Header

Forum Left Top

Travesti Hikayeleri Tro Hikaye arşivi Dünyası ile türkiye'deki tüm travestilerin seks anıları bölümü

Cevapla
 
Seçenekler Stil
  #1  
Alt 19.Temmuz.2019, 16:15
SiDNeY SiDNeY isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator
 
Üyelik tarihi: 26.Ocak.2019
Mesajlar: 54
Standart Bir erkek ve kız hikayesi

Bir erkek ve kız hikayesi

SpectreOfHell Tarafından


Daha dün, Nick dünyanın en tepesindeydi. Dört yıl boyunca, o bir inek, bir yabancı, hiçbirinin göz alıcı kızlar tarih olur. Jana, aşık olmak için onu diğerlerinden önce seçen inanılmaz güzel Amigo kızdı. Gerçek olamayacak kadar iyi gibi gelmişti. Ve sonra, sadece son gece, o olduğunu keşfetmişti. O akla gelebilecek en beklenmedik şekilde kendisine kendini ortaya etmişti, ve o hala ondan makaralama edildi.

Öğle odasının karşısında onu gördü, onu taşıyan cheerleaders her zaman oturdu masaya tepsi. O kadar güzeldi ki gözlerini incitti. O buraya gelmişti andan itibaren onu sevmişti, onun sırasında onu önceki okuldan transfer ikinci yıl. Çarpık gülümseme ve minyon, az gelişmiş vücut ile küçük küçük yarı Asyalı kız. O zamandan beri çiçek açmıştı, tabii ki, lise elitinin saflarında yükseliyordu onun kararlılığına rağmen kimseyle çıkmak asla. Sıkı yetiştirilmesinden dolayı olduğunu söyledi ve herkes bunu kabul etti.

Kader üç ay önce adım attı. İşinden eve sürüş gece yarısından sonra bakkal, Nick onu yağmurda düz bir lastik değiştirmeye çalışırken fark etmişti. Sırılsıklam oldu, titreyerek, makyaj bir karmaşa, ama ona daha güzel görünüyordu asla. O lastiğini onun için değiştirdi, sonra arabasında tuttuğu bir battaniyeye sardı, titremesi duruncaya kadar onu tuttu. O ilk başta suskun olmuştu, ama uzun onu daha o rahat düzenlenen onun kucaklaşması. Amaçsız şeyler, okul ve testler ve ucuz arabaların güvenilmezliği hakkında konuştular. Yavaşça, kollarını göğsünden ayırdı ve etrafına koydu. Bu nasıl oldu başladı, sadece bir kucaklama, bir kucaklama. Ama önümüzdeki Pazartesi okulda onunla konuşmaya başlamıştı ve onu yemeğe çıkarmak istediğinde, neredeyse hiç tereddüt etmeden Evet demişti.

Romantizm ilk buluşmadan sonra çiçek açtı. O yabancı değildi Escort veya seks, ama o Jana kadar güzel biriyle hiç. Narin, çok minyon ve ince, doğal olarak güzel ve çok inanılmaz derecede arzu edilir. İlk randevuyu asla geçemeyeceğini düşünerek, Nick onu etkilemek için hiç denemedi. İsteyeceğini düşündüğü adam olmaya çalışmadım. O sadece kendisi olmuştu, ve bu, o ortaya çıktı, tam olarak istediği buydu.

"Bana bir bayan gibi davranıyorsun," diye sorduğunda ona neden hala onunla olduğunu söyledi. "Beni olduğum gibi sadece ben olduğum için özel hissettiriyorsun."

"Sen özel, " diye güvence verdi. "Seni olduğun gibi seviyorum."

Söylediğinde donmuştu. Çok yaptı. Ama sonra, titreyerek, kendini kollarına itti ve öptü. Öptü vardı o andan önce birçok kez, ama bu yeniydi. Ağzını geçici olarak ona açtı, dilleri ilk kez dolaştıkça inledi. "Nick," diye mırıldandı, kollarına sarıldı, " seviyorum sen de biliyorsun."

Onun söylediğini duymak harika hissettirdi. İnanmak. Onlar aşıktı ve haftalar geçtikçe birbirlerine olan duyguları sadece büyüdü. Diğer öğrenciler onu bir üzerinde "buz Kraliçesi" kazanmak için biri olduğu için kahraman. Üst klik, Jana onu sevmek için ısrar ettiği sürece onu saflarına kabul etti. Hayat dakikada daha tatlı büyüyordu. Bir hafta önce, Jana ona bir handjob vermişti, ilk tam cinsel temas. İki gün önce, ona bir oral seks vermişti ve onun cum yuttu. İlk oral seks ve, dedi, ilk kez yutma biri. Daha sonra paylaştıkları öpücükler sıvılarıyla tuzlu tadı vardı, ama umursamamıştı. Onu seviyordu.

Ve sonra, dün gece.

Birlikte yatağında yatıyordu olmuştu, o onu ponpon kız üniforması daha önce basketbol maçında oynadı. Onun yanında snuggled ile sırtında yatıyordu, baştan çıkarıcı bacağını yukarı ve aşağı ayağını çalışan. "Biliyor musun," dedi , "mezuniyet sadece üç hafta uzaklıktadır."

