derin bir şekilde tutuldum. Küçük acil duyabiliyordum ?ağzı dolu bu yakalanan kız külotlu gelen ohhhhs ve Ahhhhhs ve nooos?, yani açıkça poposuna sahip olmanın aşağılanması arasında yakaladı ve unabashly ile oynadı...bir nesne basit şehvet.?.açıkça bir erkeğin sıcak ıslak yapışkan parmağıyla frigged ve uyarılma şimdi onun öfkesini sollamaya başladı. Becky'nin açılışının aniden küçükleşmesini izleyerek parmağımı sonuna kadar çekiyorum. Ben ayağa kalk ve kendini ileri itmek benim, benim dik horoz döşeme içindeki sıcaklık Becky alt bölmek, izin başın benim penis loll arasında küre onun kıçını tadını an onun olacak ve bu genç kız öğrenci almak üzere aşağılama revelling. Ben yavaş yavaş nefesimi tutarak, onun küçük sıkı anal halka geçmiş benim penis başını itmek başlar, damarlar üzerinde çabalarımın yıldızı ile gösterilen forhead'im, Becky'nin boğuk çığlıkları, basınç arttıkça ve anal deflowering'in aşağılanmasıyla daha da yükseliyor.
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
şaplak

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum JumpForum Right Top
Forum Left Bottom Forum Right Bottom
 
Right Left
Member Login
Forgot password?
Forum LeftForum Right


Forum Sponsor:
Forum LeftForum Right
Right Right
Right Bottom Left Right Bottom Right

porno izle canlı maç izle matbet betboo türk porno buca escort ensest hikaye sex hikaye Eskişehir escort