"Hala kıyıya mı gidiyorsun?"diye sordu.

"Evet," dedi. "Orada büyük bir veternarian programı var ve bursum bunu kapsıyor. Sahip misin ne yapacağınıza karar verdiniz?"

"Hayır," dedi. "Bunu düşünmek istemiyorum. Senden ayrı olmak istemiyorum."

Onu sıktı, kadınsı vücudunun yumuşaklığında onu daha yakından çekti. "Ben de seni kaybetmek istemiyorum" dedi.

"Nick?"diye sordu, başını yükselterek, bu yüzden onun yüzüne bakar. "Beni gerçekten seviyor musun?"

"Bütün kalbimle," dedi içtenlikle. "Ben hiç..." herkesi bu kadar çok sevebileceğimi düşündüm."

"Ama sadece üç aydır birlikteyiz" dedi. "Nasıl emin olabilirsin?"

"Beni seviyor musun, Jana?"

"Evet," dedi derhal.

"Nasıl ne kadar?"

"Beni sevmeyi bırakırsan kalbimin patlayacağını düşünüyorum" dedi.

"Sadece üç ay sonra?"diye sordu.

Ağırbaşlı gülümsedi. "Sanırım tüm hayatımı senin için bekledim gel, " dedi. "Ruhumda hissediyorum. Sensin."

Bir heyecan onun üzerinden yarıştı. "Senin için böyle hissediyorum" dedi.

Yüzlerinin düz olması için daha yükseğe süründü ve onu şefkatle öptü. "Ne olursa olsun beni sever misin?"diye sordu.

"Şüphesiz."

"Ya artık güzel değilsem?"diye sordu.

"Jana," dedi, yanağına dokunarak, " baktığın yol ilk etapta beni sana çeken şey, bunu kabul edeceğim. Ama sevdiğim kadın sensin, giydiğin beden değil. Ve ölene kadar seni seveceğim. Gerçek sen, orada ne var."Dokundu göğsünü kalbinin üzerinde.

Yanağından bir gözyaşı kaçtı ve onu korkuttu. "Oh, Nick," diye inledi ve onu öptü. Öpücük tutkulu oldu ve onun üzerine sürünerek kalçalarını salladı. O kadar oldu minyon o onun üstüne sarstı, sadece bir diz bir anda dokunmadan. Onu sabitlemek için karanlık uyluklarının arkasını kavradı ve öpmeye devam ederken ağzına inledi.

Yavaşça, o ellerini eteğinin altında bacaklarına kadar uzattı. Bu sefer protesto etmedi ya da onu durdurmaya çalışmadı. İlk kez kıçlarını elinde tutmasına izin vermedi, ama bu sefer hissettim farklı. Sızlanıyordu, belli ki korkuyordu, ama daha ileri gitmeye ihtiyacı vardı. "Seni asla incitmeyeceğim," dedi ona, bekaretinin korktuğunu düşünüyordu.

"Biliyorum," diye fısıldadı. Aşağı doğru hareket etti, bacaklarının arasına uzanana kadar vücudunu aşağı kaydırdı. Onun dirsek dinlenmiş ve onu pantolonunun onun horoz kaldırmak ve onu yalama başlatmak izledi. Ailesi sadece aşağı edildi salon televizyon izliyor, bu yüzden yapmak çok cesur bir şeydi. Jana'nın ebeveynleri oldukça liberaldi ve bir zamanlar Nick'in erkek arkadaşı olmasını gerçekten ve gerçekten istediğini açıkça belirtti, rahatlamışlardı. Uzun saatler birlikte yatağında yatarken birbirlerine sarıldıklarında bile umursamadılar.

Ama bu, onun yatak odasında onun horoz emme, bu inanılmazdı. Oydu yetenekli de. Ona emdiği üçüncü kişi olduğunu söylemişti, ama bunu merak etmek zorunda kaldı. Onu tam olarak neyin açtığını, tam olarak ne yapacağını biliyordu. coşku. "Ağzıma boşalmanı istiyorum" diye yalvardı.

İnleyen, onun ministrations sadece beş dakika sonra ona dilek verdi. Onun horoz dilini üzerinde zonkladı gibi inledi, jetting onun ağzına tohum. O harcandığında, onun horoz serbest ve yatak Yukarı taşındı. Dudaklarını henüz yutmadığını mühürlediği şekilde söyleyebilirdi. O nuzzled ona dudaklar karşı o. Bu bir testti, fark etti. Beni ne kadar seviyorsun, soruyordu. Nick onu ona çekti ve onu çok öptü. O inledi ve onun cum ağzına akmasına izin olarak ona karşı titredi. Tatlı tadı, ama yine de tuzlu bir ısırık, yapışkan ve kalın. Onu ağızları arasında döndürdüler, her biri yuttu. Nick Hard Rock kaldı, daha o hiç düşündüm açık olası.

Hala onu öpüyor, Nick onu sırtına yasladı. Üniformasının üstü, düz karnını çıplak bırakan kolsuz bir yelekti. Karnını okşadı ve elini üstünün altına koştu. Zaten spor sütyenini çıkarmıştı, bu yüzden eli kumaşın altındaki küçük B-cup göğüslerini kapladı. İnledi ve meme uçları zaten acı bir şekilde dikildi. Çabuk, o onu üst açmak yardımcı oldu, o küçük göğüsleri ücretsiz erişim vardı ki bunu unbuttoning. İkisi de onları emerken inledi. Dokunuşunun altında kıvrandı. Elini karnının üzerinden, kalçalarının üzerinden kalçalarına koştu, sonra desteklemek.

Normalde onu durdurduğu yer burasıydı. Bu gece olmaz ama. Bacaklarını yavaşça onun için yaydı, sanki kendisi ile mücadele ediyormuş gibi. Heyecanlı, Nick dikkatle yüksek elini taşındı, onun uyluk arasında gelen yoğun ısı hissi. Kasıklarını hafifçe bastırdı, elini salladı.

"Seni seviyorum Nick," diye şiddetle fısıldadı.

"Ben de seni seviyorum, Jana," diye yanıtladı. "AR bu konuda emin misin?"

Başını salladı, gözleri hala gözyaşlarıyla parlıyor. Neden hala ağlıyordu? Geçici olarak, elini kasıklarına karşı daha sıkı bir şekilde hareket ettirdi. Donup kaldı. Bir şey değildi sağım. İfadesindeki değişikliği gördü ve hıçkırdı. Gözyaşları patladı, yanaklarında koşuyordu.

Hayır, diye düşündü. Hayır.

Nick kendini ondan uzaklaştırdı, böylece hepsini görebildi. Üniformasının eteği beline sarıldı. Onun tezahürat külot Kraliyet mavi ve çok seksi. Ama, nerede düzlük ya da onu kedi en azından anahat görmeliydi, orada şişkinlik.

Gözlerinin içine baktı, hayrete düştü. Eller sallayarak, külotunun kemerini kavradı ve onları aşağı çekmeye başladı. Onu durdurmaya çalışmadı. Sanki istediği gibi titredi, ama ikisi de bu sırrı saklamak için çok geç olduğunu biliyordu. Onu kasık tüyleri görünüme geldiğini gördü. Sonra, onun dehşetine, küçük bir penisin başı ortaya çıktı.

O çekti ona külot Aşağı için tam genital onu ortaya çıkarmak. Dikti, küçük horoz orada yatarken göğüslerine işaret ediyordu. Küçük, en fazla üç veya dört inç ve ince, eşit derecede küçük testisler asılı altında, ama bir horoz oldu.

Jana bir çocuktu.

"Nick," diye ağladı, yüzündeki dehşeti gördü.

"Bana söylemedin," dedi numbly. O pantolonunu kapatmaya çalışırken, ondan çekildi gitti, onun horoz aniden buruşuk. "Jana, sensin...sende bir tane var..."

"Lütfen Nick," diye ağladı.

"Gitmem gerek," dedi. Uyuşmuştu, ne düşüneceğini bilmiyordu. Onun kızı rüyalar, hayatının aşkı...bir çocuk vardı. Başka bir kelime etmeden yatak odasını terk etti, ailesiyle konuşmak için duraklamadı bile. Kafası dönüyordu, düşünceler karmakarışıktı. Anahtarlarıyla uğraştı ve sonunda kapısında göründüğü gibi arabasına girdi. Onu aramadı. Ben suçu kabul etmedi. Sadece onu izledi, yüzü gözyaşlarıyla ıslanmış, bir çocuk daha güzel görünümlü bir haklı olmak.

Nick o gece zar zor uyudu. Ertesi sabah okula gitmek istemedi. Herkes nasıl olacağını kimse sırrını biliyordu ama onu, o bunu biliyordu, ama yine de hissetti eşcinsel ol. Olmalıydı. Bir çocuğa aşıktı. Jana bir çocuktu! Bu gerçek, zihninde binlerce kez yankılandı.

Öğle vakti geldi ve onu yiyecek tepsisiyle birlikte gördü. diğer ponpon kızlar. O kot pantolon giyiyordu, topuklu, ve onun küçük göğüsleri sarıldı ve kelime görüntülenen bir tshirt "Prenses" onları karşısında. Tamamen kadınsıydı. Nick baktı ona, ne düşüneceğini bilmeden.

"Ayrıldınız mı?"üçüncü sınıftan beri en iyi arkadaşı olan çocuk Tony'ye sordu.

Soru onu sarstı. "Hayır," dedi. Ona bakmak için döndü arkadaş, düşünceler nihayet yerine düşen. "Tony, onunla evlenmek istiyorum."

"İyi, Tamam!"Tony, omzuna alkışlayarak dedi. "Ona daha sormadın mı?"

"Hayır," dedi Nick.

"Nesin bekliyorsun?"Tony sordu.

Haklıydı.

Jana, gölgesi onun üzerine düştüğünde şaşkın görünüyordu. "Jana," dedi, " seninle konuşmam gerek."

"Seninle konuşmak istemiyor, Nick," dedi Bree, diğer ponpon kızlardan biri.

"Jana, seni seviyorum," dedi Nick. Masaya bir sus düştü.

Jana ona uzun bir süre baktı. "Emin misin?"diye sordu. Gözyaşları gözlerinde oluşuyordu tekrar.

Ve o her zaman Jana'yı "onun" olarak nasıl düşündüğünü fark etti."Bir penisi olabilir, ama o bir kızdı. Kız onun.

"Eminim, Jana," dedi sıkıca.

Bir gülümseme onun üzerine yayıldı yüz. Sandalyesinden yükseldi, elini uzattı. Onu ona çekti ve kollarını etrafına sardı. Onu öperken kıkırdadı. Bu sevgi onların ilk kamu ekran oldu, ve o şerefe aldım.

"Okuldan sonra evime gel," diye fısıldadı. "Eğer istersen, demek istediğim. Ailem orada olmayacak."

"İstiyorum," diye güvence verdi. Ona geniş bir gülümseme verdi ve ayrıldılar. Bu ponpon kızlar ona tekrar sıcak bakıyorlardı ve Tony masasına döndüğünde onu sırtında alkışladı.

"Bravo, dostum," dedi. "Bravo."

Nick sanki bir rüyadaymış gibi hissetti. O da vardı aşk, tamamen deli gibi aşık, bir kedi yerine bir horoz vardı bir kızla. Eşcinsel olmadığını biliyordu, birazcık bile. Kafeteryada bir çocuk ona hitap etmedi. Jana yaptı. Ve o istedi ona vermesi gereken her şeyi.

Okulun sonu yeterince hızlı gelemedi.

Jana her zaman kız arkadaşlarıyla eve gitti, Nick onu görmeye gitmeden önce Tony'yi eve götürmek zorunda kaldı. Onlar otoparkta birbirlerini gördü ve birbirlerine el salladı. Arabasını başlatırken eli titriyordu. Bundan emin miydi? Bu onun halledebileceği bir şey miydi? Birkaç kez vardı gençliğinde diğer çocuklarla oynamıştı. Çoğu erkek bunu yapar, öğrendi ve bu eşcinsel olacağı anlamına gelmez. Oysa orada, biriyle samimi vakit geçirmek için hazırlanıyor kim erkek doğmuştu. Bunun için kendinden neredeyse utanıyordu, ama onun horoz Kaya sert düşünüyordu.

Tony'yi her zamanki adam şakasıyla bıraktı ve sonra eve gitti. O istemedi git onu gör. Ailesi bir süre önce ayrılmıştı ve annesi işten sonra arkadaşlarıyla dışarı çıkmayı severdi, bu yüzden evi boştu. Jana'yı buraya getirmeyi, ne olacağını düşündü. yatağında böyle güzel bir kız olması gibi.

Kız. Hala onu böyle düşündü. Ve yine de, kısa bir süre içinde onunla (umarım) uğraşacağı ve "onunla" oynayacağı bilgisi" alet...son derece heyecanlıydı ve bu hiç düşünmediği bir şeydi. Biraz zaman geçirdi ve kıyafetlerini değiştirdi, iç çamaşırını bırakmayı tercih etti. Evet, öyleydi umut ve heyecanlıydı. Arabasına geri döndü ve Jana'nın evine gitti.

Dediği gibi, ailesi evde değildi. O kaldırıma Park ve sallayarak, ön kapıya yürüdü sinirli olarak. Kapıyı çalmadan önce açtı, ona ışınlandı. Çok değişti giysiler yaptı ve şimdi o onu gevşek, ipek şort ve çizgili çorap ile üst yeşil bir haltar vardı dizlikler. Ağlamak istiyor, ben de onu çok seksi yapıyordu.

"Merhaba," dedi, geniş gülümsüyor.

"Hey," dedi, ayrıca gülümsüyor. Kapıyı açık tuttu ve kenara çekildi. Bu kadardı, diye düşündü. Bastı için. Arkasındaki kapıyı kapattı. Ona döndü ve kendini kollarına fırlattı, tutkuyla öptü. O inledi ve ona sıkıca onu sıkılmış, onun hissediyorum revelling yumuşak, minyon vücut.

"Gelmeyeceğinden endişelendim," dedi, gözünden sızan bir gözyaşı.

"Hiçbir şey beni uzak tutamazdı" dedi, yanağını sildi. "Seni seviyorum, Jana."

"Seni seviyorum çok, "dedi," ama yeterli mi?"

Kıçını sıktı ve kalçalarını daha yakından çekti, şortunun içinde sınırsız bir sertlik hissediyordu. "Evet," dedi ve tekrar öptü.

O eased uzakta itibaren onu bir dakika sonra, elini alarak, ve onu yatak odasına salona götürdü. Arkalarındaki kapıyı kapatırken odasına baktı. Onun sırrını öğrendiği yer burasıydı. ona onu ne kadar sevdiğini kanıtlayacağı yer. Şimdiye kadar gördüğü en kadınsı odalardan biriydi, pembe, sayvanlı kanopi yatağı ile tamamlandı. Jana onun tarafından yürüdü ve elini tekrar aldı. O onu yatağına çeksin, yüzündeki sevinci görsün. Kucakladılar ve tekrar öpüştüler.

"Aletini emmek istiyorum," diye fısıldadı, zaten pantolonunu açtı.

"Bunu hiç yapmadım daha önce " dedi ona.

Bakire olmadığını biliyordu ve ne demek istediğini anladı. "Ben de öyle" dedi. "İlk sen olacaksın, Nick."

O zaman onun horoz vardı ve okşayarak oldu. Onu bu kadar zor bulmaktan çok memnun görünüyordu. "Güzel bir horoz, Nick," o, mırıldandı.

"Sen de öyle" diye düşünmeden önce mırıldandı.

Jana baktı, şaşırdı ve sonra ikisi de benim çok hoşuma gitmişti. Onu tekrar kollarına çekti, öptü ve dedi ki, " seni gerçekten çok seviyorum."

"Ben de seni gerçekten seviyorum" dedi. O döndü ve onu yatağa yönlendirdi ikisi de süründü. O aşağı pantolonunu çekiştirdi ve tüm yol kapalı pantolonunu almadan önce ayakkabılarını ve çorap kaldırmak için durakladı. Sonra gömleğini çekmek için dizlerinin üzerinde bacaklarının arasına sürünerek kapalı, onu çıplak bırakarak. Karşılığında üstünü kavradı ve çıkarmasına yardım etti. Sutyen giymiyordu ve göğüsleri gözüme çarptı.

"Onlar güzel," diye mırıldandı, onları çukurluğu elinde. Meme uçları dikti ve başparmağını ovuştururken titredi. "Nasıl yaptın...Biliyorsun. Yakalayacak mısın?"

"Ben çekim," diye açıkladı. "Onları ben olduğumdan beri alıyorum Onbir yaşında. Her zaman bir kız olmam gerektiğini biliyordum, Nick, ve ailem her zaman beni böyle destekledi. Neredeyse tüm hayatım boyunca bir kız olarak yaşadım."

"Olacaktır..." o çekiniyordu.

"Sorun değil, "dedi," sorabilirsiniz."

"Bir gün seks değişikliği alacak mısın?"diye sordu.

"İstiyorum" dedi. "Bacaklarımın arasında bir kedi olmasını çok isterim. Ve hissetmek istiyorum içinde horoz."

İnledi. Daha önce hiçbir kız onunla bu kadar kirli konuşmadı. "Seni becermek isterim" dedi, meme uçlarından birini ağzına alarak.

İnledi ve ellerini koştu saçları. "Yapabilirsin," dedi. "Beklemene gerek yok."

"Ne?"diye sordu.

"Kıçımı sikebilirsin, Nick," dedi. "Bu hoşuma giderdi."

Onun horoz zonkladı. Anal seks her zaman büyüledi onu, ama hiçbir kız olsun ilgi vardı. Şimdi burada kız arkadaşı, hayatının aşkı, özgürce öneriyordu. "Ben de bunu isterim" dedi.

Onun memnun tepki, onu sert öptü, sırtına itti. Onun üstüne bir tüy kadar hafifti ve göğsüne bastırılan küçük göğüslerinin hissini sevdi. Kıçını sıktı ve sonra ellerini külotuna kaydırdı. Onları vücuduna itti ve bacaklarından aşağı indirebilmek için üstüne fırladı. İşi tamamlamak için onu yanına bıraktı.

Ve penisini ikinci kez gördüğü zamandı. Orada sessizce yattı, onu incelemesine izin verdi. Onun dick hariç, o gezegendeki en inanılmaz seksi genç kızdı, orada döşeme dizlerindeki şortları ve bacaklarının geri kalanını kaplayan çorapları. Bugün siyah saçlarını kliplerle geri itti, güzel yüzünü özgür ve açık bıraktı. Yanağına yumuşak bir şekilde dokundu ve parmak uçlarını boynuna, omzuna ve göğüslerinin arasına doğru koştu. Hızlı nefes alıyordu, nefes nefese, heyecanlıydı. Düz karnının üzerinden geçti ve kasıklarını baypas etti, ona taşındı uyluklar. Elinin arkasının horozuna dokunmasına izin verdi.

Jana titredi. Daha cesur hissetmek, Nick küçük aletini eline aldı. Onun kavramasında göründüğünden daha küçük hissettim. Ona inme, tüm o gerekli iki parmak ve bir başparmak oldu. Omzuna yapıştı, inledi, ona yaptıklarından zevk aldı. O da beğendi, ama daha fazlasını yapması gerektiğini biliyordu.

Nick onu öptü ve geri itti. Şaşkın, dirseklerine yaslandı ve bir an için göğüslerini tekrar emmek için hareket etmesini izledi...ve sonra aşağı doğru hareket et. "Nick," dedi, istediği şey gerçekleşmiştir. "Yapmak zorunda değilsin ki."

"İstiyorum" dedi. "Sadece sevişmek istemiyorum, Jana. Sevişmemizi istiyorum. Yani ikimiz de birbirimize veriyoruz. Kasıklarım onun yüzünün hizasına kadar " - cesedi düştü. O zaman onu kokladı, küçük toplarından çıkan misk kokusu temiz sabun kokusuyla karıştırıldı. Elinde kini tutarak, onun dilini dışarı sıkışmış ve başını yaladı.

Jana keskin ağladı ve sanki onu elektrik çarpmış gibi atladı. Onu tekrar yaladı ve sonra başını dudaklarının arasına aldı. İşte buydu, horoz emiyordu. Ama hala homoseksüel gibi hissetmiyordu. Bu bir parçasıydı Jana, sadece bir dick, ve o ağzına onu sahip sevdi. Giderek daha fazla aldı. O küçüktü ve ağzına onu tüm uzunluğu almak kolay oldu. Onun küçük testislerini hissetti çene ve emzirmeye başladı.

"Aman Tanrım! Tanrım!"Jana bağırdı, vücudu spasming. Nick bunun ne anlama geldiğini anladı. Boşalmak için gidiyordu. O ilk sperm tatmaya hazır, kendini hazırladı zaman. Jana'nın küçük horoz ağzına sarsıldı ve o çığlık attı, ama hiçbir şey tadı. Orgazm kuru ama güçlüydü. Bittiğinde, o hala dudaklarından horoz slayt dik izin ve eğildi yüzünü görebilsin diye.

"Nick," diye bağırdı. "Ah, Nick!"Öpüştüler ve titreyen formunu kollarında tuttu. "Bu kadar iyi olabileceğini hiç düşünmemiştim" dedi ona.

"Yaptım iyi mi?"diye sordu.

"Aman Tanrım, Evet," diye güldü. Eli ereksiyonunu buldu ve okşadı. "Şimdi boşalmak istiyor musunuz?"

"Evet," dedi derhal. Kıkırdadı ve vücudunu aşağı kaydırdı. Oydu onu emmek için gidiyor, ve bu iyi olurdu, o onu becermek için umut olsa. Yine de istediği her neyse, onun için yeterince iyiydi. Ayrıca, inanılmaz derecede iyiydi.

Ve neden fark etti yalamaya ve şaftını emmeye başladı. Penisi de vardı. Neyin iyi ve neyin olmadığını biliyordu. O yarıdan fazlasını almak mümkün, sıcak küçük ağzına onun horoz inme için iki elini kullandı onun uzunluğu. Yaklaşık altı santim uzunluğunda olduğunu biliyordu ve onun yarısı olmalıydı, artık değil. Horozunun dörtte üçünü ağzına almayı başardı, boğazını aşağı çekti ve wiggled dili hassas alt tarafa karşı. Nick ağladı, orgazm zaten onu sökük. Ona oral seks verdiğinden memnundu, ilk penetrasyonlarının daha uzun sürmesini istedi bunca.

"Jana, boşalıyorum," diye bağırdı ona. O zevk inledi ve diğer onun şaft sağılan ise bir eliyle onun topları ovuşturdu. Ağzına patlak verdi, tohumunu onun üzerine püskürttü dil. O bitene kadar orada havuz izin, ve sonra yuttu. Başını kaldırdı, ona ışınlandı ve ağzının köşesinde biraz sperm olduğunu gördü. İnanılmaz oldu erotik.

"Buraya gel," diye çağırdı ve onun üzerinde sürünerek yaptı. Onlar derinden öptü, ve sonunda sperm tadı, kendi olmasına rağmen. Hiç umursamıyordu. Hala dikti, onu küçük penis ona basıyor. Ereksiyonu da düşmemişti. Onu okşadı ve onu okşadı, onu zor tuttu..

"Şimdi beni sikmek istiyor musun?"diye sordu.

"Hazır mısın bu?"diye sordu.

"Evet, öyleyim" diye güvence verdi. O da haklıydı.

Jana yanına yuvarlandı ve başucu Masasını açtı. Ondan o bir tüp çekti, ve o bazı sıkılmış gibi Nick gülümsedi onun eline içeriği. ?Yağ,? dedi. "Oyuncağımda kullanıyorum.?

"Oyuncak??

"Ben bir yapay penis var," dedi. ?Bütün kızlar kendilerini zevk için kullandıkları bir şey var. Annem bir gün beni yakaladı kadar bir saç fırçası sapı kullanmak için kullanılan, ve sonra bana yapay penis aldım.?

"Oh," dedi o öne oturdu ve onun horoz kavradı. Yağlayıcı serin ve yapılmış onu atlamak, ama eli farkı telafi etmek için yumuşak ve sıcaktı. Onu yavaşça yumruklarken inledi.

"Nick?"dedi. ?Biraz korkuyorum.?

?Ne?? diye sordu.

?Birden bu, " dedi, onun horoz bir sıkmak vererek. "Benim toy...it bu kadar kalın değil. Gerçekten kalın bir horoz var.?

?Öyle mi??

"Evet," diye kıkırdadı. "Beni böyle dolduracaksın Daha önce hiç doldurmamıştım.? O onun horoz gidelim ve geniş bacaklarını yayarak, geri yatıyordu. "Şimdi sik beni, sevgilim.?

Titreme, Nick ona daha yakın taşındı. Bacaklarını kaldırdı ve o onları dizlerinin arkasında yakaladı, onu tutuyordu. Onun horoz onun topları üzerinde ovuşturdu. O alt amaçlayan, onların altında, ve onun organ ucu onun anüs üzerinde komisyon zaman o inledi. O onun horoz kavramak ve doğru yere onu rehberlik etrafında ulaşabilir böylece bir bacak gidelim. O yerine onun cockhead çentik hissettim ve o gidelim.

Onlar birbirlerinin gözlerinin içine baktı onun içine itti. Nasıl rahatlayacağını, nasıl alacağını biliyordu, ama haklıydı. Onu uzattı. ? Ow, " dedi bir noktada. Anında durdu.

?İyi misin?? diye sordu. "İster misin durmamı mı??

?Hayır!? dedi. "Lütfen! Yap, sik beni, hepsini bana koy.?

İnleyen, o itaat, ileri geri lanet, her santimini kadar onun popo içine onun horoz çalışma oldu onun içinde. İnledi, gözlerini mutlak ecstasy'de yuvarladı. Yavaş yavaş ona lanet başladı, dışarı dikkatle ve kolaylaştırılması. Kıçını inanılmaz sıkı ve beklediğinden çok daha yumuşak ve sıcaktı. Cennet gibiydi. Ve onun altında çok güzel yayılmış, küçük göğüsleri jiggilng, yüzü zevk içinde bükülmüş. Hatta bir dönüş olmak için onun dik penis görme bulundu.

Nick elini organının etrafına sardı ve okşadı. Gözleri genişledi ve ?Aman Tanrım!?

? Seni seviyorum, Jana, " dedi ona.

"Nick!"neredeyse çığlık atıyordu. "Oh Tanrım, seviyorum sen de Nick! Sik beni, sik beni çok iyi! Nick cumming çok yakınım! Benimle cum, kıçımı cum!?

O inledi, o da yaptı, ve o hızlandırdı, onun pislik içinde ve dışında onun yağ horoz pompalama şiddetle. Onun horoz elinde çırpılmış olarak tekrar çığlık attı. Kalın bir sperm akışı karnına kadar onu vurdu. Bu onun için de oldu ve onun gibi zorla ona sürdü patlatıyordu. Gözleri bir araya geldiklerinde genişledi, ilk kez onu dolduran sıcak cesaret hissediyor. Sperm onun elleri, dolu rektum onun yanına koştu. O harcandığında, onun üzerinde sarkmış, ikisi de nefes nefese.

? Bu inanılmazdı, " diye boğuldu, ellerini boynunun arkasına koydu.

"Evet," diye kabul etti, onu bir öpücüğe çekerken güldü. Sonunda, onun horoz çok oldu onun içinde kalması yumuşak ve ondan kurtuldu. O ona karşı snuggling, onun üzerinde Dr****g bir bacak yayıldı. O firma karnında cum havuzu ile oynamıştı. "Jana?? diye sordu.

?Evet, Nick??

?Benimle evlenir misin??

Dirseklerine yükseldi ve ona nikah dairesine baktı. "Sen ciddisin" dedi.

? Tabii ki öyleyim " diye cevap verdi. ?Neden böyle bir şey hakkında şaka yapayım bu??

? Yapamayız, Nick, " dedi. "Yani, yasal olarak hala bir ... ??

? Bir çocuk, " diye bitirdi.

? Evet, bir çocuk, " dedi, kızarıyor. "Ve yasa diyor??

? Aynı cinsiyetten evliliğin yasal olduğu devletler var " dedi. "Ve ayrıca, yarın yapmaktan bahsetmiyorum. Hala mezun olmak zorundayız ve sonra üniversite var. Evlen benimle, nişanlım olacak, sonsuza dek benim olacaksın demek istedim. Olur mu??

Ona baktı ve bir an için reddedeceğini düşündü. Sonra hıçkırdı ve sarılma, ona kendini attı sıkıca, ?Evet, Evet, Evet! Oh, Nick!?

Derinden öpüştüler. Düzgün ve yumuşak ve kıvrımlıydı, brestleri göğsüne sıkıca bastırdı ve inanılmaz bacakları etrafına sarıldı gayet. O onun için yapıldı, o düşündü, ve ben onun için yapıldı. Birlikte geleceklerini bir vizyon vardı, onun kolunda ve insanların onlara nasıl bakacağını. Güzellik ve inek, onlar ne bir uyumsuzluk, asla birbirleri için ne kadar mükemmel olduğunu bilmeden düşünürdüm. Ona tekrar tekrar sevişmeyi, onu Amigo üniformasında, balo elbisesinde istemeyi hayal etti, sahilde bir gün sonra bikinili, bir Victoria'nın gizli modeli gibi dolled ... ve tam tersini düşündü, ona lanet hakkında. Ona izin verirdi, verirdi. O bir penis varken, neden olmasın kullanmak? Ve sonra, daha sonra, vajinası olduğunda, her şeyi tekrar ederlerdi. Önlerinde bir ömür boyu eğlendiler.

Ama şimdilik?

"Yine sert misin?"diye sordu, onun horoz olarak hayret onu dürttü.

? Beni bu şekilde yapıyorsun, " dedi ona dürüstçe. O zevk güldü ve onu straddle böylece onu geri itti. Onu öpmek için eğildi, onun karşı onun horoz ovuşturarak. Sonra o ona oturdu, ona rehberlik etmek için uzandı ve tatmin edici bir iç çekişle ereksiyonuna battı. Onu kalçalar tarafından tuttu ve ona binmesini izledi, deleriously mutlu. Bu, kendine söyledi, oldu aşk, bu ecstasy, bu cennetti.

"Nick," diye cooed, onu ağır gözlerle izliyor. O inledi ve vücuduna vardı her santimini alarak, sert aşağı itti. ?Hiç düşünmemiştim olmak becerdin çok iyi hissederdi.?

Nick anlaşmayı inledi. Kalçasından bir el aldı ve horozunu vurmaya başladı. O zaten yarı sert yine vardır ve hızlı bir şekilde tam boy yükseldi. Onu sarstı kalçaları inliyor. Çok erken, yine eşiğinde oldu. Her şey çok yeni, çok heyecanlıydı, geri çekilemedi. Bir saatte üç kez onun için bir rekordu, ancak karşılaştırmak zorunda kaldı mastürbasyondu. Onun için, bu şimdiye kadar sahip olduğu tek gerçek ilişkiydi.

? Evet, bana boşalmak, Nick, " onun horoz onun içinde kalınlaşma hissettim diye çağırdı. "Kıçımı doldur, boşalmak beni, aşkım!?

Ağladı ve patladı. O zevk güldü ve onun horoz hevesle sıçradı, onu süt için onu rektum sıkma. Işıklar gözlerinin önünde patladı ve oda, dünya sadece onu bırakarak soldu. Tatlı ruh arkadaşı. Ne zaman harcandığını ve hareket etmeyi bıraktığını anlayabilirdi. Ona mutlu bir şekilde gülümsedi. "İçimde boşaldığını hissetmeyi seviyorum" dedi? "İstiyorum her zaman siktir git.?

Bir öpücük için onu aşağı çekti, onun sevinç paylaşımı. Ereksiyonu karnına bastırdı. "Buraya gel," dedi ona. ?Göğsümde kalıyor.?

?Sen emin misin?? ne istediğini bilerek sordu.

? Oh evet, " diye nefes aldı. Jana yavaş yavaş onun horoz kendini kaldırdı, onun uyluk üzerine kıçını flop icar. O crawled üzerinde ona kadar ona horoz yüzünün önünde sallandı. O ağzına derinden onun horoz slayt icar, onu daha yakın çekti gibi hiçbir tereddüt yoktu. O destek için başlık kapma, inledi ve onun fuck başladı yüz. Buna engel olamazdı. O da onun kadar açıktı. Kendisine bunu çok yapmak zorunda kalacağını, onun için mükemmel olana kadar pratik yapacağını söyledi. Biraz gagged ve onun nefes nefese nefes için burun, ama bir kez onu yavaşlatmak veya durdurmak asla.

"Nick!"çığlık attı. O ağzına onun horoz darbe hissettim ve sonra onu cum onu dışarı döktü. Onunla ilk orgazm olmuştu kuru, onun ikinci onun içinde vardı herhangi bir meni harcamış gibiydi. Ona verdi cum ince ve akıcı ve çok tuzlu, ama o sıcak ve lezzetli hepsi aynı olduğunu düşündüm ve o yuttu her damla. O harcandı zaman, o ağzından onun horoz çekti ve onun için dudaklarını basarak, vücudunu aşağı kaydırdı. Yani bir bakan yattı o onu sıkıca tuttu, ... ... onun tarafına onu hafifletilmesi başka.

Gelecek yıllarda, o anı hatırlarlardı, dünya mükemmeldi ve önemli olan tek şey birbirlerine olan sevgileriydi. Onlar buna sarıldılar, ve onları havada tuttu, taşıdı zor zamanlar boyunca, başkalarının yargıları yoluyla, toplumun görüşü. Hiçbirinin önemi kalmamıştı. Tek umursadıkları o anda birbirlerinin kollarındaydı ve bu yeterliydi.
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
bir, erkek, hikayesi, kız

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum JumpForum Right Top
Forum Left Bottom Forum Right Bottom
 
Right Left
Member Login
Forgot password?
Forum LeftForum Right


Forum Sponsor:
Forum LeftForum Right
Right Right
Right Bottom Left Right Bottom Right

porno izle canlı maç izle matbet betboo türk porno buca escort ensest hikaye sex hikaye Eskişehir escort